dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

744 000 zł74 m² 10 054 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Pradze Północ. Mieszkanie jest dwustronne, jasne, ze sporą loggią. Lokalizacja: nieruchomość jest świetnie zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

670 000 zł82 m² 8 170,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem o bardzo dobrym rozkładzie, zaraz przy stacji, 300m od pkp w Ząbkach, przy ulicy Wiosennej. Do mieszkania przynależy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł55 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 54,8 m2 znajdujące się na osiedlu Marina Mokotów. W mieszkaniu znajduje się spora sypialnia, kuchnia, łazienka oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

459 000 zł115 m² 3 991,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne, bezczynszowie mieszkanie przy parku w świerklańcu! Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni około 115 m2 w Świerklańcu, usytuowane na parterze - piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

790 000 zł120 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 120 M2, 4 pokoje, marki, ul.GRANICZNA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy Granicznej. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł48 m² 10 520,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dobrze skomunikowane mieszkanie blisko Arkadii. Idealna lokalizacja (przystanek tramwajowy 100 metrów od bloku - dojazd do centrum w zaledwie 20 minut), balkon od strony podwórza z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

549 480 zł58 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie deweloperskie na nowoczesnym osiedlu o ciekawej architekturze w zabudowie czterokondygnacyjnej. Mieszkańcy tej inwestycji otrzymają możliwość wyposażenia mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

485 000 zł55 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

334 900 zł48 m² 6 934 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Witam serdecznie. Na sprzedaż piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe (48,3 mkw) przy ul. Biskupa Mieczysława Jaworskiego na osiedlu Świętokrzyskim. Mieszkanie dwustronne (północ-południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mieszka I

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł19 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Polecam do remontu kawalerkę na Pomorzanach w Szczecinie. Idealne pod wynajem. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności publicznej, jak i terenów rekreacyjnych to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

285 000 zł31 m² 9 223,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka w centrum Legionowa. Mieszkanie na 10 piętrze w wysokim bloku. Blok ocieplony, w bloku nowa winda. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Łódź,łódzkie

360 000 zł57 m² 6 293,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z balkonem 57,2 m2 / 3 pokoje - w 10 piętrowym bloku z windą (koniec lat 80-tych), 8 piętro, na osiedlu Bałuty. Mieszkanie położone w spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

1 039 100 zł83 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł154 m² 4 870,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania dwa mieszkania usytuowane w kamienicy z 1939 roku położonej przy głównej ulicy starego Rembertowa. Mieszkanie na parterze o powierzchni 64 m2 posiada cztery pokoje, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziennikarska

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł64 m² 3 107,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem. Mieszkanie w systemie tbs (sprzedaż partycypacji - cesja) Lokalizacja Szczecin -dąbie. Cena 249000zł zawiera wkład partycypacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

518 000 zł53 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe, świetnie naświetlone mieszkanie W dobrej lokalizacji Polecam 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowanie na os. Wichrowe Wzgórze w 4-piętrowym bloku na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osikowa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł63 m² 12 063,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, dwustronne, w pełni wyposażone w agd wyższej półki, wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe z osobną dużą garderobą i balkonem przy ul. Osikowa 7, bielany Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł46 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Cena w dół o 16tyś. Rozkładowe, do własnej aranżacji! 2 pokoje, 46m2, balkon.Dąbię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

826 512 zł43 m² 19 185,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,08 m2, z doświetleniem wschodnim, znajdujący się na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym (21,32 m2) ma wyjście przez przesuwne drzwi na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł69 m² 10 387,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie słoneczne i przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze kameralnego bloku z windą. Lokal wykończony w 2011r., w stanie do odświeżenia. Podłoga wyłożona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłońskiego

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł49 m² 8 505,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Jabłońskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi + kuchnia + łazienka. Jest jednostronne, usytuowane na zachód z pięknym widokiem na centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

239 000 zł30 m² 7 940,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

W ofercie naszego biura atrakcyjna kawalerka usytuowana na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w Gryfinie na osiedlu Górny Taras. Budynek z lat 90 tych, ocieplony z szerokimi klatkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 230 652 zł61 m² 20 072,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,31 m2, z doświetleniem południowo zachodnim, znajdujący się na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym (23,91 m2) ma wyjście przez przesuwne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

765 750 zł61 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam komfortowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym bloku mieszkalnym. W skład mieszkania wchodzą: - salon z kuchnią - sypialnia - pokój dziecięcy / gabinet - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Planty

Radom,mazowieckie

469 000 zł55 m² 8 481,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe, położone na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Planty. Designerski wystrój mieszkania, w którym próżno szukać mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł72 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

5-pokojowe mieszkanie, pow. 72 m2 - Wynajmowane przez 5 os. - śródmieście / Ujazdów - Szwoleżerów /czerniakowska - Łazienki Królewskie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie pięciopokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

961 900 zł85 m² 11 282 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł63 m² 8 055,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opis: sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni z aktu notarialnego 63,19m2, po remoncie w 2016r. w okolicach ul. Prusa Na 4 piętrze w 5-piętrowej kamienicy. Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białostoczek

Białystok,podlaskie

320 000 zł32 m² 9 876,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie wysoki standard, smart home, ogródek, 2 pokoje, balkon Nieruchomość położona jest na parterze niskiego bloku na os. Białostoczek. Nieduża powierzchnia mieszkania 32,40 m2 wykorzystana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nenufarów

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł55 m² 8 285,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność biura nieruchomości. Piękne mieszkanie po remoncie. Nowoczesne 3 pokoje po remoncie Na Stawkach przy ul. Nenufarów. Mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

972 000 zł103 m² 9 410 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł150 m² 10 626 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

NA sprzedaż nieruchomość inwestycyjna rejon ul. Beliny prażmowskiego I ronda mogilskiego - os. Oficerskie 3 mieszkania + poddasze Z możliwością rozbudowy - ogród do dyspozycji N20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam państwu świetne 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Antoniuk z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

487 340 zł41 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: wojciech Wiszniowski tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,3 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

344 745 zł33 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji na Naramowicach. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Dogodna lokalizacja: szybki dojazd tramwajem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

417 200 zł47 m² 8 877 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

399 600 zł48 m² 8 306 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strzybnica

Tarnowskie Góry,śląskie

347 415 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja, mieszkania wykończone do stanu deweloperskiego. Do sprzedania nowoczesne mieszkania o powierzchni 50,22m 2. Dostępne na I,II,III piętrze. Nieruchomości dostępne są w 3.