dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł144 m² 9 652,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Swietny punkt ,oryginalne mieszkanie dla amatora. Stary Żoliborz, dwa kroki od metra. Nadbudowa z 1997r. Dwustronne. Mieszkanie dwupoziomowe z dużymi możliwościami aranżacyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łąki

Kalisz,wielkopolskie

299 000 zł78 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kalisz/os.ZŁOTE ŁĄKI Słoneczne i przestronne mieszkanie usytuowane na nowym, zamkniętym osiedlu Złote Łąki. Zlokalizowane jest na II piętrze w niskim budynku o ciekawej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Rabka-Zdrój,małopolskie

195 000 zł58 m² 3 362,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje (około 12 i 25 m2), kuchnia z jadalnią, łazienka, wc. W pokojach pcv, w pozostałej części mieszkania płytki ceramiczne. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł67 m² 7 268,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży: 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Ustawne pokoje 19, 16, 13 m2 , kuchnia po remoncie , pokoje do odswiezenia, wc i lazienka do remontu - latwa możliwość polaczenia. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

103 890 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

103 890 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

103 890 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

471 077 zł60 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Park avenue Rezydencja Park Avenue to kameralny budynek zlokalizowany w południowej części Wrocławia - w dzielnicy Krzyki Na czterech kondygnacjach oferujemy 26 mieszkań dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwisarska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł53 m² 7 116,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Słoneczne I zadbane mieszkanie Z przestronna loggią - budynek Z windą Mieszkanie o bardzo ciekawym układzie - dwustronne, dwa oddzielne pokoje (widna kuchnia urządzona i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł44 m² 11 318,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stara ochota- wyjątkowa lokalizacja. Kamienica z lat-30-tych. po generalnym remoncie(nowa elewacja , wymieniono rury, drzwi wejściowe , założono nowe domofony .) .Mieszkanie dwustronne -po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

189 000 zł33 m² 5 813,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od klienta kupującego! Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w spokojnej części Prądnika Białego (tonie). Mieszkanie położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

227 824 zł35 m² 6 588,32 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż bez Prowizji oraz podatku pcc 2% Promocja cenowa. Teren inwestycji zlokalizowany jest na Ursynowie. Osiedle złożone jest z budynków które posiadają od 6 do 8 kondygnacji. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

395 000 zł80 m² 4 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szybka sprzedaż! Mieszkanie w centrum Pruszkowa 80m2, znajdujące się w nowym bloku z 2007r, na III pietrze. W bloku jest winda. Mieszkanie do zamieszkania : kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł64 m² 6 750,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w dobrej cenie, rozkładowe, jasne, kuchnia widna, duży balkon. Bardzo dobry dojazd do centrum, blisko do ch Sadyba Best Mall. Liczne sklepy osiedlowe, przychodnia, kościół, poczta, bazar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlińskiego

Lębork,pomorskie

130 000 zł45 m² 2 918,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku przy ul.Orlińskiego o metrażu 44,55 m2. Lokal jest słoneczny i ciepły, ponieważ znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

296 000 zł52 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w Pruszkowie 52 m2 pierwsze piętro w III piętrowym budynku z 1965 roku, cegła. 3 pokoje ( 16m2, 10m2, 10m2), widna duża kuchnia, łazienka razem z wc. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gładka

Łódź,łódzkie

277 000 zł62 m² 4 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

M4 Chojny Zatorze Ip. do wprowadzenia! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem, zlokalizowane w okolicy ul. Przedświt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

100 000 zł32 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sorzedaż mieszkanie o pow. 32m2 w centrum Bydgoszczy. 2 piętro kamienicy. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica. Ogrzewanie kominkowe. Możliwość podłączenia gazowego. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tczew

Tczew,pomorskie

290 000 zł79 m² 3 689,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

gotowe do użytkowania mieszkanie 3 pokojowe ( salon, sypialnia, mniejszy pokój, kuchnia łazienka i toaleta) salon sypialnia kuchnia wyposażone w meble ) podłogi w całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Legnica,dolnośląskie

175 000 zł99 m² 1 767,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 83m2+16,5m2 dodatkowego pomieszczenia do zagospodarowania, położone na trzecim piętrze bardzo zadbanej kamienicy w ok. ul. Jaworzyńskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w Pruszkowie 60 m2 parter w III piętowy budynku z 1960 roku. widna kuchnia ( 8 m2),2 pokoje ( 24 m2, 16 m2), loggia. Mieszkanie wymaga remontu. Super lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

