dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paulińska

Kraków,małopolskie

209 990 zł21 m² 9 999,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedania śliczne przytulne mieszkanko w wyremontowanej kamienicy. Mieszknie mieści się na niskim parterze, jest bardzo przytulne. Okna i podłogi drewniane. Aneks kuchenny wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł85 m² 6 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowe, nowe mieszkanie z 2012r na Stabłowicach,o pow.85 m2 za 560 tys. Na pierwszym poziomie dwie sypilanie po 14m2, na podłodach panele, wyjście z obydwu pokoi wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

394 000 zł65 m² 6 061,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze nowego bloku, na ciekawym architektonicznie osiedlu przy ulicy Mateckiego. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł70 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow: 70 m2 za 399 000 zł, na Śródmieściu. Lokal o ciekawym funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Powierzchnia 70m2 obejmuje dwie sypialnie, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowy Dwór

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2, po remoncie. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 5-mieszkaniowy. Atutem jest cicha i bardzo spokojna okolica, między Nowym Dworem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Argentyńska

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł111 m² 7 893,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Promocja cenowa, ostatnie mieszkanie W inwestycji! saska kępa to kameralny budynek apartamentowy w jednej z najładniejszych dzielnic Warszawy - zielonej i prestiżowej Saskiej Kępie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 45m2 na które składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Lokal usytuowany na 7 piętrze w budynku 10 - piętrowym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kompasowa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy Kompasowej w dzielnicy Praga-Południe osiedle Gocław. Do ścisłego centrum miasta to zaledwie kilka przystanków autobusem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kaminiecy w II linii zabudowy. Wysokośc pomieszczeń 3.05m Pokoje 19m2;16m2. Kuchnia widna 11m2. Okna nieruchomości wychodza na podwórko. Balkon 3 m2. Czynsz 700zł. Opłaty od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

368 000 zł42 m² 8 761,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w bardzo dobry punkcie na skrzyżowaniu ulicy Pięknej i Marszałkowskiej (plac Konstytucji). Okno wychodzi na Plac. Mieszkanie częściowo po remoncie. Woda ciepła miejska. Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

292 350 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowe osiedle W dobrej lokalizacji*** mieszkanie W programie mieszkanie dla młodych 0% prowizji 0% podatku pcc Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Stabłowicach z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

438 357 zł64 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Royal Apartaments jest doskonale zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku przy ul.Śrutowej 8. W pobliżu tereny spacerowe, ostrów Tumski, do teatru, kina czy restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

136 000 zł48 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 48 m2, 3 pok, usytuowane na III piętrze IV piętrowego bloku, lokal dwustronny z loggią. Kuchnia widna. Okna wymienione na pcv. W obrębie mieszkania wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleksandrowice

Bielsko-Biała,śląskie

173 000 zł48 m² 3 604,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Aleksandrowice. Mieszkanie po remoncie , gotowe do wprowadzenia i zamieszkania, na ścianach gładzie, świeżo pomalowane, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołbin

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł59 m² 6 222,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bliskiej odległości od centrum miasta o powierzchni 59,3 m2. Mieszkanie jest po generalnym remoncie przeprowadzonym w listopadzie 2012 r. Położenie lokalu Krzyki-Borek (tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Nowy Sącz,małopolskie

189 000 zł72 m² 2 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 72m2 Lokalizacja: nowy Sącz, os. Gorzków, ul. Traugutta Budynek 4 piętrowy z lat 80 tych, ocieplony Mieszkanie położone na 4 piętrze Stolarka okienna drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

313 000 zł80 m² 3 899,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Poznań,wielkopolskie

417 873 zł45 m² 9 286,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy maraton gardens - oferta bezpośrednia - Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 45,52 m2 znajdujący się na IV piętrze jednego z sześciu apartamentowców przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł63 m² 5 546,75 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Dwustronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 1994r. Powierzchnia 63,10m2, balkon, okna nowe pcv. Na podłogach kafle/panele, na ścianach gładź. Nowa instalacja elektryczna, wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bieruń

Bieruń,śląskie

185 000 zł65 m² 2 860,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciche mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 64m2. Lokal usytuowany na drugim piętrze bloku mieszkalnego w miejscowości Bieruń Stary z widokiem na inne budynki oraz stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Piastów,mazowieckie

262 000 zł49 m² 5 346,94 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dobry punkt komunikacyjny - mza,pkp/skm. W sąsiedztwie sklepy, szkoły, przedszkole. Przy budynu plac zabaw dla dzieci. Budynek po termomodernizacji, po remoncie klatek schodowych. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

