dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarny Las

Ruda Śląska,śląskie

126 000 zł60 m² 2 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Czarny Las-do sprzedania ustawne M-4 o powierzchni 60 m2 na I piętrze IV-piętrowego bloku. Składa się z trzech oddzielnych pokoi (19 m2, 10 m2, 8 m2), kuchni z oknem (7 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowy

Kraków,małopolskie

378 574 zł77 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

| mieszkanie spełniające wymogi programu MDM! oferta bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,28 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

270 000 zł53 m² 5 127,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane na pierwszym pietrze w budynku z 2007 roku.Na powierzchnię 52,66 m kw.składają się: przestronny salon wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecam piękne i słoneczne mieszkanie dwu pokojowe w nowym budownictwie! Mieszkanie nigdy nie zamieszkałe, pachnące nowością! Lokal składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

156 000 zł55 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, sielec, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 Na sprzedaż słoneczne, przestronne i rodzinne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - aleksandra górkiewiczzapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki- gaj ok. Brzoskwiniowej / rozkład / po remoncie / balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Jaworzno,śląskie

85 000 zł35 m² 2 418,21 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi - mieszkanie 35,15 m2 - ul. Piłsudskiego 44 - do remontu - cena do małej negocjacji! rezerwacja Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35,15 m2 w Jaworznie - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Trzebnica,dolnośląskie

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w Trzebnicy w odległości 500 metrów od Centrum. Zlokalizowane na I piętrze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebowiańska

Wrocław,dolnośląskie

244 000 zł50 m² 4 831,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie na wrocławskim Kozanowie o łącznej powierzchni 50,50m2. Mieszkanie mieście się na 1 piętrze w kamienicy. Oprócz wspomnianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Obrońców Pokoju

Gliwice,śląskie

235 000 zł63 m² 3 730,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Trzy niezależne pokoje Z dużym balkonem (widok na ładny nowoczesny plac zabaw ) oś. Obrońców pokoju, 63m2 , 235 000 do negocjacji! do Szkoły Podst

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

135 000 zł43 m² 3 139,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy~bezpłatne doradztwo kredytowe!~w naszej ofercie do sprzedaży Ładne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Mysłowicach na Oś.Wielka Skotnica.~Mieszkanie usytuowane na 8 mym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Ustka,pomorskie

99 500 zł67 m² 1 485,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie obejmuje 3 pokoje z aneksami kuchennymi, 2 łazienki z ubikacjami i prysznicami, duży schowek i przedpokój, umeblowane i wyposażone, okna połaciowe drewniane, płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

62 000 zł74 m² 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu dzielnica Rusinowa o powierzchni 74 m2 składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, dużej kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Żory,śląskie

153 000 zł70 m² 2 185,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana Przedstawiamy państwu mieszkanie M6 o pow. 70m2 znajdujące się na os. Pawlikowskiego w Żorach. Lokal w układzie 3x1 usytuowany na 8 piętrze: składa się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sandomierz,świętokrzyskie

140 000 zł43 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie położone jest w atrakcyjnym rejonie Sandomierza (ok. 250 metrów od Bramy Opatowskiej - Stare Miasto) w bloku przy ulicy Mickiewicza 16, i piętro, niska opłata za ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł60 m² 2 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie położone na Podzamczu. Wysoki parter, ciekawy układ. Kuchnia w zabudowie, łazienka po remoncie. W pokojach na ścianach gładzie, na podłogach panele (w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Kórnik,wielkopolskie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam 2 pokojowe z fantastycznym widokiem mieszkanie o pow. 49,23 m2 w Kórniku przy ulicy Staszica. Mieszkanie mieści się na ostatnim, trzecim piętrze bloku wybudowanego w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł40 m² 8 838,38 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie Warszawy, blisko do komunikacji i metra, w pobliżu ronda onz, dworzec Centralny, złote Tarasy, pałac Kultury. Budynek w dobrej kondycji, po remontach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

284 833 zł41 m² 6 896,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| mieszkanie o powierzchni 41,3 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni,przedpokoju z miejscem na szafę, łazienki z wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł19 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

| bardzo przytulne studio po generalnym remoncie. Doskonale zaprojektowane tak, aby na małej powierzchni 1-2 osób mogła komfortowo funkcjonować. W mieszkaniu swobodnie mieści się pralka lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

271 000 zł70 m² 3 871,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie - Bielsko-Biała - Centrum Do sprzedania mieszkanie w centrum miasta w nowym budownictwie. Mieszkanie ma powierzchnię 70 mkw., znajduje się na parterze w budynki 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

195 000 zł49 m² 4 017,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze bloku z cegły przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Do lokalu przynależy piwnica oraz balkon. Mieszkanie nadaje się pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

306 390 zł44 m² 6 963,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| mieszkanie o powierzchni 43,8 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni, przedpokoju z miejscem na szafę, łazienki z wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

108 000 zł80 m² 1 350 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkania w centrum Świebodzic o powierzchni 80m2. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni oraz przedpokoju. Mieszkanie do remontu, idealnie nadaje się na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

252 284 zł43 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie dwupokojowe o pow 42,76 m2 w cenie 5900 za 1m2 Ul Dobrego Pasterza. Jest możliwość wydzielenia dwuch poki i oddzielnej ciemnej kuchni. Do mieszkania przypisany jest ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nicejska

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią, usytuowane na parterze 10-piętrowego bloku na Stegnach. Stan do generalnego remontu. Lokal Składa się z pokoi o pow. 20m2 i 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

173 000 zł53 m² 3 237,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53,43m2 z balkonem na os. B - mieszkanie przestronne, bardzo dobre usytuowanie względem stron świata 3 okna południowe, 1 zachodnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł57 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Okazja! Polecam trzypokojowe dwupoziomowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu Nad Rudzianką. Budynek z cegły z 2003 roku. Oferta idealna na inwestycję pod wynajem ze względu na niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł51 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - aleksandra górkiewiczzapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Psie Pole ok. Poleskiej / garaż / rozkład / taras Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł101 m² 18 811,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Kameralny budynek apartamentowy wykończony w najwyższym standardzie. Budynek monitorowany, całodobowa ochrona, w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł120 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie z" klimatem"w pobliżu Łazienek Królewskich. Cztery pokoje, dwie łazienki, kuchnia z jadalnią, garderoba, schowek na strychu i wiele zakamarków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kęty

Kęty,małopolskie

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe spółdzielcze z balkonem o powierzchni 40 mkw w bloku z cegły zlokalizowane na osiedlu Wyszyńskiego w Kętach. Blok ocieplony, wymienione dach oraz klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

149 000 zł34 m² 4 421,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni 33,70m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, małego pokoju, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie na parterze budynku zbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

546 000 zł106 m² 5 159,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

| do sprzedaży mieszkanie z rynku pierwotnego o pow 105,82m2. Mieszkanie składa się z : czterech pokoi, jeden z aneksem, łazienka, osobne wc, przedpokój oraz garderoba. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rządz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł57 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Okazja! Oferujemy bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe na os. Nowy Rządz o powierzchni 57m2 na parterze. W mieszkaniu zostały wymienione okna pcv oraz drzwi wejściowe. Łazienka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| do sprzedania dwupoziomowe, 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku umiejscowionego na zamkniętym kameralnym osiedlu w Wieliczce. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

117 000 zł36 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie na Podzamczu. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój o powierzchni 36m znajdują się na wysokim parterze. Duży balkon na szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

139 000 zł51 m² 2 741,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na oś. Przyjaźni w Tarnowskich Górach 51mkw Nowa cena 139 000 Polecam mieszkanie usytuowane w cichej i zielonej okolicy, dla ludzi pragnących zaznać wytchnienia po trudach dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

209 000 zł82 m² 2 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży proponujemy przestronne mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy w Śródmieściu Katowic. W mieszkaniu znajdują się trzy duże pokoje, kuchnia z jadalnią,.