dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

404 000 zł34 m² 11 882,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,83 m2, znajdujące się na 5 piętrze osiedla 19 Dzielnica. Mieszkanie wykończone do wprowadzenia.Położone w Centrum Warszawy na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

260 000 zł97 m² 2 680,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Witam, mam przyjemność zaprosić Państwa do wspaniałego mieszkania. Jeśli ktoś lubi, przestronne, wygodne mieszkanie w kamienicy, to ta oferta jest dla niego. Mieszkanie bowiem cechuje absolutnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

169 000 zł61 m² 2 770,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum Sikorska z siedzibą w Zgierzu przy placu Jana Pawła II 17 przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego w Zgierzu. Powierzchnia prezentowanej nieruchomości to 60,62m2. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł52 m² 7 747,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo atrakcyjne mieszkanie na całodobowo strzeżonym osiedlu na Woli przy granicy z Bemowem. Osiedle jest bardzo kameralne i ciche, pośród działek, oddalone od innych bloków, można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

150 000 zł39 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w pożądanej lokalizacji! Na powierzchnię 39m2 składają się salon z wyjściem na loggię, sypialnia, kuchnia, łazienka wraz z wc oraz przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł35 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 35 m2 na parterze w kamienicy, budynek z lat 50-tych w jednym z najpiękniejszych rejonów Warszawy. Ulica cicha, oddzielona pasem zieleni i starodrzewia od budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

173 408 zł48 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Łódź,łódzkie

239 000 zł62 m² 3 854,84 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

- wieżowiec 11-piętrowy, z płyty - możliwość parkowania w okolicy bloku - mieszkanie o powierzchni 62 mkw, na 10 piętrze, loggia - wejście do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| oferujemy do sprzedaży 2-pokojowy apartament w nowej inwesycji w centrum Krakowa, blisko Galerii Krakowskiej, dworca pkp, rynku Głównego. Apartament usytuowany na parterze w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam po generalnym remoncie, 2- pokojowe mieszkanie o pow.38m2 usytuowane w ok. Ronda Powstańców Śląskich w pobliżu Akademii Ekonomicznej! Mieszkanie znajduje się na cichym terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brwinów

Brwinów,mazowieckie

340 000 zł79 m² 4 303,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m2 składające się z pokoju dziennego ok. 20 m2 z wyjściem na balkon, trzech sypialni ( 2x14 m2 + 10 m2 ),widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł63 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji skarbowców / róży wiatrów / poranna 2000 / piwnica / balkon Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Bieruń,śląskie

203 060 zł78 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż na ul. Granitowej w Bieruniu (naprzeciwko kopalni Piast). Mieszkanie o powierzchni 78,1m2 składa się z 8 pomieszczeń w tym: 3 duże pokoje łazienka oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

338 000 zł49 m² 6 897,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje, ul. Międzynarodowa, saska Kępa- blisko Parku Skaryszewskiego. Rozkładowe, jednostronne- słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,7 m.kw usytuowane na IX-tym piętrze w X -piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

195 000 zł47 m² 4 135,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadbane mieszkanie, obok stadionu, widna kuchnia, niedaleko przystanku autobusowego ( 2 min).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

134 000 zł53 m² 2 528,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pośredniczymy w sprzedaży mieszkania o powierzchni 53 m.kw na X piętrze w bloku XI piętrowym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni, oddzielne wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

225 000 zł47 m² 4 746,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż duże 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu w dzielnicy Łazarz. Lokal zajmuje powierzchnię 47,4 mkw. i składa się z 2 dużych niezależnych pokoi, jasnej odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

153 000 zł42 m² 3 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czyste i zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 usytuowane na Osiedlu Zachód w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie składa się z rozkładowych pokoi 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

213 012 zł59 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Trzypokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

174 676 zł48 m² 3 623,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Syberka

Będzin,śląskie

114 000 zł38 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie składa się z dwóch pokoi,kuchni,przedpokoju,łazienki z w.c. całość o powierzchni 38m2 , jest usytuowane na parterze w budynku 4-o piętrowym. mieszkanie jest kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

