dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 242 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Legnica

Legnica,dolnośląskie

130 000 zł77 m² 1 688,31 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o pow. 77 m2, mieszczące się na III piętrze kamienicy usytuowanej przy Placu Targowym ( blisko Centrum ). Mieszkanie wymaga remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

89 000 zł42 m² 2 119,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w Bytomiu Szombierkach usytuowane na 3 piętrze w bloku. Blok po termomodernizacji. Okna nowe plastikowe. 2 pokoje, przedpokój, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie. Powierzchnia to 45,10m + 8m letniej jadalni w części zamkniętej balkonu - co przez 3/4 roku daje 53,1m przestrzeni życiowej. Mieszkanie jest przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

159 000 zł37 m² 4 297,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

177 000 zł48 m² 3 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy wyjątokowo ładne mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze. Mieszkanie bardzo czyste, po kapitalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje, nowe okna pcv w pokojach, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł50 m² 5 924,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o wysokim standardzie wykończenia i ciekawej aranżacji. Powierzchnia użytkowa 49,79m2 plus piwnica. Mieszkanie znajduje się w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

110 000 zł20 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka *.* UL. Zwierzyniecka 13 *.* 110 tys zł. *.* PO REMONCIE Proponujemy, Państwu mieszkanie o powierzchni około 20 m2, na parterze, po kapitalnym remoncie. W pokoju został wymieniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podolany

Poznań,wielkopolskie

272 925 zł58 m² 4 705,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Najlepsza oferta na poznańskim rynku mieszkań 3 -pokojowych. Polecam 3-pokojowe mieszkania na Podolanach :( 58-70 M2) - wykończone w wysokim standardzie pod klucz lub w standardzie developerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

117 000 zł36 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie o powierzchni 36m2 składające się z 2 pokoi, otwartej kuchni na salon, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Sosnowiec,śląskie

138 000 zł49 m² 2 836,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, sielec, 1 Maja, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 500 zł36 m² 3 319,44 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ładne mieszkanie po remoncie na Podzamczu. 2 pokoje, otwarta kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd., łazienka z wc oraz duży balkon, Do mieszkania przynależy piwnica oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

210 000 zł33 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Zakoniczyn. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 17 m2, na podłodze panele podłogowe. Zabudowa na wymiar wraz ze sprzętem agd (lodówko-zamrażalka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ametystowa

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł70 m² 7 092,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe położone na parterze ul.Ametystowa 70,5 m2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu,kuchni, dwóch sypialni. Jasny salon usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

138 000 zł39 m² 3 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 -pokojowe - kopernik - pow. 39 mkw- III piętro - dobra lokalizacja - cena do negocjacji Mieszkanie rozkładowe, zadbane - 2 pokoje obydwa ustawne - w pokojach panele, na ścianach gładź ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 45 kw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

265 000 zł68 m² 3 872 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie (68,44 m2 ) + pomieszczenie gospodarcze na osiedlu przy awf - Akademii Wychowania Fizycznego. W kuchni meble na wymiar, sprzęt agd - lodówka, piec gazowo - elektryczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

207 000 zł71 m² 2 915,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne mieszkanie położone na Osiedlu Młodych. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie ma powierzchnię 61m2 i składa się z: pokoju dziennego z balkonem,sypialni, pokoju dziecięcego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

119 000 zł48 m² 2 467,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bykowina-oferujemy bardzo słoneczne mieszkanie o pow. 48,23 m2, położone na III piętrze IV-piętrowego bloku. W skład lokalu wchodzą dwa oddzielne pokoje (19 m 2 i 10 m2), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł50 m² 3 366,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bloku ze starszej cegły, położone na 2 piętrze. Do kapitalnego remontu. Pokoje ok. 20 i 12m2. Na podłogach mozaika parkietowa. Okna pcv. Balkon. Łazienka z oknem. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pawłowice

Pawłowice,śląskie

163 000 zł56 m² 2 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu m-4 zlokalizowane w Pawłowicach.Nieruchomość bez jakiegokolwiek nakładu finansowego, nowe okna, nowe instalacje, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

119 000 zł39 m² 3 051,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem, osobną dużą kuchnią, łazienką wraz z wc. Do wszystkich pomieszczeń osobne wejście z dużego przedpokoju. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Sosnowiec,śląskie

142 000 zł53 m² 2 679,25 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*Sosnowiec, zagórze, lenartowicza, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 Na sprzedaż dobrze zlokalizowane, ustawne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

130 000 zł53 m² 2 452,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy funkcjonalne mieszkanie z balkonem zlokalizowane w centrum Świdnicy o powierzchni 53 m2. Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład, składa się z przestronnego salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ciasna

Tychy,śląskie

145 000 zł39 m² 3 744,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy, osiedle C, ciasna, mieszkanie, kawalerka, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

168 000 zł63 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w Jastrzębiu-Zdroju , przy ul. Małopolskiej .Mieszkanie typu M-5 , 63 m2 , usytuowane na dogodnym 3 piętrze. W mieszkaniu zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

134 000 zł47 m² 2 851,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja na Rynku 2865 zł/m2 - Do wydania od zaraz przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 46,76m2 usytuowane na Starówce w Stargardzie Szczecińskim.Lokal posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Głogów,dolnośląskie

190 000 zł63 m² 3 015,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie trzypokojowe 63m2 w centrum Głogowa. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokojów w kwadracie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

253 716 zł70 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

210 000 zł63 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach Piotrowicach na osiedlu Odrodzenie - oferta na wyłączność. Pokoje ustawne, nieprzechodnie, na ścianach tapety, na podłodze wykładzina pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tychy

Tychy,śląskie

360 000 zł71 m² 5 042,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem zlokalizowanym w zielonej, spokojnej i przyjaznej mieszkańcom części oś B. Najchętniej zamiana na dom w Beskidzie! Mieszkanie jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe przy Rynku. Cena 230000 zł. Mieszkanie 38 m 2, po remoncie:m.in. wym. glazury i terakoty w łazience + nowe jej wyposażenie, remont kuchni + nowe wyposażenie, wym.całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

169 000 zł44 m² 3 840,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam bardzo ładne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 44,11 mkw. Rozkładowe, składające się z dwóch ustawnych pokoi (16mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pucka

Wrocław,dolnośląskie

386 500 zł67 m² 5 731,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający Mieszkanie numer B 03 ,zielony taras. Ilość pokoi 3 - Metraż 67,44 m2 - Piętro 0 - Cena 386 500 zł. Kameralny budynek wielorodzinny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

188 000 zł60 m² 3 152,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie blisko centrum Lęborka przy ulicy I Armii Wojska Polskiego (opodal Gimnazjum nr1) o metrażu 59,40m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Narutowicza

Malbork,pomorskie

129 000 zł54 m² 2 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

AD nieruchomości świadczy profesjonalne, rzetelne i kompleksowe usługi w zakresie rynku nieruchomości. Oferta sprzedaży! Cena mieszkania 129 tys. zł Cena garażu 25 tys. zł ( garaż murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mieszka I

Bielsko-Biała,śląskie

149 000 zł52 m² 2 865,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Do sprzedania duże M3 na Oś. Mieszka I- super lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego 2 pokojowego mieszkania o pow. 52 mkw. usytuowanego na 2 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

360 000 zł73 m² 4 899,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż Mieszkanie, nowe mieszkanie, mieszkanie deweloperskie Opole Śródmieście. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.