dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosińskiego

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Licencjonowane Biuro Obrotu Nieruchomościami Monterian, serdecznie poleca na sprzedaż mieszkanie położone na Wildzie, na ul.Kosińskiego. Nieruchomość o mterażu 43mkw, składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

189 000 zł48 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje w dzielnicy zwm (armii Krajowej) w Opolu, o pow. 48 m2 położone na 5 piętrze w budynku wielopiętrowym. Mieszkanie funkcjonalne, rozkładowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

129 000 zł48 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie na ul. 6 sierpnia pełne własnościowe z księgą wieczystą z zawiązaną wspólnotą. Budynkiem zarządza firma gestor. Bardzo dobra lokalizacja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

227 290 zł38 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oraz podatku pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji Do sprzedania jasne mieszkanie 2-pokojowe z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł28 m² 2 678,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 28m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

186 000 zł72 m² 2 576,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niższa Cena! Okazja 2600zł m2! Na sprzedaż mieszkanie na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym po termoizolacji. Mieszkanie przestronne o pow.72m2 środkowe, rozkładowe, ciepłe składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

149 000 zł60 m² 2 498,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe na os. Staszica Przedmiotem oferty jest mieszkanie o pow. 59,54 mkw., położone na 3 piętrze w ocieplonym bloku 10 piętrowym. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ugorek

Kraków,małopolskie

299 000 zł44 m² 6 734,23 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,4m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wykończone i wyposażone w nowoczesnym stylu. Na podana powierzchnię składają się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

115 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Sochaczewie. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 35m2, usytuowane na czwartym piętrze. Składa się z salonu, sypialni, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

209 000 zł47 m² 4 446,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Błonia o pow. 47,5m2 , na III piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi , kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł38 m² 2 213,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji Nowego Miasta. Dwa pokoje- jeden z aneksem kuchennym, łazienka z wc i przedpokój. Mieszkanie po remoncie. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

213 000 zł63 m² 3 380,95 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2, usytuowane na 9 piętrze wieżowca na Bartodziejach. Lokal rozkładowy, dwustronny, wystawa okien wschód-zachód. Pokój dzienny o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 872 zł56 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Będzin,śląskie

125 000 zł48 m² 2 613,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilne! Do sprzedania M3 na osiedlu Syberka, ul Kniewskiego! Mieszkanie mieści się w cztero piętrowym bloku na ostatnim piętrze. W skład nieruchomości wchodzą dwa niezależne, ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kabaty

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 43 mkw na Kabatach w nowoczesnym budynku (rok budowy 2006, ochrona, dwie windy). Mieszkanie znajduje się na VII piętrze (w 8. piętrowym budynku) ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł65 m² 3 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 65 m2, w Bydgoszczy na Skrzetusku, parter, blok z cegły, loggia. Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 65 m2, na Skrzetusku. W jego skład wchodzą 3 pokoje , widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

159 000 zł27 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Pruszkowa o powierzchni 27m2. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, włącznie z wymianą instalacji elektrycznej i hydraulicznej. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotników

Toruń,kujawsko-pomorskie

190 000 zł36 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne ,zadbane mieszkanie dwu pokojowe w pożądanej lokalizacji ,na Koniuchach ulica Lotników. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym ,pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Retkinia

Łódź,łódzkie

190 000 zł53 m² 3 584,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe mieszkanie na Retkini Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Retkinia w Łodzi. Oferowane mieszkanie znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku Powierzchnia mieszkania 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Adzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca mieszkanie rozkładowe, balkon/ 2004r / winda Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5m2, składa się z salonu o pow. ok. 18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sernicka

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł64 m² 4 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 3 pokojowem w pełni rozkładowe, narożne mieszkanie, położone na II piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Sernickiej we Wrocławiu. Mieszkanie posiada całkowitą powierzchnię 64 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukaszewicza

Poznań,wielkopolskie

225 000 zł52 m² 4 360,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (17,5 m2 i 15 m2 i 5m2), z możliwością dowolnej aranżacji pomieszczeń. Wysokość pomieszczeń 3 m Instalacja gaz, ogrzewanie centralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

115 000 zł53 m² 2 157,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! jeszcze niższa cena! tylko 115.000 zł KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! Przestronne mieszkanie o powierzchni 53,30m2 położone na III piętrze w budynku przy ul. Armii Krajowej. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

129 000 zł54 m² 2 393,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 54 m2, z balkonem, zlokalizowane na I piętrze X piętrowego bloku, na Przylesiu. Lokal posiada 3 odrębne pokoje, widną kuchnię, łazienkę i osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

246 000 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na os. Słonecznym. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze 12 piętrowego wieżowca, budynek docieplony w dobrym stanie. Dobra lokalizacja, blisko komunikacja, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

196 000 zł83 m² 2 361,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: na sprzedaż mieszkanie o pow. 83m2 na wysokim parterze w Centrum. Lokal 2-poziomowy. I poziom- 3 pokoje o pow 20/15 i 14m2. Na podłogach panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł55 m² 6 317,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja! Zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy Bobrzyńskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

280 000 zł39 m² 7 201,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Nowa kawalerka z balkonem na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja! Idealna inwestycja! Zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastów

Kraków,małopolskie

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! Do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Piastów, w okolicy bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, dobra komunikacja tramwajowa i autobusowa z pozostałymi częściami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

120 000 zł39 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Będzin, syberka, ul. Skalskiego! Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni oraz łazienki wraz z toaletą. Do nieruchomości przynależy balkon oraz wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł67 m² 1 801,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem na Podgórzu. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Ogrzewanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł57 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Kamienica 2/3 pokoje - wyremontowana gotowa do własnej aranżacji wnętrz! uwaga - super lokalizacja! Kamienica przeszła remont, dokumenty wszystkie są - gotowa do sprzedaży. Są to trzy pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk - ok. Ślicznej / ciche / super lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 składające się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śmiechowo

Wejherowo,pomorskie

167 000 zł67 m² 2 492,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Lokal mieszkalny własnościowy o powierzchni 67m2, w Wejherowie Śmiechowie w domu wolno stojącym, na poddaszu, 3 pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka. Dom otynkowany, budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł69 m² 5 144,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację Mieszkanie o powierzchni użytkowej 69m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Okna nowe plastikowe. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie (36 m2) składa się z salonu (10 m2) z balkonem (6 m2), aneksu kuchennego (8,20 m2) z oknem, sypialni (9,60 m2), łazienki (4,70 m2) i przedpokoju (3,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł49 m² 4 387,75 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (15m/10m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

225 000 zł59 m² 3 813,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Sochaczewie Mieszkanie spółdzielczo- własnościowe o powierzchni 59m2, usytuowane na trzecim piętrze z balkonem. Składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! godne polecenia! Polecam w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 46m2 przy ul. Jaracza / Park Tołpy Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Chorzów,śląskie

126 000 zł51 m² 2 469,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chorzów - super cena! Do sprzedaży mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w czteropiętrowym bloku. Budynek w którym znajduje się lokal mieszkalny jest po termomodernizacji, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

87 000 zł50 m² 1 740 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50m2 w atrakcyjnej i cichej okolicy Starego Zdroju. Dodatkowo do mieszkania przynależą 2 piwnice. Wymienione wszystkie okna, na podłogach panele,.