dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

167 000 zł32 m² 5 202 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Piękna, słoneczna, przytulna duża kawalerka znajdująca się w budynku z 2004 roku - nowa technologia. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Witosa

Katowice,śląskie

320 000 zł86 m² 3 720,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, na oś. Witosa. Mieszkanie składa się z trzech, samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

90 000 zł34 m² 2 643,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamienię kawalerkę w centrum Czerwionki na m3 może być na terenie Czerwionki lub Leszczyn. Mieszkanie jest wyremontowane do pozostawienia są meble kuchenne i w przedpokoju szafa. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze, na pierwszym piętrze w niskim bloku. Powierzchnia mieszkania to 65m2, na którą składają się 3 pokoje, jasna oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

190 000 zł61 m² 3 130,15 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedaż mieszkania,3 pokoje zwm. Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 60.7 m2 , położone na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku usytuowanym w Opolu na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Radom,mazowieckie

135 000 zł35 m² 3 840,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 35.15 m2 w bloku po generalnym remoncie. Wymiana większości instalacji, na ścianach gładzie; widna, otwarta kuchnia, szeroki balkon, na podłodze parkiet, komfortowo wyposażone (zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

69 000 zł42 m² 1 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~interesuje cie ustawne mieszkanie z niskim czynszem.w Centrum miasta blisko parku.~~Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe duże mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

350 000 zł88 m² 3 977,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy atrakcyjnie wykończony apartament Żary-blisko Centrum- nowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym , w bardzo atrakcyjnej dzielnicy miasta. Lokal o pow. 88 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

420 000 zł58 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo jasne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie (spółdzielcze własnościowe ) z dużym balkonem, na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku (bez gazu) z 2005 roku. Lokalizacja bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Daszyńskiego

Pruszków,mazowieckie

135 000 zł44 m² 3 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica z lat 30-tych. Na zamkniętym podwórzu miejsca parkingowe. Mieszkanie na wysokim parterze. Do remontu. Okna pcv. Składa się z salonu z kominkiem, sypialni z szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na nowym osiedlu w centrum miasta. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu(ok.20m2), sypialni (ok.9m2),kuchni (ok.9m2) i łazienki z wc.Salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadrowa

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł64 m² 7 328,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w cichej, zielonej okolicy (bezpośrednie sąsiedztwo lasu) z dwoma balkonami oraz garażem pod budynkiem i komórką lokatorską. Lokal w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Częstochowa,śląskie

95 000 zł33 m² 2 878,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-2 usytuowane na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wnęką z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studzienna

Wrocław,dolnośląskie

218 000 zł33 m² 6 606 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania ładne mieszkanie dwu pokojowe przy ulicy Studziennej na Krzykach. Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze w 10-piętrowym bloku mieszkalnym. W bloku na górze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Neseberska

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł70 m² 5 242,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2011 roku. Rozkładowe, dwustronne. Płn-wsch. i płn-zach.Nowe okna PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe, parkiet dębowy pod nową wykładziną dywanową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na olszy! Mieszkanie o powierzchni o 54m2 zlokalizowane przy ul. Miechowity ( Olsza). Znajduje się na 4 piętrze w bloku z lat 60-tych. Składa się z 2 pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł48 m² 4 516,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż! Słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,70 m 2 w świetnej lokalizacji bardzo zielonej części dzielnicy Psie Pole. Mieszkanie w pełni rozkładowe : dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Katowice,śląskie

235 000 zł71 m² 3 309,86 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy! 4 oddzielne słoneczne pokoje 1000 lecie.~Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie na usytuowane na 1 - wszym piętrze w 14 piętrowym bloku położonym na oś.1000-lecia Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Dwudziestolatków

