dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Piaseczno,mazowieckie

225 000 zł52 m² 4 368,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokojowe 51m2 w cenie 225 tys. do sprzedaży wraz z garażem w cenie 15 tys., łączna kwota inwestycji 240 tys. Salon obecnie połączony z kuchnią ale można przywrócić pierwotną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł72 m² 4 708,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca balkon-rozkład -dwustronne! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 72m2 atrakcyjnie zlokalizowane, na ósmym piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł60 m² 4 247,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, 60 m2, dwustronne w pełnym rozkładzie przy ul. Kamieńskiego. Z okien widok na ogróki działkowe oraz Park Marii Dąbrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

120 000 zł39 m² 3 084,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 rybnik II piętro! cena: 120 000 Jeśli nie masz czasu na remonty ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż w mieszkanie zlokalizowane w Rybniku o powierzchni 38,9 m2 w której skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śródmieście! super lokalizacja! idealne pod inwestycje! tuż obok złotych tarasów! Mieszkanie klimatyczne do wprowadzenia. Kuchnia widna ,umeblowana i wyposażona. Osobna sypialnia. Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

298 579 zł59 m² 5 086,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sbm Pod Kopcem ogłasza przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 42 przy ul. Czerniakowskiej 54 o pow. 58,70 m składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

710 000 zł79 m² 8 987,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne mieszkanie o powierzchni 78,36m2 położone przy ul. Bronowickiej. Mieszkanie położone na I piętrze w eleganckim budynku o podwyższonym standardzie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

140 000 zł60 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na pierwszym piętrze w bloku dwu piętrowym. Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, w ścisłym centrum Kowar, bardzo ciepłe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Zielona Góra,lubuskie

127 000 zł38 m² 3 377,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Realder nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik biskupin! śliczne, 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie po remoncie Z balkonem I piwnicą! Najpiękniejsza, najbardziej spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W niepełnym rozkładzie W doskonałej lokalizacji, po remoncie. Przedstawiam Państwu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modra

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł70 m² 4 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 70m kw. na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

256 000 zł54 m² 4 740,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam bardzo ładne mieszkanie w ok. Aleja Poprzeczna o powierzchni 54 mkw. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

190 000 zł49 m² 3 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Rubinkowo 1. Mieszkanie wykończone w gładziach, okna pcv, grzejniki purmo, podłoga mozaika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł67 m² 10 788,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Trzypokojowe , słoneczne mieszkanie na Starym Żoliborzu w sąsiedztwie Pl.Inwalidów. Przedwojenna kamienica w dobrym stanie, ocieplona z nową elewacją, instalacje wymienione. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Leśna,dolnośląskie

58 000 zł47 m² 1 239,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Rynek pierwotny - upoważnia do uzyskania dopłat w wys do 15 % dla MdM ,mieszkanie do wykończenia w systemie gospodarczym lub zleconym. Firma inter-ram może wykończyć w systemie przyjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

149 000 zł39 m² 3 820,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Superkomfortowe mieszkanie do sprzedaży. Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym.Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń-pokoje są niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Żywiec,śląskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 48m2 kuchnia, dwa pokoje, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica. Nowe okna pcv. Podłączenie tv kablowej oraz Internetu. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dojazd

Plewiska,wielkopolskie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna lokale mieszkalne położone na małym kameralnym osiedlu w Plewiskach. Inwestycja obejmuje trzy dwulokalowe budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

185 000 zł24 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Opis Polecam na sprzedaż kawalerkę na Gądowie Małym. Mieszkanie ma powierzchnię 24m2 i składa się przedpokoju, pokoju, widnej kuchni i łazienki z wc oraz balkonu. Kawalerka przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł46 m² 9 036,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, kompletnie wyremontowane mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 2 piętrze w niskiej zabudowie w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

119 000 zł39 m² 3 051,28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi, widnej, oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz balkonu, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Helenka

Zabrze,śląskie

107 000 zł40 m² 2 675 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez żadnych nakładów finansowych Z umeblowaniem ładne I ekonomiczne W utrzymaniu - doskonała lokalizacja - cena ofertowa (razem z pełnym wyposażeniem) 107.000,00 ZŁ DO NEGOCJACJI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł133 m² 1 729,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Okazyjna cena tylko 1730zł za m2. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 133m2 w ścisłym centrum miasta przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Sprzedam piękne dwupoziomowe mieszkanie w samym centrum Mińska Mazowieckiego! Jest to rzeczywiste centrum w odległości 100-200m sklepy, przedszkole, przystanki autobusowe, urząd Miasta itp. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł92 m² 4 510,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferta sprzedaży rozkładowego, komfortowego, przestronnego, ciepłego i jasnego 4 pokojowego mieszkania z 2 balkonami (jeden od strony wschodniej, a drugi od zachodniej) usytuowanego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł55 m² 16 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Piękne wyremontowane mieszkanie na Satrówce Gotowe z meblami do wprowadzenia natychmiast Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Doskonała lokalizacja, mieszkanie do własnej aranżacji. Kamienica z lat 50tych w dobrym stanie, sukcesywnie remontowana. Klatka schodowa czysta, zadbana. Do sprzedaży rozkładowe , dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

136 000 zł34 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł33 m² 9 060,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w niedawno odrestaurowanej kamienicy przy ul. Popiełuszki na Żoliborzu. Kamienica została gruntownie wyremontowana: ocieplenie budynku, elewacja, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

205 000 zł62 m² 3 306,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam bardzo ładne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 61,80 mkw. W pełni rozkładowe, składające się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - - - Polecam Państwu bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie blisko Placu Kromera, w okolicy ch korona - nowe budownictwo 2006r. Do sprzedania komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

60 000 zł37 m² 1 612,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie do remontu w dzielnicy Biały Kamień, położone na pierwszym piętrze 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie skada się z jednego pokoju oraz dużej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł106 m² 2 539,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecam do sprzedaży śliczne mieszkanie "z duszą" w cichym i spokojnym miejscu. Mieszkanie składa się z 4 pokoi o powierzchni 16/10/20/21 m2, dużej, widnej kuchni oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł64 m² 4 516,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Piękne, komfortowe mieszkanie w niskim bloku na II pietrze dużym balkonem.Mieszkanie przeszło całościowy remont. Pokoje są rozkładowe , okna pcv, na podłogach panele, ściany w gładziach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł38 m² 2 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Nowa niższa cena Posiadamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal składa się z 2 przestronnych pokoi, jasnej kuchni, dużego balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł62 m² 3 048,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na loggie (22m2), 2 pokoi ( 10 i 8m2 ), widnej kuchni ( 9m2 ), przedpokoju ( 7,5 m2 ), samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł62 m² 1 618,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Podgórzu 62 mkw. Lokal usytuowany na I piętrze. Składa się z 3 pokoi , jasnej kuchni, łazienka wraz z wc i przedpokoju. Ogrzewanie węglowe. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł64 m² 8 183,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Trzypokojowe mieszkanie w cichym zakątku starego Muranowa - zadbany budynek po remoncie elewacji. Lokal dwustronny - od strony zielonego podwórka (pd-wsch) wysoki parter (ok 2,5 m do okna), od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Stare miasto / 2- pokojowe mieszkanie o pow. 30m2 przy ul. Jaworskiej - do odświeżenia / remontu Mieszkanie znajduje się na cichym terenie, zlokalizowane na 9 piętrze w bloku z 1980r.(media.