dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

105 000 zł33 m² 3 189,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

******obniżka cenowa mieszkań ****** bez prowizji od kupującego Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w nowo powstającym budynku w Zielonej Górze. Osiedle położone wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Skwierzyna,lubuskie

85 000 zł39 m² 2 172,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe, duża, jasna kuchnia, łazienka, okna pcv, na podłodze panele,w kuchni i łazience kafelki. Ogrzewanie elektryczne (nowoczesne, ekonomiczne i bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł79 m² 6 569,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Bardzo ładne, ciche, czteropokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z 1993 roku. Mieszkanie rozkładowe, dwie łazienki 3,5m2 i 2,5m2, kuchnia widna otwarta na salon razem ok 35m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Kamienica w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowana. Wymienione zostały instalacje wodno-kanalizacyjne i gazowe. Planowana jest likwidacja piecyków gazowych. Do sprzedaży duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł43 m² 4 645,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie atrakcyjnie położone w tzw. cichym centrum. Oferta idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal bardzo słoneczny o dobrym standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

149 000 zł47 m² 3 170,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam bardzo ładne mieszkanie w centrum Oleśnicy o powierzchni ok. 47 mkw. Rozkładowe, składające się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Chorzów,śląskie

110 000 zł40 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy do sprzedania mieszkanie w Chorzowie usytuowane na parterze w kamienicy. ~Wysoki standard, stan bardzo dobry, po remoncie, wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

63 000 zł35 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne mieszkanie w centrum Wałbrzycha. Dwa pokoje, kuchnia ciemna, ale niewielkim nakładem kosztów można ją otworzyć na pokój. Wymienione okna, wszędzie gładzie, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł109 m² 12 844 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam apartament w samym centrum miasta na ul. Krawieckiej wejście od Vita Stwosza. Apartament 109 m2. z balkonem .Nowy budynek z 2009r.Klimatyzacja w mieszkaniu okna nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Łódź,łódzkie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe na Dąbrowie w bloku czteropiętrowym. Czyste i bardzo zadbane w pół rozkładzie dwa pokoje z kuchnią. W pokojach na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiezdna

Legnica,dolnośląskie

139 700 zł57 m² 2 446,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! 3-pokojowe, które może zachwycić nie tylko ceną 3 pokojowe, 57,10 m2 za 139 700 zł, z balkonem, na VIII piętrze, w bloku przy ul. Gwiezdnej. Tylko 2447 zł za 1 m2. Jeżeli choć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trasa Północna

Zielona Góra,lubuskie

155 000 zł53 m² 2 924,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana! podpisana umowa przedwstępna! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53m2 położone na czwartym piętrze niskiego bloku przy Ulicy Trasa Północna. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

88 000 zł37 m² 2 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w Andrychowie o pow. 36,8 m2. Mieszkanie składa się z dwoch pokoi, jeden oddzielny a drugi pokój połączony z kuchnią, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

99 000 zł37 m² 2 673,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,3 m.kw położone na 4 piętrze w ocieplonym wieżowcu na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie kompletnie umeblowane. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Retkinia

Łódź,łódzkie

181 000 zł53 m² 3 415,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze , powierzchnia 53 m.kw , zlokalizowane w spokojnej okolicy. Mieszkanie do remontu / odświeżenia. Na podłodze wykładziny, na ścianach tapety. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępińska

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Bardzo atrakcyjne mieszkanie dla koneserów mieszkań w kamienicy. Jest wysokie - 3m, dwustronne/wsch-zach/, z balkonem,jest na pierwszym piętrze w niskiej, dwupiętrowej kamienicy. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Czarna Białostocka,podlaskie

120 000 zł48 m² 2 494,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rozkładowe, przestronne mieszkanie w centrum Czarnej Białostockiej. Ulica Sienkiewicza 4. Na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym. 48,10m2. Trzy pokoje z kuchnią +balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu 1 pokojowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia - okolica Pl. Kościuszki. Bardzo dobra inwestycja pod wynajem. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

198 000 zł71 m² 2 788,73 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne i nowoczesne M-6 na Turystycznej. S erdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowocześnie wyremontowanego mieszkania 4 pokojowego zlokalizowanego na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł45 m² 2 866,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie 3 pokojowe na Piaskowej Górze, 9 piętro. Budynek po termomodernizacji - w całości spłaconej. W mieszkaniu wymienione wszystkie okna. Mieszkanie rozkładowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

152 000 zł54 m² 2 799,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Realder nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku na os. Młodzieżowiec. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze. Ma powierzchnię 54,30m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł38 m² 3 131,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 38.5m 2- pokojowe na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym.Lokal zadbany po wymianie okien na drewniane w kolorze orzecha,z dużym balkonem i widokiem na tereny zielone.W ubiegłym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowa

Ornontowice,śląskie

139 700 zł49 m² 2 830,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w spokojnej okolicy w Ornontowicach na ulicy Grabowej. Dokładna powierzchnia wszystkich pomieszczeń wynosi 49,35 m2(pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

305 000 zł65 m² 4 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 z jasną kuchnią ,znajdujące się na parterze w czteropiętrowym bloku. Blok jest ocieplony, w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

227 400 zł28 m² 8 269,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| *** rynek pierwotny - nie pobieramy prowizji od kupującego *** ***zakup od znanego I sprawdzonego dewelopera - zwolniony Z 2% podatku pcc ***dostępne metraże 27m2 - 150m2 *** Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

198 315 zł44 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| oferta bez prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 44 m², usytuowane na parterze kameralnego budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Łódź,łódzkie

110 152 zł37 m² 2 990,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem 0% od kupującego Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 36,84m2 znajdującego się na parterze kameralnego budynku, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duchacka

Kraków,małopolskie

234 603 zł40 m² 5 898,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| oferta bez prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 39,77 m², usytuowane na 2 piętrze budynku będącego częścią kameralnego kompleksu o niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kochanowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

73 000 zł26 m² 2 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 25,5m2 położone na IV piętrze znajdujące się na os. Kochanowskiego.Duży pokój z kuchnią otwartą, przedpokój, łazienka. W pokoju panele podłogowe,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

169 000 zł54 m² 3 118,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Bielsku-Białej, o łącznej powierzchni 54,2 mkw+balkon, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku. Klatki zamykane na domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! spory taras 6m2 / ciche /2006 / osiedle zamknięte Polecam mieszkanie o powierzchni 56 m2 na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

766 800 zł102 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| *** rynek pierwotny - nie pobieramy prowizji od kupującego *** ***zakup od znanego I sprawdzonego dewelopera - zwolniony Z 2% podatku pcc *** *** dostępne metraże 27m2 - 150m2 *** Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

348 200 zł63 m² 5 516,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| *** rynek pierwotny - nie pobieramy prowizji od kupującego *** ***zakup od znanego I sprawdzonego dewelopera - zwolniony Z podatku pcc *** *** cena podlega negocjacji*** Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 49,35 m2, zlokalizowane Nowa Huta os. Teatralne okolice Teatru Ludowego, mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym. Blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

220 000 zł41 m² 5 365,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 41m , zlokalizowane Mistrzejowice os. Bohaterów Września, mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Siedlce,mazowieckie

190 000 zł51 m² 3 725,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż w bloku z 2001 r., słoneczne, bardzo dobrze usytuowane (zalew,Topaz, stacja PKP, przystanek MPK). Osiedle spokojne i przyjazne mieszkańcom. Piwnica (około 8 metrów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

157 000 zł38 m² 4 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe położone w bloku na 1 piętrze w otoczeniu zieleni. Składa się z pokoju 15 m ,sypialni 8 m, kuchni 7,5 m oraz łazienki z wc 3 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krowodrza

Kraków,małopolskie

172 567 zł29 m² 5 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| zakup bez prowizji od kupującego. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 29 m2 w cenie 194 501 pln ( brutto). Mieszkanie składa się z jednego pokoju z możliwością podzielenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabełcze

Nowy Sącz,małopolskie

320 000 zł105 m² 3 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie (lokal) , położone w Nowym Sączu na parterze wolnostojącego budynku o powierzchni 105m2, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej(parking, podwórko). Lokal posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernik

Gliwice,śląskie

205 000 zł67 m² 3 059,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże mieszkanie 67m2, 3 pokoje z balkonem na zielonym osiedlu. Położone w cichej okolicy na osiedlu Kopernik w Gliwicach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, dużego balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Kraków,małopolskie

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Kraków śródmieście ul. Chodkiewicza. Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy przy ul.Chodkiewicza /śródmieście/ w pobliżu Galerii.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij