dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

499 000 zł23 m² 21 963 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka idealna pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Krasińskiego, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada doskoale rozwniętą infrastrukure handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

399 000 zł38 m² 10 436,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,23 m , położone na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą od parteru, zlokalizowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

419 000 zł62 m² 6 721,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2 pokoje W centrum - adaptacja na 3 pokoje! oferta na wyłączność - dostępna tylko U nas! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone w Centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jagodowa

Krzeptów,dolnośląskie

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Klimatyzacja W 3 pokojach, 2 poziomy, duży balkon, dwie łazienki, 2 miejsca postojowe! Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania o łącznej powierzchni 85 m2 z dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

315 000 zł39 m² 8 077 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób szukających komfortu i niskich opłat mieszkanie 2 pokoje Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje 39 m okolice Akademii Piotrkowskiej. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

930 000 zł91 m² 10 217,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Dwupoziomowe mieszkanie, 4 pokoje, 91,02m2, ul. Turkusowa, osiedle Poręba Mieszkanie położone przy ulicy Turkusowej w znanej i lubianej dzielnicy Lublina - Czuby Południowe, wchodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż trzypokojowe/dwupoziomowe mieszkanie w jednej z bocznych ulic Nowego Miasta. Lokal na pierwszym poziomie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,65 m w nowej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego, w rejonie Górki Narodowej. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł46 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowość! Polecam na sprzedaż bardzo ładnie położone funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w Poznaniu - Winogrady - Wilczak Budynek powstał w 2007 roku, składa się z niskich bloków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

948 000 zł92 m² 10 290,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Miodowa Aleja - miejsce, w którym znajdziesz spokój i wytchnienie Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 92,12 m2 w kameralnej inwestycji w miejscowości Iwiny - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

878 056 zł81 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,31m2 + ogród 16,37m2 +taras 20,70m2. Ciekawie zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzcianka,wielkopolskie

239 000 zł49 m² 4 857,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie, 2 pokoje, trzcianka centrum, pierwsze piętro, balkon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni użytkowej 49,2 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Callas

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Olchowy Park przy ul. Marii Callas 10 na warszawskiej Białołęce. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

629 000 zł66 m² 9 475,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy Państwu luksusowy apartament na Osiedlu Górczyn. Atrakcyjne mieszkanie znajduje się w nowym bloku z 2018 roku, na wysokim parterze,składa się z trzech pokoi w tym jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 54 m - Mokotów, okolice Jeziora Czerniakowskiego. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w zielonej części warszawskiego Mokotowa. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł28 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Pokój Z samodzielną kuchnią W cichej zielonej okolicy na grochowie! Budynek z cegły z początku lat pięćdziesiątych. 3 piętro bez windy. Budynek po remoncie, zadbany, otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiamy Państwu ofertę nieruchomości - położonej w dzielnicy Świerczewo w Szczecinie. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

570 000 zł51 m² 11 080,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,44 m , położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Siennickiej w Mińsku Mazowieckim. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł72 m² 12 434,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli zdarza Ci się marzyć o poranku z kawą w ciszy, a jednocześnie chcesz mieć miasto na wyciągnięcie ręki dobrze trafiłeś. Przy Krokwi 34 jest miejsce, które nie każe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dominika

Gdynia,pomorskie

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferuję mieszkanie 2 pokojowe w fantastycznej lokalizacji, świeżo wyremontowane! Bliskość morza i terenów spacerowych. Mieszkanie bardzo tanie w utrzymaniu. Stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedaż bez pośredników. Na sprzedaż ładne mieszkanie w spokojnej, zielonej, i cichej okolicy ul. Kopernika w Pruszkowie. Powierzchnia 55m2, trzy pokoje, powierzchnie ok.: 17m2, 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konin,wielkopolskie

275 000 zł54 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 53,6 m I piętro Konin, v Osiedle, ul. Wyszyńskiego 12 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

786 021 zł53 m² 14 825 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wyobraź sobie poranne słońce, które zagląda do obu sypialni, budząc całą rodzinę ciepłymi promieniami. To właśnie tutaj, w przytulnym, ale pełnym przestrzeni mieszkaniu 3-pokojowym, zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

438 000 zł42 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z potencjałem idealne na start lub pod inwestycję Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Łódź,łódzkie

440 000 zł52 m² 8 425,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 52,22 m - gotowe do zamieszkania | Górna Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w spokojnym i dobrze skomunikowanym rejonie dzielnicy Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siechnice,dolnośląskie

678 000 zł62 m² 10 865,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aleja kwitnącej wiśni - siechnice W ofercie dostępne są dwa mieszkania w zabudowie bliźniaczej. Jedno znajduje się na parterze, a drugie na piętrze. Każde z nich posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jadwigi z Łobzowa

Kraków,małopolskie

920 000 zł58 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe, klimatyczne mieszkanie 58 m w kamienicy z 1940 roku, położone w cichej i zielonej okolicy Krowodrzy. Do lokalu przynależy duży ogródek (300 m ), piwnica (12m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Sianów,zachodniopomorskie

239 000 zł74 m² 3 222,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Znalazłam dla Was 3 pokojowe mieszkanie w Sianowie. Dostępne od zaraz. Powierzchnia- 74,16 m2, idealna, aby dokonać aranżacji pomieszczeń według własnych upodobań. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

661 500 zł49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku (blok z płyty, bez windy), zlokalizowane na Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

419 000 zł66 m² 6 339 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Wisto Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie Informacje: lokalizacja: piekary Śląskie, ul. Marii Curie Skłodowskiej Powierzchnia: 66,1 m (użytkowa 60,20).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w malowniczej dzielnicy Szombierki w Bytomiu. Znajdujące się na trzecim piętrze, to przestronne lokum składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

540 000 zł39 m² 13 975,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty wakacyjne w ostatnim okresie czasu coraz więcej klientów zwraca uwagę na korzyści jakie generują tego typu nieruchomości jest to stabilna lokata kapitału , możliwość uzyskiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

660 000 zł48 m² 13 664,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na spokojnym, zielonym osiedlu Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł95 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze obszar lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 94, 90m2 lokal składa się z 1 pokoju dużego , kuchni z loftowym oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł50 m² 21 285,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas, bez prowizji i pcc! Na sprzedaż świeżo wykończone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,27m2 znajdujące się na trzecim piętrze budynku z 2024r. położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł80 m² 24 947 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowy, komfortowy, dwustronny apartament 80 m na Żoliborzu Artystycznym. Elegancki apartament na ostatnim 3 piętrze budynku z windą - to połączenie nowoczesnego designu, komfortu, funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Legionowo,mazowieckie

676 500 zł62 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 61,50m2, składający się z 2 pokoi, salonu, kuchni, łazienki, holu, korytarza oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 218 000 zł58 m² 20 935 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,06 m . Nieruchomość położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł122 m² 19 723,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przestronny apartament o powierzchni ponad 120 m2 w kameralnej zabudowie. Lokalizacja: al. Wilanowska 206, na Mokotowie obszar Ksawerów, w odległości: 12 min pieszo - Metro Wilanowska 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

599 519 zł68 m² 8 866 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

440 700 zł34 m² 12 811 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament inwestycyjny w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 35 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia, naprzeciwko.