dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł68 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego budynku na Os. Przyjaźni. Lokal o powierzchni 68m2 na których rozmieszczono salon z wyjściem na taras o pow. ok. 18m2, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śląskie

Zielona Góra,lubuskie

170 000 zł64 m² 2 656,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu trzy pokojowe mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Śląskim. Mieszkanie ma powierzchnię 64m2 na której rozmieszczono: -duży salon z wyjściem na balkon, - 2 sypialnie, -jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Melomanów

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł144 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

144 m , salon, 4 sypialnie, 2łazienki, kuchnia z jadalnią, garderoba, pomieszczenie gospodarcze a do tego garaż i piwnica pod budynkiem oraz dodatkowe miejsce parkingowe na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

124 000 zł35 m² 3 502,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży z umeblowaniem przestronna kawalerka o powierzchni całkowitej 35,40m2 zlokalizowana na IV piętrze niskiego budynku mieszkalnego blisko centrum miasta.Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bogusławskiego

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł130 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Szanowni Państwo! Prezentujemy na sprzedaż luksusowy dwupoziomowy apartament o powierzchni 130m2 przy ulicy Bogusławskiego (tuż obok Wawelu). Apartament zlokalizowany jest na parterze pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

307 170 zł45 m² 6 810,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 1-piętrze wraz z balkonem, wykończone przy ul.Lubostroń. Czynsz 2,30zł/m2+media wg zużycia. Budynek ogrodzony. Wszystko wykończone materiałami najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł65 m² 5 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń Polecam Państwu nowe, przepiękne 3 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Gorlickiej na Psim Polu. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

129 000 zł42 m² 3 041,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,42 m położonego na I piętrze czteropiętrowego bloku (stare Miasto). Przedmiotowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, wyremontowane i z pewnością gustowne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokal znajduje się w okolicach Placu Grunwaldzkiego (pieszo 25 min do Rynku), zapewniona komunikacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Kraków,małopolskie

455 000 zł55 m² 8 272,73 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Kraków krowodrza prądnik biały ul. Bratysławska. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w apartamentowcu z 2002 roku , oferującego całodobowy nadzór -portiernie, windy szybkobieżne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł57 m² 5 400,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie nowocześnie zaprojektowane 3-pokojowe o powierzchni 57,4mkw na nowym strzeżonym osiedlu "lewandów Park". Budynek z 2010r. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w dwu-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Zielona Góra,lubuskie

175 000 zł58 m² 3 031,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Realder nieruchomości prezentuje do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

406 080 zł47 m² 8 640 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy maraton gardens - oferta bezpośrednia - Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 47,07 m2 znajdującą się na parterze jednego z sześciu apartamentowców przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

108 000 zł32 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 32,40m2 na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Nieruchomość składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szanowni Państwo! Prezentujemy na sprzedaż bardzo ładne, przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bobrzyńskiego (czerwone Maki) w nowoczesnym apartamentowcu z końca 2005 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

120 000 zł39 m² 3 069,05 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza, reden, wojska Polskiego, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

510 000 zł73 m² 6 956,76 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękne mieszkanie o powierzchni 73,31 m2 zlokalizowane na I piętrze budynku z 2008 r. przy ul. Ślicznej (śródmieście- ugorek). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bliźniacza

Wrocław,dolnośląskie

229 375 zł45 m² 5 111,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

*** wyjątkowa oferta*** dwupokojowe mieszkanie Z tarasem W okolicy domków jednorodzinnych. Dostępne W programie MDM. Najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

260 000 zł30 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 30m2 położone przy ul. Na Błonie. Mieszkanie składa się z pokoju z wneką sypialną, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

257 700 zł66 m² 3 900,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł49 m² 7 040,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje, ul. Międzynarodowa, saska Kępa- blisko Parku Skaryszewskiego. Rozkładowe, jednostronne- słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,7 m.kw usytuowane na IX-tym piętrze w X -piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

614 000 zł98 m² 6 265,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna cena mieszkania W bardzo dobrej lokalizacji .Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy z lat 30-tych na Starej Pradze.Usytuowane na 4 piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Kraków,małopolskie

588 000 zł78 m² 7 490,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Chciałbyś stworzyć dom dla swojej rodziny od początku do końca według własnego pomysłu? Preferujesz życie w centrum miasta? Uwielbiasz wyzwania związane z poddawaniem rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

209 608 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł33 m² 2 424,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Wałbrzychu na Piaskowej Górze. Na nieruchomość o powierzchni 33 m2 skłądają się 2 pokoje , ciemna kuchnia oraz łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Łódź,łódzkie

167 000 zł45 m² 3 711,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie! Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Wici. Mieszkanie jest po remoncie, całkowicie rozkładowe i widne.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

141 250 zł36 m² 3 899,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

220 745 zł63 m² 3 495,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

******obniżka cenowa mieszkań ****** bez prowizji od kupującego Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w nowo powstającym budynku w Zielonej Górze. Osiedle położone wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blacharska

Wrocław,dolnośląskie

446 490 zł68 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

*** wyjątkowa oferta*** cena zawiera miejsce W garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską. Trzypokojowe mieszkanie Z tarasem I ogródkiem na grabiszynku. Najlepsza lokalizacja nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

98 000 zł36 m² 2 714,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! kawalerka Z balkonem! okazja! pilna sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej- gołonóg, przy ulicy Morcinka. Początkowo mieszkanie składało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

305 000 zł75 m² 4 066,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Spełnia kryteria programu MDM! nowa atrakcyjna inwestycja W komornikach Polecam na sprzedaż segmenty/mieszkania w zabudowie szeregowej zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy Komornik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

107 000 zł35 m² 3 083,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na osiedlu E- zapraszamy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,7 m2 usytuowane w niskim bloku na osiedlu E Układ: jeden pokój + widna kuchnia ( istniej możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie typu studio w prestiżowym budynku Rezydencja Tumska. Panoramiczne okna, przestronny taras, ciekawa aranżacja. Całość umeblowana i wyposażona. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa instalacja elektryczna! Przestronne, komfortowe i jasne mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią w przedpokoju (istnieje możliwość stworzenia salonu z aneksem kuchennym). Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dytmara

Kraków,małopolskie

670 000 zł79 m² 8 481,01 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo! Prezentujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 79m2 (3 pokoje) przy ulicy Sołtysa Dytmara w bardzo nowoczesnym budynku Salwator City. Apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

385 522 zł58 m² 6 615 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

*** wyjątkowa oferta*** najlepsza lokalizacja nowoczesna architektura wysoki standard I wygoda 0% prowizji 0% podatku pcc Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł79 m² 4 936,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowa okazja! Przepiękne, przestronne, trójstronne mieszkanie czteropokojowe w doskonałym punkcie komunikacyjnym Tarchomina z ogromnym potencjałem. Mieszkanie znajduje się na ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

137 000 zł40 m² 3 425 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3(40m2) Stare Bałuty. Atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie, rozkładowe w bloku 4 piętrowym, usytuowane na pierwszym piętrze. Niedaleko centrum miasta, budynek ogrodzony. Blok zadbany, mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra oferta! Mieszkanie na inwestycję, świetna lokalizacja! Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bałuty

Łódź,łódzkie

150 000 zł37 m² 4 011,77 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania mieszkanie typu studio, o powierzchni 37,39 m2, położone na ul. Zachodniej. Pokój + aneks kuchenny. Oddzielna łazienka z wc. Cale mieszkanie przeszło generalny remont. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam Państwu bardzo ciche i przyjemne mieszkanie o powierzchni 48m 2 usytuowane na parterze 5 piętrowego bloku z 2002 roku przy ul. Strumykowej w pięknym, zielonym zakątku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij