dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Sobieskiego. Dwustronna ekspozycja, balkon z widokiem na zieleń oraz położenie względem głównej ulicy sprawiają, że lokal ma duży potencjał zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela jasne, słoneczne mieszkanie 68 m2 (3 pokoje z kuchnią, możliwość wydzielenia kolejnego 4 pokoju) w samym centrum Częstochowy przy ul. Jasnogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł68,87 m² 10 120,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie - Oświęcim, os. Chemików Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na parterze solidnej kamienicy na popularnym osiedlu Chemików.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł46,29 m² 9 505,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko w Keller Williams! Szukasz mieszkania, które nie wymaga absolutnie żadnych nakładów finansowych? Chcesz uniknąć stresu związanego z remontem i rosnącymi cenami materiałów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 36,74 m , położone na Osiedlu Zawarcie, w budynku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł54,67 m² 4 481,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57,20 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie - w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.2 m z balkonem, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tylko u Nas! Do sprzedaży mieszkanie w Lutomii Dolnej w wielorodzinnym budynku, osobne wejście do mieszkania przez ganek. Mieszkanie o powierzchni 64m2 w którego skład wchodzi; -.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59,80 m² 7 357,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Sprzedam funkcjonalne ,4 pokojowe mieszkanie na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku z lat 70 Mieszkanie do remontu (ewentualnie do odświeżenia ) Układ : 4 niezależne pokoje , oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 580 zł39,30 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Odkryj swoje nowe, jasne i przytulne mieszkanie. Bielany, ul. Rudnickiego. Słoneczne 51,4 m z balkonem na 8 piętrze w kierunku zachodnim. Prezentujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Armii Krajowej 66. Mieszkanie położone na 10 piętrze. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka w centrum Dąbrowy Tarnowskiej Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 22.46 m2 z piwnicą 9.22 m2 znajdującą się na parterze dwupiętrowego bloku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,10 m² 6 966,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla rodziny 2+1? Prezentujemy ustawne, zadbane i wyjątkowo ciepłe mieszkanie przy ul. Michałowskiego 11. To propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń oraz doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł56,43 m² 19 758,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze prestiżowego apartamentowca Salwator Towe r przy ul. Sołtysa Dytmara 3 w Krakowie, w zielonej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 368 zł85,44 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv od strony.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł97,56 m² 7 482,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne, ustawne i przytulne, 4-pokojowe mieszkanie w Ełku, idealne dla rodziny z dziećmi. Położone na 3. i 4. piętrze budynku z 2008 roku przy ul. Tuwima 3. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,44 m² 7 283,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Sułkowskiego. Pełna własność o powierzchni 31,44 m2 wraz z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł55 m² 7 818 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w zadbanej, ocieplonej kamienicy po przeprowadzonej modernizacji. Lokal charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł47 m² 15 574 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pok/ 47 m 2/balkon/ oś.Podwawelskie/ul.Słomiana Agencja Nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m 2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do zamieszkania po dokonaniu odświeżenia. 2 pokoje, "ślepa" kuchnia, łazienka z wc. Budynek po termomodernizacji, dwie windy w tym jedna towarowa, wygodny podjazd dla wózków lub.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł51,60 m² 6 375,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży mieszkania ul. Sosnkowskiego - komfort, bezpieczeństwo Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które łączy funkcjonalność, estetykę i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł71,71 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy w otoczeniu gór - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości Kłodzko prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 71,71 m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł77,78 m² 14 142,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na Zielonej Białołęce. Na sprzedaż niezwykle klimatyczne, utrzymane w jasnych kolorach i starannie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nie interesuje mnie współpraca Z agencjami nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,32 m w ocieplonym budynku - oficyna w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 094 415 zł44,67 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na Stocznię Cesarską | Doki Living Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany w inwestycji Doki Living przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na I piętrze w kamieniczce przy ul. Górnej w Szklarskiej Porębie. Atuty tego mieszkania! - oszczędność czasu na remont - przekazanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń już dziś! Jesteśmy dostępni także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Mieszkanie ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł84 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 333 zł54,74 m² 11 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł44,37 m² 16 204,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: - gotowe do zamieszkania, - funkcjonalny rozkład, - klimatyzacja zapewniająca komfort przez cały rok, - dodatkowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 29 m | 2 pokoje | piaskowa góra | wałbrzych VI piętro | Winda | Cena: 159 000 zł Kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych dzielnic Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł77,21 m² 13 534,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rynek pierwotny, bez prowizji, bez pcc (2%) lokal Z wykończony pod klucz Kameralna inwestycja deweloperska (tylko 19 mieszkań) zlokalizowana ok.400 m od Warszawy 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł78,67 m² 14 554,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna tylko w Biurze Pepper House! Słoneczne, trzy osobne pokoje w nowym budownictwie gotowe do wprowadzenia. Atuty nieruchomości: - spokojna okolica, - doskonała lokalizacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,50 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie włącznie z garażem na urokliwym osiedlu przy hucie w Sandomierzu. Mieszkanie na pierwszym piętrze 59,5 m2. 3 pokoje bardzo ustawne w jednym z nich klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przyjdź, zobacz a jak Ci się spodoba, negocjuj cenę. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe (8, 8, 8, 16m ) o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł67,17 m² 8 917,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Dostępność: także wieczory i weekendy Atuty: kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Atuty inwestycji kameralne, spokojne osiedle w otoczeniu zieleni miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może interesuje Cię nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji? Ta oferta to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł76 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość o powierzchni 76 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania/domu o powierzchni 76 m , usytuowanego w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 000 zł56,40 m² 23 368,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowa lokalizacja | secend home | sopot - 3 pokoje z oddzielną kuchnią - oranżeria z widokiem na zieleń - 15 minut plaża - miejsce postojowe w hali garażowej Zapraszamy do zapoznania.