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie a granicy dzielnic Włochy i Ochota. Po częścioweym remoncie. Kuchnia ciemna, oddzielna - wejście z korytarza. Podłoga pcv i wykładzina dywanowa. Okna pcv, instalacja C.O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł46 m² 4 347 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkaniem M-3 o powierzchni 46 m2 położone na 4 piętrze w ocieplonym bloku Układ mieszkania rozkładowy, pokoje czyste zadbane. O powierzchni 16 m2, 12 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze w bloku czteropiętrowym. Dwustronny rozkład pomieszczeń, do każdego pokoju prowadzi osobne wejście, oddzielna widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł60 m² 5 666 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w willi poniemieckiej w spokojnej części dzielnicy Krzyki. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni oraz przestronnego salonu. Do nieruchomości przynależy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł59 m² 6 559,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie wyremontowane, gotowe do wprowadzenia. Niewątpliwym atutem mieszkania jest piękny widok na zagospodarowane jeziorko i okolicę. Mieszkanie posiada loggię oraz piwnicę. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Częstochówka-Parkitka

Częstochowa,śląskie

200 000 zł47 m² 4 255,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 o powierzchni 47m2 w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze i jest w stanie deweloperskim. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heneczka

Piekary Śląskie,śląskie

123 500 zł45 m² 2 744,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena!gorąco polecamy! ~na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na wysokim parterze w bloku z cegły o niskiej zabudowie.~Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Michałkowice

Siemianowice Śląskie,śląskie

183 000 zł61 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Do sprzedania mieszkanie w Siemianowicach Śląskich dzielnica Michałkowice. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze bloku 4 piętrowego. Składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Ruczaj Ładne mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku wybudowanego w 2001 roku. Mieszkanie położone na ogrodzonym osiedlu na Ruczaju, ul. Obozowa (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania położonego w dzielnicy Ostatni Grosz, w wieżowcu na czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki i przedpokoju. W dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

89 000 zł50 m² 1 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ciekawie zlokalizowane mieszkanie na poddaszu budynku 3-kondygnacyjnego w Śródmieściu. Lokal o pow. 50,43 m.kw składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z w.c oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie II poziomowe o pow.90m2 w wielorodzinnym budynku na Niebuszewie (II poziom to adaptacja poddasza).Na pow.90m2(po podłodze) składają się 4 pokoje ,kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

339 000 zł49 m² 6 867,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Bardzo ładne mieszkanie dwu pokojowe w świetnej lokalizacji, o powierzchni 49,36m usytuowane na wysokim parterze trzy piętrowej kamienice przy ul. Królewskiej (krowodrza) w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

199 710 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca! Mieszkanie w stanie developerskim, znajdujące się na 2 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

214 000 zł65 m² 3 292 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie o pow. 65 m2 składającego się z 3 niezależnych widnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni w kwadracie, przedpokoju, balkonu oraz łazienki i osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

99 000 zł30 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow.30m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni w aneksie z opcją połączenia ją z salonem, łazienki i wc razem oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

165 000 zł46 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie we współpracy Z zaprzyjaźniona agencją nieruchomości Przytulne mieszkanie M-3 o powierzchni 45,70mkw na parterze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Wschód.W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

303 000 zł68 m² 4 488,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam bardzo funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim. Mieszkanie usytuowane jest w niskim budynku wielorodzinnym w pobliżu osiedla domków jednorodzinnych oraz Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wesoła

Mysłowice,śląskie

99 000 zł35 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~wesoła ustawna kawalerka!~oferujemy Państwu mieszkanie położone w Mysłowicach dzielnica Wesoła. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 pietrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Srebrna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

225 000 zł41 m² 5 478 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadbane, dwupokojowe mieszkanie, o pow. 41,07m2( po podłodze 44m2), usytuowane na ostatnim piętrze sześciopiętrowego bloku. Budynek z 2007r w świetnej lokalizacji, w pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Kopernik

Głogów,dolnośląskie

113 000 zł35 m² 3 156 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie na os. Kopernik C na VIII piętrze we wieżowcu 35,8 m2,jeden pokój, toaleta i łazienka osobno, przedpokój, balkon- zabudowany .Zarówno mieszkanie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ksawera

Będzin,śląskie

150 000 zł43 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie o pow.43 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki i wc razem nie wymagające żadnego nakładu finansowego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

59 000 zł35 m² 1 685 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 35 m2 składające się z 1 dużego pokoju z opcją wydzielenia na dwa mniejsze, łazienki i wc razem, kuchni widnej z oknem. Mieszkanie jest do.