dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turka

Kraków,małopolskie

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Sprzedam jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok 39 m2 zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Ks. Turka (okolice ulicy Saskiej i Nowohuckiej) - dzielnica Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Dębniki

Kraków,małopolskie

716 820 zł116 m² 6 152,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

| oferta bez prowizji od kupującego! Do sprzedania dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 116m2 (pow.użytk. 85m2) usytuowane na 1 piętrze kameralnego budynku. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pszczyna

Pszczyna,śląskie

159 000 zł56 m² 2 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 pszczyna niski blok! II piętro! Z garażem! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Pszczynie o powierzchni 56 m2, w której skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bodycha

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł44 m² 6 221,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie wraz z garażem podziemnym w okazyjnej cenie! Mieszkanie 44,2m na 2 piętrze w budynku z 2001 roku z miejscem w garażu pod budynkiem. Osiedle (okolice ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

297 000 zł56 m² 5 276,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w Przecławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze o pow. 57m2, na którą składają się pokoje 20 i 12,5m2, kuchnia ok. 9m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie w warszawie, 3 pok. 55m2,. do generalnego remontu. w Warszawa Praga -południe, ul. Opinogórska, sm przyczółek grochowski. mieszkanie w bloku 6p.-tzw.galeriowiec(wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

100 000 zł85 m² 1 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasta na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy. Na parterze znajdują się lokale użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w głębi kamienicy z windą w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie widne, suche, dwustronne ( wschód-zachód ) i ciche. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Redłowo

Gdynia,pomorskie

46 m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

ładne niezniszczone 3 pokoje na 2 pietrze w 3 pietrowym blisko kolejki skm redlowo i morza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

115 000 zł54 m² 2 147,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w centrum Świebodzic. Duża, ustawna kuchnia. Na podłogach panele, okna nowe pcv, na ścianach gładzie. Instalacje elektryczne wymienione. C.o węglowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł109 m² 5 974,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Spółdzielczo - własnościowe prawo do lokalu z uregulowanym gruntem pod budynkiem. Piękne przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny. Na spokojnym rodzinnym osiedlu. Nieruchomosci zacisze to nasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł38 m² 5 176,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie wykończenia wnętrza z dbałością o szczegóły. Atrakcyjna lokalizacja w środku osiedla, w pobliżu szkoła, sklepy, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł32 m² 8 801,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Bardzo ładna i przestronna kawalerka 5 minut drogi pieszo do stacji metra! Przedmiotem oferty jest mieszkanie mające 31,7 m2. Składa się ono z jednego przestronnego i ustawnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim. Lokalizacja. Ożarów Mazowiecki ul. Obrońców Warszawy. Niedaleko Hotelu Mazurkas. Mimo tego, ze znajduje się w samym centrum miasta, jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja! Idealne miejsce dla ludzi którzy chcą mieć wszędzie blisko,na starówkę,do sklepów,na stadion. Mieszkanie trzy pokojowe na czwartym piętrze.Na ścianach gładzie,podłoga to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

352 000 zł48 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

pokoje 16, 10 i 6 m2; kuchnia ok. 5,5m2; mały balkon budynek z lat 70-tych mieszkanie czyste, ale dostosowanie do standardów dzisiejszych wymaga remontu osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł95 m² 3 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca balkon! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 84,38m2 + 11,05 m2 piwnica atrakcyjnie zlokalizowane, na trzecim piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

172 000 zł64 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży wstrzymana.Oferujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie znajdujące się na III piętrze w XV piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

230 000 zł84 m² 2 741,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Na sprzedaż lub zamianę mieszkanie o powierzchni 83,90 mkw położone na pierwszym piętrze w jelczu-Laskowicach. Mieszkanie skład się z 5 niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

178 000 zł42 m² 4 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na 1szym piętrze w czteropiętrowym bloku na wyżynach. Mieszkanie do odświeżenia, łazienka i wc po gruntownym remoncie, w przedpokoju szafa typu komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Warszawa,mazowieckie

297 000 zł30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

mieszkanie w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy z windą Mieszkanie wysokie, przestrzenne. Duże okna wychodzące na wewnętrzny, cichy dziedziniec. Mieszkanie w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

160 000 zł32 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 32m2. Mieszkanie składa się z pokoju, otwartej kuchni, łazienki, przedpokój. Mieszkanie znajduje się na parterze. Okna pcv antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

139 000 zł35 m² 3 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o pow.35 m2, z balkonem, w wieżowcu na 2 piętrze. Z większego pokoju przechodzi się do mniejszego z balkonem .Dookoła dużo zieleni.Kuchnia z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stylowa

Borkowo,pomorskie

239 000 zł60 m² 3 962,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Nowy Horyzont. 3-piętrowy budynek z 2008 r. wybudowany przez Dewelopera "euro Styl" z monitoringiem, nowoczesną cichą windą. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

234 000 zł50 m² 4 680 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- magda janik, tel. Polecam urocze mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 50 mkw. W pełni rozkładowe, składające się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

305 000 zł78 m² 3 910,26 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2 poziomowe*** ładnie wykończone*** 3 pokoje Posiadamy w ofercie komfortowe mieszkanie usytuowane na 2 poziomach. I poziom: 44m2 na które składa się: przestronny salon.