163 000 zł60 m² 2 716,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4- niski blok typ szwedzki- do wprowadzenia cena:163.000 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M4 zlokalizowane w Żorach na Osiedlu Sikorskiego. Mieszkanie do wprowadzenia- bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

399 000 zł93 m² 4 290,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkania dwupoziomowe 4pokojowe z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi położone w Zalasewie - zaledwie 1km od granicy miasta Poznania Polecam mieszkania w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

348 940 zł47 m² 7 440,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

*** wyjątkowa oferta*** dwupokojowe mieszkanie Z tarasem W centrum wrocławia. Dobra lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku na wstępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

667 560 zł97 m² 6 903,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Apartament na Podgórzu położony na 1 piętrze. Rynek pierwotny. Budynek ogrodzony. Salon z aneksem kuchennym34.38m2Pokój 111.67m2Pokój 220.54m2Pokój 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

177 077 zł32 m² 5 518,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

*** wyjątkowa oferta*** luksusowa kawalerka Z ogródkiem. Nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku Luksusowe osiedle z charakterem, dopracowane w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł88 m² 7 933,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Zabytkowa historyczna kamienica z lat 30, klimat starej Ochoty w centrum miasta. Teren bezpieczny, ogrodzony z dziedzińcem, w otoczeniu placu zabaw, parków. Wyjście na ul. Filtrową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli cenisz sobie dobrą lokalizację z dostępem do pełnej funkcjonalności miejskiej infrastruktury, a do Twoich potrzeb mieszkaniowych zaliczyć można dobre oświetlenie i przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

727 320 zł92 m² 7 914,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Apartament dwupoziomowy o powierzchni 111,8m2- powierzchnia użytkowa 91,9m2 przy Zakrzówku. Stan deweloperski. Na ścianach gładzie. Kuchnia10.8m2Salon16.6m2Pokój 112.9m2Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

474 000 zł55 m² 8 602,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Wspaniała Okazja! Przestronne 55 metrowe mieszkanie na Warszawskim Śródmieściu za jedyne 8602 złotych za metr 2. Nieruchomość składa się z trzech oddzielnych pokoi, dużej garderoby, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 900 zł70 m² 2 835,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w kamienicy w okolicy Sądu Rejonowego w Gorzowie. Mieszkanie składa się z 3osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

124 000 zł77 m² 1 606,22 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Polecamy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 77,20 m2 położone w bloku w miejscowości położonej w odległości 5 kilometrów od niechorza. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

187 300 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** wyjątkowe osiedle W dobrej lokalizacji*** mieszkanie W programie mieszkanie dla młodych 0% prowizji 0% podatku pcc Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na Stabłowicach z dużym tarasem. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł85 m² 4 817,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

*** wyjątkowa oferta*** miejsce postojowe gratis! dwupoziomowe mieszkanie Z ogrodem. Dobra lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku na wstępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł85 m² 6 352,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Duże, 4-ro pokojowe mieszkanie na warszawskiej Chomiczówce. Budynek z 1976, wykonany z pustaków, ocieplony, nowa elewacja. Wymienione rury co i wodno-kanalizacyjne. Na piętrze komora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Barwinek. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, widnej kuchni, 2 sypialni, łazienki z wanną, osobnego wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bałuty

Łódź,łódzkie

260 000 zł70 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Duże mieszkanie 3 pokoje w super stanie - do wprowadzenia. Zero prowizji od kupującego! W mieszkaniu dodatkowo garderoba 3 m2. Atutem jest duży przedpokój 8.6 m2. Kuchnia 10,8m2 - meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku z windą przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Budynek został oddany do użytku w 2007 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyspa Pasieka

Opole,opolskie

249 000 zł47 m² 5 320,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Opole Wyspa Pasieka Do sprzedania wygodne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 46,80 m2, składające się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bohomolca

Kraków,małopolskie

350 000 zł77 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kraków, prądnik czerwony> Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 77m2 na parterze kameralnego budynku wielorodzinnego przy ul. Kurzei. Mieszkanie ma 3 pokoje, łazienkę i kuchnię. 280 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krotoszyn

Krotoszyn,wielkopolskie

178 000 zł74 m² 2 405,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie 4p+k+ł+wc znajdujące się na pierwszym piętrze w zadbanym docieplonym bloku na os. Dąbrowskiego. Mieszkanie zadbane, ciepłe, okna plastikowe + rolety zewnętrzne. Dane mają.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij