dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 111 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł53 m² 7 556,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Śliczne mieszkanie na Ursynowie! 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Urządzone w bardzo dobrym stylu. Składa się z salonu o powierzchni 16 m2, drugi pokój to około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Kraków,małopolskie

299 000 zł41 m² 7 292,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40,85m2 położone na drugim piętrze w zadbanej kamienicy (1936 r.) przy ul. Bandurskiego (śródmieście, osiedle Oficerskie). Składa się z pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

255 000 zł74 m² 3 441,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie składające się z trzech bardzo dużych pokoi, kuchni, przedpokoju wc i łazienki, które są osobno, wszystkie pomieszczenia posiadają niezależne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bytków

Siemianowice Śląskie,śląskie

185 000 zł58 m² 3 189,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie w Siemianowicach Śląskich/ bytków /osiedle młodych, o pow. 58m2. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Józefowiec

Katowice,śląskie

165 000 zł51 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie trzypokojowe na czwartym piętrze. Na ścianach gładzie, na podłogach panele, nowe okna, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Pokoje jasne, słoneczne.W łazience wc,kafle, wanna. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Żary,lubuskie

175 000 zł63 m² 2 777,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania piękne trzypokojowe mieszkanie, z osobną łazienką i osobnym wc. Mieszkanie na 4 piętrze w spokojnej okolicy. Blok po kapitalnym remoncie zewnętrznym, dachu, piwnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł55 m² 6 672,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 55m2 na komfortowym osiedlu Skorosze, mieszczące się na ostatnim 7 piętrze. Z przedpokoju widzimy duży salon z aneksem kuchennym. Przestrzeń ta jest w naturalny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo Lotnisko

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronne i bardzo słoneczne trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły. Mieszkanie ustawne i bardzo wysokie (3,40m), dzięki czemu można łatwo powiększyć jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł43 m² 8 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezposrednio mieszkanie po częściowym remoncie, 43 m2, piętro 1/10, wyposażona kuchnia otwarta na salon, duża sypialnia, loggia. Okna pcv, nowe kaloryfery, drzwi antywłamaniowe Gerda. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Marki

Marki,mazowieckie

385 000 zł105 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 105 m2 w małym, kameralnym budynku. Stan deweloperski, do wykończenia wewnątrz. Rozkład - hol wejściowy - garderoba - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

395 000 zł67 m² 5 860,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 62,8 mkw.z piwnicą o powierzchni 4,6 mkw. ( w kw wykazana powierzchnia 67,4 mkw.), zlokalizowane na 6 piętrze 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

121 700 zł31 m² 3 913,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 31,30 m2, położone na 2 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

63 400 zł31 m² 2 045,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, ogrzewanie gazowe, dobra lokalizacja nowego miasta. Okazja, na sprzedaż mieszkanie po remoncie, składające się z pokoju, jasnej kuchni, łazienka z wc i przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

145 000 zł49 m² 2 938,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Architektów 3 Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni użytkowej 49 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł76 m² 5 790,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne w pełni umeblowane mieszkanie na spokojnym osiedlu. Nowa niższa cena! mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 75,81m2 wg kw (mieszkanie 71,8m2 + komórka 4,01m2), położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Szczecin,zachodniopomorskie

130 000 zł44 m² 2 975,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwupokojowe,frontowe, w bliskim sąsiedztwie Wałów Chrobrego. Mieszkanie posiada potencjał dla ewentualnych nabywców. Jest do lekkiego remontu, jednak częściowo właścicielka poprawiła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszka I

Lębork,pomorskie

119 000 zł31 m² 3 841,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przytulne, ładne mieszkanie z garażem w Lęborku przy ul. Mieszka I (opodal Szkoły Podstawowej nr 5) o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

149 000 zł51 m² 2 921,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam atrakcyjną ofertę mieszkania. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc. Mieszkanie do kapitalnego remontu, co daje możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł62 m² 4 435,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Klucze w biurze! Ciekawa oferta dla miłośników bliskiego sąsiedztwa Jasnych Błoni.Mieszkanie 3pokojowe o pow.62m2 położone na 1pietrze w 4piętrowym budynku z 1975 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł47 m² 4 689,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### oferta na wyłączność! lokalizacja nowy dwór. Mieszkanie do wprowadzenia:) Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie idealne dla rodziny jak i pod wynajem ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daniłowicza

Wieliczka,małopolskie

360 000 zł67 m² 5 372,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Wieliczka - ul. Daniłowicza przestronne 3 pokojowe mieszkanie, wysoki standard wykończenia, kameralny blok Z cegły. Pierwsze piętro, dodatkowo działka rekreacyjno-wypoczynkowa. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Blok z 2008 roku, z cegły znajdujący się na zamkniętym terenie wraz z przynależny parkingiem, na który wjazd jest po przez bramę otwieraną z pilota. Do pkp około 15 minut na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Nasielsk,mazowieckie

155 000 zł62 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spokojne osiedle z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mireckiego

Częstochowa,śląskie

175 000 zł64 m² 2 747,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Ogłoszenie prywatne bez pośredników Sprzedam czteropokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 63,7m2 w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

80 000 zł34 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! stan brdzo dobry.~CENA DO NEGOCJACI!BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!~~Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie, ciepłe, czyste, mieszkanie usytuowane na 9- tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namysłowska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł67 m² 7 611,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania mieszkanie 67 m2 na ul Namysłowskiej na bliskiej Pradze. Trzy pokoje na strzeżonym osiedlu z 2004 roku; dwie sypialnie, salon połączony z kuchnią, łazienka, osobne wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

343 000 zł37 m² 9 371,58 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (bezpośrednia okolica Dworca Zachodniego, centrum miasta niespełna 4km). Bezpośrednio przy bloku liczne linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sewastopolska

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł64 m² 8 203,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu garażu/boks garażowy/ oddalonego 1,5km od mieszkania.Zakup garażu nie obowiązkowy.Cena za garaż 25000 zł. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł56 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe piękne mieszkanie do wprowadzenia się od zaraz. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Pokoje o powierzchni 18m2, 14m2 oraz 9 m2 na podłodze parkiet. Kuchnia widna o powierzchni 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł77 m² 5 194,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

* piękne nowe mieszkanie W pobliżu korony * * wysoki standard wykończenia, * * od razu do wprowadzenia * * budynek bez barier, winda * * duże mieszkanie, niskie koszty eksploatacyjne * Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

320 000 zł128 m² 2 490,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkania w Świdnicy, składające się z salonu, 3 sypialni, pokoju kominkowego przeznaczonego do wypoczynku, kuchni ze spiżarką, 2 łazienek, holu i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł67 m² 6 641,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Słoneczne i zadbane mieszkanie położone na wysokim parterze (około 3 metrów) z dużym tarasem. Mieszkanie o bardzo ciekawym układzie - dwustronne, salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

186 000 zł48 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 48,20 m2, położone na 3 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł31 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjna kawalerka na Stegnach. Mieszkanie zadbane, jasna kuchnia, na podłodze klepka. Polecam i zapraszam do oglądania. Łukasz Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł70 m² 7 375,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Słoneczne, przestronne mieszkanie, robiące wrażenie większego niż jest w rzeczywistości.Mieszkanie znajduje sie w bardzo dobrej lokalizacji, 5 przystanków tramwajowych od Placu Bankowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

250 000 zł91 m² 2 747,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w okolicy Placu Krakowskiego, 4 przestronne pokoje, i piętro w kamienicy. Pow. mieszkania 91,46m2. W ubiegłym roku przeprowadzony generalny remont. W pokojach położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł75 m² 2 653,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 75mkw, na parterze w III piętrowej kamienicy. Pokoje o pow. 19mkw, 19mkw, 12mkw, kuchnia 12mkw, wc 6mkw, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

110 000 zł115 m² 956,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta! doskonała cena! Całkowita pow.to 115m2. Polecam mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy. Lokal o wygodnym i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

112 000 zł47 m² 2 382,98 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o pow. 47 m 2 mieszczące się na Osiedlu Kopernika. Nieruchomość zlokalizowana jest na IV piętrze bloku. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śródka

Poznań,wielkopolskie

257 000 zł60 m² 4 283,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Romantyczne mieszkanie (3p.) na poddaszu z kominkiem, położone przy katedrze nad Cybiną, o powierzchni 60 m2 po podłodze (pow. użytkowa 37,15 cm), z klimatyzacją i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł54 m² 4 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Tylko u nas! Nowa cena! Pilna sprzedaż! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe, zlokalizowane na cichym osiedlu na wrocławskich Kuźnikach. Mieszkanie.