dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 238 ogłoszeń

Rynek pierwotny

393 572 zł45,06 m² 8 734,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu nr 20: przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe dwustronne mieszkanie, położone na 1 piętrze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [45,06] m to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Tylko u Nas. Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy segment w warszawskim Wilanowie. Dom o łącznej powierzchni użytkowej 320 m2 usytuowany jest na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46 m² 11 934,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Wybierając mieszkanie na Bródnie, warto zwrócić uwagę na adres, który łączy spokojny, kameralny charakter okolicy z łatwym dostępem do centrum Miasta. Ul. Toruńska 60 to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament 500M od plaży baltic park lipowa Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: lokal użytkowy - Lokalizacja: stegna ul. Lipowa 32 - Powierzchnia: 36 m - Liczba pokoi: 2 - Piętro : 1 - Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 747 zł48,30 m² 8 090 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 48,30 mkw - cena 390 747 złotych. Opis 2-pokojowe mieszkanie numer m7 położone na 1.piętrze w inwestycji Nowa Dęba;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 892 zł50,54 m² 10 543,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł53,80 m² 3 327,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na trzypokojowym mieszkaniu z balkonem do własnej aranżacji? Zapoznaj się z poniższą ofertą dostępną tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł42 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum Tarnowskich Gór Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w samym sercu Tarnowskich Gór , w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,73 m² 6 547,36 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Sprzedam Mieszkanie 5-Pokojowe, 68.73m2 w Lublinie Ulica Langiewicza Do sprzedania mieszkanie w sercu Miasteczka Akademickiego w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni 68.73 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez Prowizji od Kupującego! Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m, znajdujące się na I piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu Kochanowskiego w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł54,46 m² 11 751,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja do 18.05.20206 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46 m z komórka lokatorska 4,08 m - wykończone i umeblowane. Lokalizacja: wrocław, zakrzów, ul. Zatorska.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł53,36 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,36 m , położone w Mławie przy ul. Słowackiego 5a, na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2008 roku. Lokal znajduje się na ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł53 m² 9 433,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy mieszkanie zlokalizowane zaledwie 3 minuty od Parku Czarneckiego na Winogradach jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania. Mieszkanie o powierzchni 53 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35,50 m² 10 112,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania przytulne komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2 położone na 3 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł28 m² 28 535,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowa, klimatyzowana kawalerka w nowoczesnym kompleksie Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej w Krakowie. Mieszkanie jest jasne i przytulne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł68,27 m² 6 283,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie położone na przedostatniej kondygnacji na osiedlu Przylesie przy ul. Orlej. W okolicy przy budynku mieszkalnym parking miejski, przedszkole i szkoła, liczne place.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł40,20 m² 7 189,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł38,70 m² 8 475,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na parterze na osiedlu Młodych. Prezentuję 2-pokojowe , 38,7 metrowe mieszkanie położone na parterze w wieżowcu na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

601 135 zł55,15 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł36,73 m² 14 565,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, ul. Kurkowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,73 m2, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Kurkowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64 m² 8 578,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-5 na Szwederowie. Mieszkanie o powierzchni 64 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku , składa się dużego salonu z wyjściem na balkon, 3 sypialni, przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą 40m2 al. 29 Listopada, prądnik Czerwony Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 przy al. 29 Listopada w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł65,61 m² 12 498,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę 3 pokojowego mieszkania przy ul. Horbaczewskiego boczna ul. Legnickiej tuż przy dh Astra Mieszkanie położone na 1 piętrze/wysokim parterze w bloku z lat 80tych. Cały lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 455 zł25,25 m² 13 324,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 759 zł101,03 m² 13 261 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja zrealizowana! lokal nr 76 ( z antresolą ), taras: 17,25 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

897 328 zł65,98 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Westate Żoliborz prezentuje na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - osiedle traviata przy ul. Giuseppe Verdiego 22 na warszawskiej Białołęce. Kameralne osiedle mieszkaniowe w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł120,36 m² 23 678,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Please, scroll down for English. Przestronne i jasne mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 120,36 m2 położone na prestiżowym osiedlu Port Praski 4 min. piechotą od kładki.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł27,20 m² 17 977,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł63,56 m² 7 064,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane w bloku przy ul. Wyszyńskiego. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 7 pokojowego mieszkanie usytuowanego na II piętrze w Kamienicy w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Przytulna kawalerka o powierzchni 36 m Nieruchomość znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Michałowskiego W skład mieszkania wchodzą: - przedpokój - salon - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 364 500 zł65 m² 20 992,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

2 pozimowe Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Królowej Jadwigi, dzielnica Zwierzyniec. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Firma Derbin Nieruchomosci prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m , zlokalizowane w niemal samym centrum Warszawy, przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,68 m² 16 816,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament w Karpaczu Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu , położonego w malowniczej miejscowości Karpacz, przy ulicy Przemysłowej 16a. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53,90 m² 8 886,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szukasz mieszkania 2- pokojowego, na kameralnym osiedlu, do własnej aranżacji, w cichej i spokojnej lokalizacji, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Katowicach, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł36 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chorzów Klimzowiec ul. Racławicka - 36 m2 / 2 pokoje + kuchnia + balkon! Zamieszkaj w jednej z najbardziej poszukiwanych chorzowskich lokalizacji! we speak english Zapraszamy Państwa do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Komfort, widok i przestrzeń w jednym, os. Kamienica. Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na spokojnym, zamkniętym osiedlu Cztery Pory Roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł40,50 m² 37 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Apartament W sercu juraty Jurata | Prestiżowa lokalizacja | Idealne pod inwestycję | Bliskość plaży i zatoki | Wyjątkowy mikroklimat | Gotowy produkt inwestycyjny Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42,80 m² 12 850,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z ogrodem 1,75 km od morza - Władysławowo, ul. Morelowa Są miejsca, które kupuje się sercem? i takie, które dodatkowo świetnie pracują na siebie. Ten apartament łączy styl.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł45,80 m² 3 165,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Nowe Miasto. W pobliżu są sklepy, piekarnia, apteka, poczta, przystanek autobusowy, niedaleko park i inne. Na powierzchnię 45,8 m2 składa się : dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 064 zł39,84 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia dla pośrednika. Brak podatku pcc. Luksusowe Mieszkania w Bielsku-Białej - Oddanie w Sierpniu 2025! Marzysz o wymarzonym mieszkaniu w urokliwej.