dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Drzetowo

Szczecin,zachodniopomorskie

239 000 zł56 m² 4 267,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże i rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem - na zielonym i spokojnym Drzetowie. Lokal po kapitalnym remoncie. Okna pcv, na podłodze panele, nowa glazura i terakota, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

386 000 zł43 m² 8 955,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia widna, łazienka, 1 piętro, winda

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 500 zł66 m² 1 507,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku usytuowanym na granicy śródmieścia i Podgórza. 2 duże pokoje, kuchnia, łazienka z wc , oraz przedpokój. ogrzewanie co gazowe. do mieszkania przynależy piwnica 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Plac Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

290 000 zł68 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

| oferujemy do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 68 m2 (powierzchnia użytkowa 63 m2) zlokalizowane na nowym ukończonym osiedlu w Wieliczce. Na I poziomie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierzowska

Bielsk Podlaski,podlaskie

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie bardzo widne, ciepłe. W mieszkaniu podłoga drewniana, okna wymienione. W pobliżu szkoła, przedszkola, przychodnia lekarska, apteki, sklepy spożywcze, kryta pływalnia, ryneczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oszkiela

Tarczyn,mazowieckie

380 000 zł101 m² 3 762,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwupoziomowe 4 pokojowe z dwoma łazienkami. Na pierwszym poziomie salon z jadalnią 30 m2 z dwoma balkonami, kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

180 000 zł34 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

___ arka dom ___ Biuro Nieruchomości zaprasza na prezentację bardzo atrakcyjnego mieszkania 1-pokojowego. Położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Powierzchnia 33,77m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Salon nieruchomości Iron House posiada do sprzedania w bardzo dobrej - okazyjnej cenie(do negocjacji), bardzo jasne, przytulne, bezczynszowe mieszkanie z kw. Mieszkanie w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Rybnik,śląskie

103 000 zł60 m² 1 708,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazyjnie M4 rybnik! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i rozkładowe mieszkanie w Rybniku Niedobczycach - okolice Bocznej. Lokal znajduje się pierwszym piętrze, posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający. Mieszkanie 4 pok. 100 m2. z ogrodem 125 m2. , taras 18m2. Niewielkie kameralne osiedle składać się będzie z 22 budynków jednorodzinnych zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górce

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł84 m² 6 646,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przepiękne trzypokojowe mieszkanie (ponad 83m2) na bliskim Bemowie, niedaleko C.H. Wola Park. Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi oraz osób ceniących przestrzeń. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

516 600 zł49 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w prestiżowym budynku w usytuowanym w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, oryginalne budownictwo i wysoki standard wykończenia części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Śniadeckich

Poznań,wielkopolskie

369 600 zł115 m² 3 213,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

| polecam do sprzedaży oryginalne mieszkanie poddaszowe przy ul. Śniadeckich - Łazarz w kamienicy z 1936 roku mieszczące się na 4 piętrze. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 79,04m2 (opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

395 729 zł54 m² 7 372 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkania Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł43 m² 6 839,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

ul. Langego 43,1m2, 2 pokoje, 295.000PLN KONTAKT: Parametry ogólne: Jednostronne rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,1m2. Ciche i spokojne okolica, dużo zieleni, 10min do metra, 5min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

660 022 zł88 m² 7 496 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Nowe Osiedle dla osób ceniących komfort, jakość, nowoczesność i przestrzeń zlokalizowane przy ul. Kieślowskiego w Miasteczku Wilanów. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tumidajskiego

Lublin,lubelskie

170 000 zł40 m² 4 260,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w dzielnicy Kalinowszczyzna o pow. 39.9 m na drugim piętrze (2 windy), 2 pokojowe, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, balkon, piwnica - okna i balkon wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

128 000 zł56 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie , na ul. Szkolnej w Jastrzębiu -zdroju - przeznaczone do własnej aranżacji , o powierzchni użytkowej 55,70 m2. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

137 000 zł38 m² 3 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ładne M3 pełen rozkład, ok 38m2, teofilów. Mieszkanie zlokalizowane w doskonałym punkcie okolice Traktorowej w pobliżu liczne sklepy, rossman, pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

119 000 zł52 m² 2 306,20 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania widne, słoneczne M-3, usytuowane na 11. piętrze wysokiego bloku na Nowinach (winda do piętra 10, dalej prowadzą schody). W pokoju na podłodze płytki, na ścianach płyty gipsowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

