dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

749 900 zł49 m² 15 304,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam wygodne, urządzone dla siebie 2-pokojowe mieszkanie 49 m2, prawie w pełni wyposażone w meble, z balkonem, klimatyzacją i kompletnym dużym agd. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł80 m² 17 910,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

4-pokojowe, trójstronne (wschód-południe-północ) mieszkanie o powierzchni ponad 80 mkw. usytuowane na 4. piętrze. Mieszkanie zadbane, z oddzielną, widną kuchnią i dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana z Kolna

Gdynia,pomorskie

2 100 000 zł114 m² 18 366,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim zaledwie 10 minut spacerem do morza. Powierzchnia 114,34 m (4 pokoje). Mieszkanie o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

389 000 zł53 m² 7 349,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z duszą (i farbą do nałożenia) Szukasz miejsca, które nie jest z katalogu ikea, tylko ma charakter, przestrzeń i potencjał? To mieszkanie właśnie takie jest trochę retro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga Południe (gocławek), ul. Łukowska 6 Metraż: 61 m2 + piwnica ok. 1,5 m2 + balkon Piętro: 6/12 Rok budowy: 1978 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

370 335 zł35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowe kameralne apartamenty w sercu Częstochowy - idealne do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowych apartamentów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł51 m² 16 699,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu na Ursynowie. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,9 m , zlokalizowane na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

750 000 zł80 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 79,50 m mieszczące się przy ul. Powstańców w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego z windą, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

315 000 zł52 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w cichej i zielonej części Gliwic - Łabędach .Mieszkanie mieści się na wysokim parterze piętrowego, ładnego ocieplonego budynku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Ząbki,mazowieckie

559 000 zł43 m² 13 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,9 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Reymonta. Całość mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2004 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

525 260 zł65 m² 8 236,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 4 pokojowy na trzy strony świata, salon z oknami na południe z dużym balkonem 9m2 na chwile prywatnego relaksu. Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żubardzka

Łódź,łódzkie

280 000 zł45 m² 6 204,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zakup wyłącznie za gotówkę! opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł55 m² 13 552,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz miejsce postojowe W garażu podziemnym gratis Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

193 350 zł16 m² 12 084,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji oferta bezpośrednia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu nieruchomości w Łodzi, jedyne 2km od Manufaktury, zlokalizowanej w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

117 130 zł11 m² 10 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bez prowizji! Mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończone. Zdjęcia pokazują jak może wyglądać mieszkanie wykończone i wyposażone. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

249 000 zł87 m² 2 848,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję do sprzedania mieszkanie typu M-3 położone w kamienicy na 2 piętrze w ścisłym centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 69,52 m2 + przynależna piwnica o pow. 17,9 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

1 999 000 zł185 m² 10 805,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 12 mieszkań w zrewitalizowanej kamienicy + działka z możliwością zabudowy Do sprzedania kamienica 2 piętrowa, posiada 185,1 mkw powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

930 000 zł105 m² 8 874,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż duże mieszkanie o podwyższonym standardzie, znajdujące się na Gumieńcach - zachodniej dzielnicy Szczecina - osiedle Za Sterem. Nieruchomość czteropokojowa przestronna, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Górna

Gdynia,pomorskie

380 000 zł26 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1 pokojowe do remontu, powierzchnia użytkowa 26 m + 9m piwnica z oknem! Najlepsza lokalizacja! Wzgórze Św. Maksymiliana. Zaledwie 15 minut spacerem do morza, bulwaru nadmorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m2, zlokalizowane w doskonałej części Pruszkowa przy ul. Kopernika, tuż obok Parku i Pałacu Ślubów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sulejkowska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44 m , położonego na 3. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą z 2001 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

1 551 127 zł155 m² 9 982,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż urokliwy apartament idealny dla rodziny! Najważniejsze informacje o ofercie: - bliskość rezerwatu Żurawiniec - bliskość sklepów, usług, oraz szkół i przedszkoli -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł33 m² 21 497,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów ta oferta jest dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle znajdujące się przy ul. Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł39 m² 15 128,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie w sercu zielonej Białołęki Zapraszamy do obejrzenia uroczego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,6 m , które zachwyca przemyślanym rozkładem i wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Żnin,kujawsko-pomorskie

268 000 zł69 m² 3 884,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w malowniczym miasteczku Żnin, przy ulicy Szkolnej. To wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie spokój i bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarni Stok

Bielsko-Biała,śląskie

485 295 zł52 m² 9 384,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja - teraz miejsce postojowe oraz pakiet smart home w cenie! Dlaczego w Best Nest? - kupujesz mieszkanie w tej samej cenie co u dewelopera - brak prowizji - kompleksowa obsługa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł56 m² 13 790 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja | Wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Rafała Wojaczka 11 we Wrocławiu Sołtysowice Szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł57 m² 13 999,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1965

: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Warszawie, mokotów : Mieszkanie o powierzchni 57 m w stanie do remontu - Dobry układ pomieszczeń, możliwość otwarcia kuchni na pokój. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł57 m² 20 668,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wysoki standard | Dzielnica Lawendy | 3 pokoje nowe, w pełni wykończone mieszkanie W standardzie premium Warszawa Włochy / granica z Ochotą ul. Jutrzenki Dzielnica Lawendy 3 pokoje balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

599 000 zł42 m² 14 150,70 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - koszt obsługi biura ponosi właściciel. Tylko W realton nieruchomości! Inwestycja atal sky+ w Katowicach przy Alei Korfantego. Apartament znajduje się w budynku F. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł99 m² 18 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jędrzejów

Jędrzejów,opolskie

135 000 zł44 m² 3 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone na parterze w spokojnej miejscowości Jędrzejów (gm. Grodków). W skład nieruchomości wchodzą: - 2 ustawne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Lubin,dolnośląskie

405 000 zł50 m² 8 132,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. W bloku jedno-klatkowym. Wyremontowane (w tym nowa hydraulika i elektryka) , duzo miejsca do przechowywania (szafy w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinowa

Sosnowiec,śląskie

255 000 zł46 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz własnego M3 z pięknym widokiem? Chcesz zaaranżować swoje mieszkanie według własnych potrzeb i gustu? Jest dla Ciebie i Twojej rodziny istotna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

767 025 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł26 m² 14 493,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka / do wprowadzenia niski budynek / genialna lokalizacja blisko tramwaje, autobusy Przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26,15 m Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł67 m² 17 148,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 67,06 m , położony w prestiżowej inwestycji atal Towers przy ul. Sikorskiego, w ścisłym centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Wrocław,dolnośląskie

573 989 zł57 m² 10 141,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż prawdziwa okazja inwestycyjna : mieszkanie W bezpośrednim sąsiedztwie politechniki W urokliwej kamieniczce przy ulicy hoene-wrońskiego. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Salmopolska

Szczyrk,śląskie

545 929 zł31 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartamenty Inwestycyjne w Szczyrku - Twoja Przyszłość w Bezpiecznym Produkcie Premium Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną w sercu Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

874 000 zł68 m² 12 866,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe, komfortowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 67,93 mkw. usytuowane na 2 piętrze, 6-piętrowego budynku z 2006 roku. Aktualne! aktualne! aktualne! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł48 m² 15 417 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje | 48 m | ciche| jasna kuchnia | wschód-południe | Żoliborz, przasnyska 16a Forma własności: spółdzielczo-własnościowe Powierzchnia: 48 m Liczba pokoi: 3 Piętro: II p / brak.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij