dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł40 m² 9 620,25 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,5m kw, pokój 14,5m kw oraz 8,8 m kw. Łazienka 4,7 m kw z wanną razem toaleta, widna kuchnia 5,3 m kw z kuchenką gazową i szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egipska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Saska kępa mieszkanie 47 m2 , własnościowe, trzy oddzielne pokoje. Cicha, zielona okolica, doskonały punkt komunikacyjny. Blisko przystanki autobusowe, liczne sklepy, szkoły oraz 2 przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

2 244 258 zł182 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rysia

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- zadzwoń -piotr strzelczyk Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Lębork,pomorskie

135 000 zł50 m² 2 686,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przytulne mieszkanie w Lęborku przy ul. Marusarzówny (opodal basenu) o metrażu 50,25m2. Usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w Pruszkowie, osiedle Staszica. 48 m2 V piętro w X piętrowym budynku z 1986 roku. 2 pokoje ( 20 m2, 10 m2), widna kuchnia ( ok 8 m2), łazienka i wc osobno, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Kameralne, z klimatem przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 57m 2 położone w prestiżowej lokalizacji w centrum stolicy. Dwa oddzielne pokoje ( 22m2 i 20m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł38 m² 7 246,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Gorąco polecam! Wyjątkowa okazja, nieduże dwupokojowe mieszkanie na bliskich Bielanach, rozkładowe i funkcjonalne. Usytuowane na wysokim parterze w zadbanym wyremontowanym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

127 000 zł31 m² 4 096,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka na Bartodziejach! Mieszkanie odnowione w lutym 2014 znajduję na 8 piętrze wieżowca(również niedawno odświeżonym). Składa się z pokoju z wnęką około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 062 785 zł112 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! ostatnie apartamenty na osiedlu! Na sprzedaż znakomicie rozplanowany apartament dla rodziny - salon, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

298 000 zł75 m² 3 973,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

-zapraszam na bezpłatną prezentację- mieszkanie podlega pod mdm!osiedle monitorowane magda janik, tel. Polecam piękne i przestronne mieszkanie mieszczące się w apartamentowcu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

109 900 zł57 m² 1 928,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne,zadbane mieszkanie w spokojnym, zielonym zakątku Piaskowej Góry. Okna wymienione na drewniane, na podłogach panele, reszta mieszkania do własnej aranżacji.Jedno z ładniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

145 000 zł72 m² 2 013,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! *** M5 W leszczynach *** cena: 145 000 do negocjacji Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Czerwionce-Leszczynach o powierzchni 72 m2, w której skład wchodzą 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

183 000 zł61 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w centrm miasta, w spokojnym miejscu, w kamienicy w trakcie kapitalnego remontu - nowe instalacje, klatki schodowe.Wo koejnych etapach planowane jest ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

409 100 zł62 m² 6 588,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż bez Prowizji oraz podatku pcc 2% Teren inwestycji zlokalizowany jest na Ursynowie. Osiedle złożone jest z budynków które posiadają od 6 do 8 kondygnacji. Każde z mieszkań posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Wietrznej / rozkład / balkon / ciche Polecam Państwu mieszkanie w pełni rozkładowe 51m2 dzielnicy Krzyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł54 m² 5 195,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Bardzo Ładne , 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,70 mkw, położone na wysokim parterze w bloku 10-piętrowym przy ul. Jabłecznej we Wrocławiu, składające się z 2 pokoi (salon 23,40 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

351 533 zł43 m² 8 175,19 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Świetna oferta mieszkań na Warszawskiej Woli. Duże rabaty! bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Mieszkanie 2 pokoje, 43m2 do lokalu przynależy taras o powierzchni 19m2. termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bociania

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł133 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na 1szym piętrze, duży salon z jadalnią, 2 łazienki, 3 sypialnie, garderoba, pomieszczenie gospodarcze (nowy piec gazowy junkers), kuchnia, zadaszony balkon. Garaż indywidualny na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie z dużym balkonem po remoncie na Podzamczu. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. Mieszkanie pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Warszawa,mazowieckie

386 728 zł60 m² 6 449,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego I podatku 2% pcc. Atrakcyjne rabaty - zadzwoń już dziś! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie położone na Bródnie przy parku. Mieszkanie znajduje się na nowym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Częstochowa,śląskie

165 000 zł60 m² 2 736,32 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Błeszno 3 pokojowe mieszkanie na 5-tym piętrze w wieżowcu.Na podłogach częściowo panele i terakota (przedpokój i kuchnia).Remont łazienki i w c w 2009r z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednorza

Katowice,śląskie

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe~oferujemy Państwu ustawne mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Szopienice. ~Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi,dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

400 700 zł63 m² 6 380,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,8 m2 na warszawskim Imielinie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 1982 roku, położonego w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł67 m² 8 492,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67 m2. Znajduje się ono na dziesiątym (ostatnim) piętrze bloku z 1978 roku. W mieszkaniu znajdują się trzy oddzielne pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjnie położone mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego wc. Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Drwalew

Drwalew,mazowieckie

65 000 zł31 m² 2 096,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie (kawalerka) na parterze o powierzchni 31 m2 w Drwalewie. Ustawny pokój, widna przestronna kuchnia w zabudowie, łazienka z wanną, przedpokój. Okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

482 400 zł67 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie przy ul.Wrocławskiej. Blok czteropiętrowy z cegły, ocieplony. Niski czynsz. Mieszkanie rozkładowe. Największy pokój 20metrów.Duża jasna kuchnie. Łazienka duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł40 m² 7 517,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na parterze w nowo wybudowanym bloku. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym(21,5 m2), sypialni(9,6 m2), przedpokoju(4,9 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł98 m² 9 796,95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż apartament 3 pokojowy o powierzchni 98,5m2 z balkonem 3m2 oraz miejscem postojowym w garażu. Budynek z bloczków ceramicznych ,położony 150 metrów od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

252 336 zł53 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Czuby poręba. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Drugie piętro w nowoczesnym budynku z windą. Powierzchnia 52,57 mkw. Dwa pokoje, garderoba, kuchnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

249 560 zł37 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc, prowizja 0% Inwestycja w trakcie realizacji - termin oddania IV kwartał 2015. Super atrakcyjna cena! Mieszkanie o powierzchni 36,70 m. kw. składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

415 000 zł89 m² 4 684,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokojowe mieszkanie na Żabińcu - tanio! Polecam mieszkanie na Żabińcu - kilkunastoletnim, zielonym osiedlu w południowej części Prądnika Białego. Lokalizacja posiada pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

125 000 zł42 m² 2 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie, w pełni rozkładowe, zlokalizowane na Osiedlu Młodych. W pokojach na podłodze panele, nowe okna pcv. Dosyć duża, kwadratowa kuchnia. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariacka

Nysa,opolskie

130 000 zł61 m² 2 120,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze w kamienicy,pow. 61,32m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze;Okna pcv, w pokojach i w kuchni na podłodze lenteks,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

125 000 zł63 m² 1 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na parterze w bloku z cegły o pow. 63 mkw. Mieszkanie przeznaczone do całkowitego remontu. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z nasłonecznieniem na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

65 000 zł23 m² 2 826,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na górczynie/ manhattan Przedmiotem oferty jest kawalerka o powierzchni 23 m2, położona na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

295 000 zł56 m² 5 267,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w Pruszkowie, os Bolesława Prusa. 56 m2, parter w IV piętrowym budynku z 1998 roku, cegła. 2 pokoje ( 22 m2, 12 m2), widna kuchnia ( ok 8 m2), łazienka razem z wc ( ok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Amelung

Chorzów,śląskie

82 000 zł35 m² 2 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bloku trzypiętrowym po remoncie zlokalizowane w bardzo spokojnej okolicy Chorzów II. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, kawalerka (pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemianowicka

Bytom,śląskie

110 000 zł67 m² 1 641,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! nowa cena!bezpłatne doradztwo kredytowe!~ Polecamy Państwu mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie i podwyższonym standardzie. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sławin

Lublin,lubelskie

440 000 zł70 m² 6 292,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne osiedle. Dwupiętrowe kameralne budynki w zabudowie szeregowej. Apartament o pow. 69,93 mkw - na pierwszym poziomie. Tylko dwa apartamenty w budynku na osobnych poziomach. Pokój.