389 000 zł47 m² 8 232,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze ciekawej kamienicy usytuowanej w ściśłym centrum Krakowa, kilka minut pieszo od Rynku Głównego. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł64 m² 2 265,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie tylko W naszej ofercie! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu. Budynek po termomodernizacji, klatka schodowa po remoncie, tylko dwa mieszkania na piętrze. Lokal posiada nietypowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Siemianowice Śląskie,śląskie

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M3 - Siemianowice Śląskie, dzielnica Bytków / Tuwim, ul. Wróbla. Mieszkanie na drugim piętrze 10 piętrowego budynku w spokojnej i zielonej dzielnicy miasta (blisko do Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Meksyk

Rybnik,śląskie

130 000 zł56 m² 2 321,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 meksyk okazja! Przedmiotem sprzedaży jest M-4 znajdujące się w dzielnicy Meksyk na 4tym piętrze w czteropiętrowym bloku.Układ(NRD): duży przedpokój,łazienka z wc,kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Borek

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł103 m² 5 330,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Piękne, słoneczne mieszkanie 6 - pokojowe na borku Z dobrym feng shui! Polecam mieszkanie 6 - pokojowe położone w prestiżowej dzielnicy Wrocławia Krzyki Borek znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł67 m² 4 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Prezentuję Państwu piękne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m2 zbudowane z cegły w 1997 roku. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi o wymiarach 18, 12, 9 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małeckiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

380 000 zł99 m² 3 838,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ładne, przestronne, w wysokim standardzie dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 136,6 m2 (mierzonej po podłodze), usytuowany na trzecim piętrze. Budynek z windą, wybudowany w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spółdzielcza

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

295 000 zł107 m² 2 757,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m2 z 2009 r. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu w Lubiczu Górnym k. Torunia, położonym przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł52 m² 5 152,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwustronne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Gaj. Powierzchnia cał. 52,40m2, balkon, czynsz 470zł (media miejskie), okna pcv. Ściany - tapeta. Podłogi - wykładzina. Do mieszkania przynależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Traugutta

Błonie,mazowieckie

125 000 zł28 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Link do filmu promującego nieruchomość: uwaga do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 28 m2 w centrum Błonia z spółdzielczo-własnościowym prawem do lokalu. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konecznego

Kraków,małopolskie

407 000 zł63 m² 6 460,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne, ustawne mieszkanie. Z salonu wyjście na balkon. Pokoje niezależne (18, 12 i 10 m2) kuchnia jasna, częściowo otwarta na pokój - 8,5 m2, łazienka 6 m2 (z wanną i kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

444 000 zł74 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze 4-piętrowego budynku. Idealne połączenie komunikacyjne - blisko liczne autobusy. W pobliżu: sklepy, żłobek, przedszkole, gimnazjum i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

123 000 zł71 m² 1 732,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na idealnym 1 piętrze w wysokim bloku przy ul. Wielkopolskiej. Mieszkanie składa się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

329 471 zł46 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od dewelopera! bez dodatkowych kosztów I pcc! Zamieszkaj w sąsiedztwie pałacu i parku w Wilanowie w kameralnej i bardzo nowoczesnej zabudowie. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

308 361 zł45 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

93 000 zł48 m² 1 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~bezpłatne doradztwo kredytowe .~Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie.~Oferujemu na sprzedaż mieszkanie słoneczne 2 pokojowe o powierzchni 48 m2, mieszczące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł61 m² 3 852,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokoje Górzyskowo Powierzchnia: 61 m 2 Cena: 235 000 zł Mieszkanie składa się z: 3- pokoje, 25/12/6, przedpokój, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Brzeg,opolskie

120 000 zł46 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Brzegu na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym. 2 duże pokoje z aneksem kuchennym, świeżo wyremontowaną łazienką z wc i balkonem. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

320 544 zł30 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowym budynku, usytuowanym w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, oryginalne budownictwo i wysoki standard wykończenia części wspólnych budynku to.