dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł36 m² 6 619,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 35,5 m2. Mieszkanie z osobną kuchnią, istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł54 m² 4 953,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bloku na Os. Czecha (rataje) o powierzchni 53,5 m2. Pokoje nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raszyn

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł55 m² 5 776,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Raszyn (grunwald). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł59 m² 6 091,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze 4- kondygnacyjnego bloku w dzielnicy Wilczak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł45 m² 5 397,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w pobliżu osiedla Mikołaja Kopernika, dzielnica Grunwald. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł56 m² 4 225,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy skrzyżowaniu ulic głogowska/hetmańska. Mieszkanie usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł70 m² 4 964,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż - bardzo ładne, zadbane i ciepłe - 3 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

289 000 zł53 m² 5 452,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położona na I piętrze w niskim 4 piętrowym bloku na Winogradach na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Warszawy

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł63 m² 4 769,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na winogradach/winiarach, na os. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

274 000 zł49 m² 5 557,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3m2 na Piątkowie na os. Jana III Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Warszawy

Poznań,wielkopolskie

211 000 zł41 m² 5 197,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Polecam na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim 4 kondygnacyjnym bloku. Przedmiotowy lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Poznań,wielkopolskie

195 000 zł43 m² 4 517,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim czteropiętrowym budynku. Przedmiotowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

227 000 zł31 m² 7 322,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalna, widna, umeblowana i wyposażona w agd (lodówka, pralka, kuchenka) 31m2 kawalerka na Mokotowie z dużym oknem balkonowym na 6/10 piętrze. Mieszkanie po remoncie (w tym wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

180 000 zł25 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 1-pokojowe zadbane i przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 25 m 2 z osobną kuchnią. Znajdujące się na parterze w bloku 10-cio piętrowym z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeźno Lęborskie

Brzeźno Lęborskie,pomorskie

85 000 zł52 m² 1 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brzeźno Lęborskie gm. Łęczyce 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem usytuowane na II piętrze. Mieszkanie o wielkości 52,50 m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

379 576 zł56 m² 6 798,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkania Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł36 m² 3 239,44 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie słoneczne, z dużym balkonem. Kuchnia funkcjonalnie otwarta na jeden z pokoi, co nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sądowa

Bytom,śląskie

169 000 zł86 m² 1 965,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestrzenne i zadbane trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowej zadbanej kamienicy w centrum miasta. Pokoje samodzielne w panelach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

787 500 zł129 m² 6 107,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przyjdź ,zobacz I negocuj cenuj .OSTATNI LOKAL W ETAPIE A !Zapraszam I PCC! BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

138 432 zł43 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 27 563,95 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 102 216.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Białystok,podlaskie

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu: mieszkanie 2 pokojowe na IV - piętrze w budynku X-piętrowym z płyty. Jednostronny układ pomieszczeń Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł86 m² 6 848,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Najciekawsze mieszkanie W toruniu! garaż W cenie! Jeśli poszukują Państwo mieszkania które zaskakuje poziomem wykończenia i funkcjonalnością, to jest to oferta właśnie dla Was. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

74 900 zł43 m² 1 741,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane na wysokim parterze w bloku 3 piętrowym. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

253 790 zł26 m² 9 840,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nova Arte to najnowszy etap inwestycji Villa Arte, kompleksu trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

120 000 zł35 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w Sosnowcu praktycznie w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość położona jest na IX piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

115 000 zł47 m² 2 457,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie w centrum Lęborka przy ulicy Armii Krajowej (opodal parku Michałowskiego) o metrażu 46,80m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębniki

Kraków,małopolskie

145 000 zł53 m² 2 751,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Proponujemy Państwu zakup dwupokojowego mieszkania w systemie tbs - Dębniki. Powierzchnia całkowita lokalu to 52,70 m kw. Cena 145 000 zł + kaucja. Mieszkanie położone jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 253 050 zł132 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Lokal w Etapie D - oddany do użytkowania! Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

616 248 zł57 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Budynek Silence House to harmonijne połączenie funkcji mieszkalnej i komercyjnej zamknięte w nowoczesnej i przemyślanej architekturze. Na powierzchni ponad 2 800m2 znajdują się 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł54 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie do wykończenia w luksusowym, zamkniętym zespole architektonicznym `patria` na Warszawskim Powiślu. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, garderoba, łazienka, loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gaj

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł51 m² 6 445,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja! Gaj - okolice Akademii Medycznej. Dogodna komunikacja w każdą część miasta. Polecamy przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,2 m2. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

224 910 zł32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w Świebodzicach o powierzchni 50 m2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe położone na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku.Mieszkanie słoneczne , w dobrym punkcie komunikacyjnym. Posiada duży balkon.Sprzedaż bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Kraków,małopolskie

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe jasne, przytulne o powierzchni 42m 2 położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na prądniku białym , niedaleko ul. Opolskiej i placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 53,6 m kw. na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

405 650 zł66 m² 6 146,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ciekawe mieszkanie wykończone pod klucz bez mebli.Sztukaterie i drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne po renowacji,podłoga wyłożona włoskim gresem z ogrzewaniem podłogowym,możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Siedlce,mazowieckie

174 000 zł54 m² 3 252,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 53,50m2 z przynależną piwnicą, usytuowane na parterze w trzy piętrowym bloku. Składające się z 2 pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nowa

Katowice,śląskie

762 519 zł111 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży wysokiej klasy apartamentu na nowym zamkniętym osiedlu w Katowicach. Osiedle znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pasteura

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł102 m² 7 729,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży ciekawe, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane w sercu Starej Ochoty. Lokal znajduje się w eleganckim, niedawno odremontowanym 6-piętrowym strzeżonym apartamentowcu (rocznik 2000) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 156 150 zł122 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! penthouse w Etapie D - oddany do użytkowania w tym miesiącu. Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców.