dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

315 000 zł56 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość składa się z salonu z wyjście na duży balkon, dwóch sypialni, jasnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł46 m² 12 826,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz pięknego i wygodnego mieszkania w charakterze loft urządzonego w doskonałym, niepowtarzalnym stylu? Marzysz o pięknym a zarazem przytulnym wnętrzu ? Lubisz i cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

480 000 zł53 m² 9 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, na ogrodzonym, chronionym osiedlu przy ul. Powstańców 60, w najpopularniejszej części Ząbek. Główne atuty nieruchomości: - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł42 m² 15 448,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,40 m ,1 piętro w bloku z windą-Warszawa, ursynów, ul. Ferdynanda Magellana. Budynek z lat 70-tych, odnowiony i zadbany, windy nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

313 500 zł35 m² 9 026,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc 2%. Prosto z biura sprzedaży! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu finansowania! Szczegóły -> tel. Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

349 000 zł58 m² 5 986,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę położoną na 1 piętrze niskiego bloku na osiedlu Złote Łany. Lokalizacja oferuje liczne punkty usługowe oraz handlowe. W pobliżu znajduje się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

393 000 zł52 m² 7 557,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i bez podatku pcc świetna lokalizacja: 1. Zielona okolica obok nowego Parku Akademickiego, blisko parku Milenijnego 2. Idealne pod wynajem osiedle graniczy z Politechniką Bydgoską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Kraków,małopolskie

529 230 zł41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską bulwarów wiślanych mieszkanie 1 pokojowe Z aneksem I antresolą - dzielnica stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

588 000 zł64 m² 9 173,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,1 mkw usytuowane na pierwszym piętrze w apartamentowcu w dzielnicy Parkitka. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Łódź,łódzkie

149 000 zł25 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szanowni Państwo! Przedstawiam ofertę wyremontowanej kawalerki o łącznej powierzchni 25m2. Mieszkanie jest własnościowe, ma założoną księgę wieczystą wolną od roszczeń i zobowiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł60 m² 12 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować nowe, gotowe do wprowadzenia, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej na Pradze Północ. Nieruchomość z pierwszego etapu, zakończonej w listopadzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

340 000 zł37 m² 9 209 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie z otwartą na pokój kuchnią, do odświeżenia, kuchnia i łazienka do remontu. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

329 000 zł40 m² 8 272,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przestawić ofertę dwupokojowego mieszkania położonego na dzielnicy Leszczynki. Lokal znajduje się w bloku z lat 70'. Blok w został ocieplony, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Łódź,łódzkie

629 000 zł69 m² 9 116 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Uwaga Drzwi Otwarte sobota 28.05.2022 od godz.10 tej do 15 tej Jesteś zainteresowany ? Zadzwoń Zapraszamy serdecznie Oaza spokoju, ukojenie dla duszy, odpoczynek dla ciała. Tak właśnie czujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

1 499 000 zł164 m² 9 145,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Super cena! Na sprzedaż piękne przestronne i jasne piętro domu w dwurodzinnej willi w atrakcyjnej, spokojnej części szczecińskiego Pogodna. W pobliżu ogród Botaniczny i Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pozytywki

Warszawa,mazowieckie

1 197 200 zł134 m² 8 944 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gotowe domy w cichym, zielonym zakątku Warszawy. Wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone przy ulicy Cymbalistów 9, przy Stawku Pozytywka. Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

519 600 zł43 m² 12 084 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szobera

Warszawa,mazowieckie

563 000 zł46 m² 12 292,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,8 m2 z osobną widną kuchnią i balkonem usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

425 510 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie mistrzejowice N20 Nieruchomości oferuje mieszkanie o pow. 50,06 m2 , usytuowane na parterze budynku nowej inwestycji, tworzącej nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł59 m² 9 949,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Do sprzedania trzypokojowe słoneczne mieszkanie z loggią na Mokotowie (stegny), o powierzchni 59,2 m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze i składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

105 000 zł36 m² 2 935,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie położone w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Karola Szymanowskiego o powierzchni 35 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

786 500 zł61 m² 12 893 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł88 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty jest duże mieszkanie, umiejscowione w pięknej kamienicy przy ulicy Gdańskiej. Powierzchnia 88 m2, pozwoliła wyodrębnić: - salon 36 m2 - kuchnia 16 m2 - dwie sypialnię, każda po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerozolimska

Kraków,małopolskie

489 000 zł44 m² 11 184,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2- pokojowy (43.72m2) Apartament zlokalizowany w nowo budowanej Inwestycji przy ul. Jerozolimskiej. Apartamenty zostały zaprojektowane według najwyższych standardów. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

310 000 zł57 m² 5 439 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego w Łodzi w okolicy ul. Dąbrowskiego i Lenartowicza, w czteropiętrowym bloku z 1980r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

466 291 zł49 m² 9 561,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 6,80 m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pauliny

Mierzyn,zachodniopomorskie

542 080 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja! Apartamenty w centrum Mierzyna. Oferujemy osiem wyjątkowych apartamentów. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą i potrzebami najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Sosnowiec,śląskie

379 600 zł73 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w eleganckim, nowo wybudowanym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się -salonu z aneksem kuchennym -dwóch sypialni -łazienki -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł38 m² 11 204,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż , gotowiec inwestycyjny , ul. Drukarska, 200 m do Uniwersytetu Ekonomicznego, 2pokoje w pełnym rozkładzie Informacje dotyczące mieszkania: - powierzchnia 38,3m2, 2 piętro /10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żychlin

Żychlin,łódzkie

150 000 zł39 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Żychlinie. Nieruchomość znajduje się w bloku na 4 piętrze i składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - sypialni - kuchni - łazienki - toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Gdańsk,pomorskie

373 000 zł36 m² 10 366,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Proekologiczne osiedle zlokalizowane jest w południowej części Gdańska, na Jasieniu, pomiędzy Aleją Armii Krajowej i trójmiejską obwodnicą, na wschód od Jeziora Jasień. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

552 318 zł38 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji jednopokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze czteropiętrowego apartamentowca, którego budowa realizowana jest w sercu Starego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dwór

Wyry,śląskie

110 000 zł57 m² 1 940,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Rezerwacja! Sprzedam 56,70 m2 powierzchni mieszkalnej,dodatkowo ogródek, w miejscowości Wyry. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Wrocław,dolnośląskie

703 000 zł88 m² 7 946 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż apartament z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

444 000 zł36 m² 12 279 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów Gdyńskich

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł62 m² 10 194 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam na sprzedaż piękne, narożne, słoneczne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze. Nieruchomość z dużym ogrodem znajduje się na Sępolnie wraz z: - ogrodem ok. 146m2 - piwnicą ok. 18m2 cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł77 m² 10 641,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Luksusowe osiedle w znakomitej lokalizacji na wrocławskim Biskupinie! Wysoki standard! W otoczeniu natury! Kameralna zabudowa! Teren zamknięty! Realizacja 4.