dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Palestyńska

Warszawa,mazowieckie

484 000 zł59 m² 8 152,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, na osiedlu zamkniętym i strzeżonym, w atrakcyjnej lokalizacji- ul.Palestyńska. Lokal na 3 piętrze w niskim bloku z 1993roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 244 900 zł86 m² 14 476 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

339 246 zł48 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji, bez podatku pcc I dodatkowych kosztów! Nowa oferta funkcjonalnych mieszkań na rzeszowskiej Drabiniance, przy ulicy Miłej w Rzeszowie. Prezentowany lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 037 100 zł74 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niska

Białystok,podlaskie

517 000 zł53 m² 9 690,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup mieszkania od wiarygodnego dewelopera Nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie -niska zabudowa -ogrody przynależne do mieszkań na parterze -balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

475 272 zł28 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - bez kosztów - bez prowizji - bez podatku Oferuję do zakupu inwestycyjnie lub dla siebie kawalerkę położoną na 2-gim piętrze w 5-piętrowym nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

583 000 zł36 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

435 000 zł54 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie mieszkania! Zakończenie inwestycji II kw. 2022roku. Bez prowizji od kupującego i podatku pcc! polecam! mieszkanie z ogródkiem dla rodziny z dziećmi, pary lub starszych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

595 600 zł36 m² 16 499 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

578 700 zł36 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł61 m² 8 972,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w centrum Gdańskiej Moreny, oddalone od ruchliwych ulic. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie, której niewątpliwą zaletą są wszystkie niezależne pomieszczenia, czy bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Bielsko-Biała,śląskie

329 000 zł52 m² 6 388 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przytulne ciche i słoneczne (salon i 1 pokój na stronę południową) mieszkanie, salon, 2 pokoje z kuchnią wraz z dużą częścią umeblowania na Os. Beskidzkim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł72 m² 13 800,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Ochocie, w pobliżu parku Szczęśliwickiego. Niska, kameralna zabudowa. . Mieszkanie jest bardzo ustawne, idealne dla rodziny 2+2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plac Jana Pawła II

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***oferta chwilowo zawieszona*** Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy Placu Jana Pawła II. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku z 2010 roku (instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł53 m² 7 830,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na ulicy Pelczara w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie nad samym morzem. Położenie nieruchomości zaledwie 70 m od plaży w Gdańsku Brzeżnie jest idealną propozycją do inwestycji na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

445 000 zł44 m² 10 113,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej na nowoczesnym osiedlu, usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2016 roku wyposażonego w cichobieżną windę. Budynek zadbany, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł35 m² 10 207,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję w sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie z ustawnym balkonem. Lokal sprzedawany w stanie deweloperskim co pozwoli przyszłemu właścicielowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

620 000 zł70 m² 8 794 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie w Czyżynach 70,5m2 po generalnym remoncie. Opis: mieszkanie jest tylko do umeblowania i pomalowania wedle upodobań przyszłych lokatorów. Jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Szczecin,zachodniopomorskie

530 000 zł66 m² 8 082,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta zarezerwowana do 05 maja 2022! Oferta sprzedaży części domu wolnostojącego położonego w najpiękniejszej dzielnicy Szczecina - na osiedlu Głębokim. To jedyna dzielnica Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

844 100 zł84 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rozkładowe mieszkania, ciekawa lokalizacja, konkurencyjne ceny - zadzwoń i sprawdź ofertę O Cenach rozmawiamy w biurze - dlatego umów się i wyliczmy promocyjną ofertę kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morawska

Wrocław,dolnośląskie

809 000 zł72 m² 11 236 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun nieruchomości: telefon Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na Różance. Bardzo spokojne sąsiedztwo. Piękna willowa okolica Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

334 500 zł45 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc I Bez prowizji! Mieszkanie od dewelopera w stanie deweloperskim|zdjęcia to wizualizacje aranżacji wnętrz lokalizacja - Tylko 5 minut od centrum Gliwic. - w otoczeniu parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Łódź,łódzkie

268 000 zł25 m² 10 580,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę w stanie deweloperskim w gotowym apartamentowcu w samym centrum Łodzi. Stan deweloperski, do własnej aranżacji, słoneczne i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

515 300 zł56 m² 9 160,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

- bez prowizji - Bez podatku pcc Dziękujemy, że zainteresowała ciebie nasza oferta, pozwól że ci ją przybliżę. Jest to inwestycja położona na Białołęce. Lokalizacja: - w sąsiedztwie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

398 000 zł46 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna , 2 pokoje, salon plus kuchnia. Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Idealne pod wynajem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł97 m² 10 309 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - Piękny Apartament 4 - 5 pokoi z tarasem blisko Morza Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe - dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Legnica,dolnośląskie

280 000 zł36 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie podczas, którego wymieniono wszystkie instalacje w mieszkaniu. Remont przeprowadzony zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Białystok,podlaskie

505 000 zł37 m² 13 797,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się nieopodal Galerii Jurowieckiej i Rynku Kościuszki. Jest ono położone w centrum miasta; do Galerii Jurowieckiej 2 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

551 448 zł66 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja w blisko nowej linii tramwajowej => promocja ograniczona czasowo i ilościowo! Kupuj od dewelopera bez podatku pcc - najlepsi doradcy kredytowi pomogą w fianasowaniu zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łużycka

Poznań,wielkopolskie

483 000 zł61 m² 7 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Brak Prowizji - Brak pcc, brak dodatkowych opłat Promocyjna cena tylko do 15 kwietnia! Cena standardowa: 525.594,00 zł Cena promocyjna: 483.546,00 zł LOKALIZACJA: W promieniu kilkuset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Bielsko-Biała,śląskie

349 000 zł52 m² 6 652,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam Państwa uwadze trzy-pokojowe, jasne mieszkanie z dużym balkonem, które jest zlokalizowane w Bielsku-Białej na osiedlu Kopernika. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Centrum C

Kraków,małopolskie

270 000 zł27 m² 9 857,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mam do zaoferowania jasne, 27-metrowe mieszkanie na os. Centrum C 6 w Krakowie Nowej Hucie. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, z udziałem w gruntach. Bez jakichkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

587 000 zł79 m² 7 423 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 79,08 mkw. w spokojnej okolicy. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł47 m² 8 945,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Barnima w Szczecinie, o powierzchni 46,84 m2, znajdującego się na piątym piętrze w bloku z windą. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

300 000 zł34 m² 8 875,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu kawalerkę w centrum Rzeszowa - ul. Krzywoustego. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokojowe mieszkanie o pow.37m na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Rozkład : duży pokój z loggią 6m2 oraz osobna duża kuchnia. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z Mpcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł50 m² 7 987,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim Czyżkówku o powierzchni 49m2. Lokalizacja - To cicha i spokojna okolica ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nizinna

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł54 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z ogrodem znajdujące się na warszawskiej Pradze- południe Adres: ul. Nizinna 7/9, mieszkanie o powierzchni użytkowej.