500 000 zł86 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

| apartament o powierzchni 86 m2 w stanie deweloperskim. Apartament składa się z dużego salonu oraz otaczajacego go balkonu, jasnej kuchni (istnieje możliwość zaadaptowania na osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

268 000 zł54 m² 4 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik huby. 3 pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji. Przedstawiam Państwu 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo Lotnisko

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł55 m² 7 781,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie 54,8m2 na kameralnym osiedlu w cichym i spokojnym zakątku Bemowa. W sąsiedztwie tereny zielone i osiedle domków jednorodzinnych. Na pow. mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

185 000 zł54 m² 3 425,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie dwupokojowe w kamienicy z roku 1928. Aktualnie zrobiony jest remont klatki schodowej, dachu i częściowo elewacji. W tym roku planowane jest zakończenie wszystkich prac.Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Opole,opolskie

140 000 zł27 m² 5 158,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1924

Sprzedaż, kawalerka, opole, śródmieście. Powierzchnia użytkowa 27,14 m2, pokój z aneksem kuchennym, łazienka. 1 piętro, kamienica. Mieszkanie po remoncie w 2009 r. Wymieniono instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Boguszowice Stare

Rybnik,śląskie

150 000 zł61 m² 2 459,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tanie M4 Boguszowice - osiedle Manhatan Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i przestronne mieszkanie trzypokojowe na spokojnym osiedlu w Boguszowicach o pow. 61m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

115 000 zł55 m² 2 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powieszchni 55m2 z garażem w Boguszowie. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku, w którym został wymieniony dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży atrakcyjnie wykończone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 52m2, z garażem podziemnym - wszystko w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Szczecina - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

415 000 zł91 m² 4 537,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjna oferta sprzedaży dwupoziomowego, czteropokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Koniuchy. W pobliżu sklepy, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

90 000 zł41 m² 2 195,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z dużą garderobą w przedpokoju na Krakowskim Osiedlu w Boguszowie.W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje,nowa stolarka drzwiowa zewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

357 000 zł55 m² 6 490,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

0% prowizji! bez podatku pcc! 2 pokojowe w pełni rozkładowe 900m od rynku. 2 balkony. Idealne jako inwestycja pod wynajem. Opis szczegółowy: mieszkanie ma powierzchnię 55m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Sorkwity,warmińsko-mazurskie

119 000 zł41 m² 2 902,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciepłe słoneczne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym z dużym balkonem. Dwa oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka razem z wc oraz przedpokój, całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

329 471 zł46 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od dewelopera! bez dodatkowych kosztów I pcc! Zamieszkaj w sąsiedztwie pałacu i parku w Wilanowie w kameralnej i bardzo nowoczesnej zabudowie. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

202 000 zł47 m² 4 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe (47m2) w wieżowcu w centrum.Duży pokój z balkonem-15.60m2,pokój drugi-9m2,pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

866 078 zł118 m² 7 369 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

204 500 zł48 m² 4 260,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży rozkładowe ,słoneczne mieszkanie 48m2 , o ekspozycji dwustronnej, na I piętrze, ocieplonego 10-piętrowego bloku z płyty, w sercu Pomorzan. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ogrody

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł80 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1937

Polecam na sprzedaż mieszkanie w dwukondygnacyjnym domu w Poznaniu, w dzielnicy Wola. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Budynek przedwojenny, murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

273 171 zł39 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Super oferta! 1-pokojowy apartament w centrum Krakowa. W wyjątkowym miejscu w centrum miasta przy ulicy Grzegórzeckiej zaprojektowano nowa, prestiżową inwestycję. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

103 000 zł39 m² 2 641,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Bytomiu po generalnym remoncie do natychmiastowego zamieszkania nev design w 39m2.2 pokoje,kuchnia, łazienka, przedpokój,zabudowana szafa. Pełna własność. Gładzie, podwieszane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

886 977 zł67 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,69 m2, w stanie deweloperskim, znajdujące się w przepięknej, zabytkowej kamienicy ulokowanej w samym sercu Krakowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

344 500 zł46 m² 7 538,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Kontakt 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Nowoczesny i starannie zaprojektowany kompleks mieszkalny położony w prestiżowej i eleganckiej.