158 000 zł48 m² 3 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zabrze Centrum - w ofercie wyremontowane mieszkanie o pow. 48 m 2 , położone na I piętrze wieżowca. Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Tuchów,małopolskie

180 000 zł59 m² 3 050,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 58 m2 usytuowane na parterze w IV piętrowym bloku w Tuchowie. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 4 pokoi, kuchni oraz łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

274 000 zł42 m² 6 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe , 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Lokal o powierzchni 42m2 do remontu; pokój duży /19m2/ z balkonem typu ambona, sypialnia /9m2/,pomiędzy pokojami widna kuchnia. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drogomilska

Warszawa,mazowieckie

268 000 zł41 m² 6 504,85 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dwupokojowe mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, osiedle Jelonki. Pokoje : 15 i 9 m. Kuchnia osobno, widna, 8m. Łazienka razem z wc 3m. Mieszkanie jednostronne, okna na północ. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

130 000 zł53 m² 2 452,83 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe , ustawne , do każdego pokoju niezależne wejście. Mieszkanie w standardzie przeciętnym; okna pcv , w pokojach na podłogach panele , w kuchni i w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Asnyka

Legnica,dolnośląskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze wielorodzinnej, dwupiętrowej kamienicy na osiedlu Asnyka. Lokal dwustronny, w pełni rozkładowy ma powierzchnię 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

180 000 zł47 m² 3 824,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie składa się z oddzielnej jasnej kuchni kompletnie wyposażonej w agd (lodówka, kuchenka, wyciąg) i zabudowę, dwóch niezależnych, umeblowanych pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyczerpy-Aniołów

Częstochowa,śląskie

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie, przestronne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na Wyczerpach w bloku 4-piętrowym na 2-piętrze. Okna pcv, układ okien dwustronny. Domofon przy drzwiach wejściowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie o powierzchni 47,5m2, usytuowane na na wysokim parterze. Składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

266 000 zł64 m² 4 185,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie rozkładowe M-5 o powierzchni 63,56 m.kw znajdujące się na drugim piętrze bloku czteropiętrowego w dzielnicy Radogoszcz-Zachód. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

26 000 zł93 m² 279,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 93m2 II piętro,trzy pokoje,kuchnia,łazienka,wc,.Nowe instalacje:hydrauliczna,elektryczna,centralnego ogrzewania oraz nowe kaloryfery,Nowe okna,wodomierze. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

535 000 zł74 m² 7 229,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w centrum Pruszkowa 74m2, 3 pokoje, widna kuchnia, 2 łazienki, duży balkon. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w cenie zostaje wyposażenie kuchni, szafy wnękowe w zabudowie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

118 000 zł47 m² 2 507,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie do wprowadzenia w niskim bloku. M3 w niskim bloku położone na parterze, dwa oddzielne pokoje, duży balkon. Mieszkanie wolne od zaraz, kuchnia z meblami, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Rybnik,śląskie

115 000 zł30 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 niski blok 30 mkw balkon! ścisłe centrum rybnika! Przedmiotem sprzedaży jest M-2 o powierzchni 30 mkw znajdujące się na 3cim pietrze w czteropiętrowym bloku.Układ: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Warszawa,mazowieckie

790 625 zł88 m² 8 964 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! taras 60 m2! Przepiękne duże mieszkanie rodzinne z ogromnym tarasem na czwartym piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Gdańsk,pomorskie

230 000 zł72 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Atrakcyjne mieszkanie położone w Gdańsku Nowym Porcie o powierzchni 72 mkw, składające się z 3 dużych, wysokich pokoi, w tym jeden z balkonem, oddzielnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zeusa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł106 m² 8 018,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam luksusowy Apartament na sprzedaż o pow.106m2 położony na warszawskim Bemowie.Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze dwu piętrowego budynku położonego na cichym kameralnym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Miasteczko Wilanów

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł96 m² 8 472,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w perfekcyjnie zaplanowanej i komfortowo zrealizowanej inwestycji! Zamknięte, wewnętrzne ogrody (w których urządzono place zabaw dla dzieci) i przestrzenie pomiędzy sąsiednimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w Pruszkowie 44m2 na osiedlu Bolesława Prusa. Mieszkanie składa się : - kuchni ( 8,6m2) połączonej z pokojem ( 14m2), - łazienki ( 5,7m2), - pokoju ( 8m2), - przedpokoju ( 7,5m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Częstochowa,śląskie

198 000 zł56 m² 3 535,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie z dobrą lokalizacją , zadbane , słoneczne zmiana 2015-03-11

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij