dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł79 m² 5 506,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wysoki standard 78-metrowe mieszkanie na pierwszym piętrze na osiedlu Słoneczne Tarasy. Trzy pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym zlokalizowane blisko centrum miasta, wokół dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płońsk

Płońsk,mazowieckie

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Tip Top To mieszkanie zainteresuje wielu poszukujących własnej przestrzeni na niskim piętrze. To mieszkanie gwarantuje wygodę i solidność wykonania podłóg, ścian, okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku na os. Sady. Mieszkanie składa się z dwóch słonecznych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 43 m2 rozkładowe Z balkonem na III piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Okazja! Atrakcyjne bezczynszowe mieszkanie w Górze Kalwarii 15 km od Piaseczna. Mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 74 m2 na działce o powierzchni 136 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzikiej Róży

Józefosław,mazowieckie

400 000 zł77 m² 5 194,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam do sprzedania przytulne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 115 m2. To przestronne mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku mieszkalnym z 2000r, przy ulicy Dzikej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł81 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Kapuściska. Lokal położony jest na wysokim parterze. Składa się z czterech bardzo przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nowocześnie i gustownie urządzone mieszkanie w centrum Ożarowa Mazowieckiego przy ulicy Poznańskiej. Lokal spółdzielczo - własnościowy o pow. 50,0 m2 składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karolew

Łódź,łódzkie

128 000 zł37 m² 3 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania urocze M-3, 37m 2 na osiedlu Karolew w Łodzi Mieszkanie na parterze 4 piętrowego bloku z cegły z lat siedemdziesiątych. Blok wyremontowany, ocieplony, czysta klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

419 650 zł76 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne, funkcjonalne osiedle, składające się z trzech budynków, w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Jego olbrzymim atutem jest świetna komunikacja z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koszutka

Katowice,śląskie

173 000 zł45 m² 3 844,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 45m2 w Katowicach - Koszutka. Łazienka i kuchnia wyremontowana kilka lat temu - wymieniona instalacja wod - kan i elektryczna. Kafle, hiszpańska ceramika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do zapoznania się z atrakcyjna ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na III p. 47 m2, z ogrodem, balkonem, garażem i strychem (25 m2) za 275 000, przy Głogowska / Hetmańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,53m2 wykończone w wysokim standardzie usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku. Salon otwarty na kuchnię (razem ponad 30m2), przestronna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Unikatowe I przestronne mieszkanie Z kominkiem I ogromnym potencjałem architektonicznym W enkawie filtrów warszawskim! Atrakcyjna, oryginalna nieruchomość o pow. 96m2/86m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tunelowa

Katowice,śląskie

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego biura nieruchomości. Mieszkanie Katowice - Piotrowice ul. Tunelowa. Apartamentowiec. 3 piętro z 3. Mieszkanie posiada okna na 3 strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

160 000 zł51 m² 3 137,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

O k A Z J A ! Do sprzedania jest bardzo przyjemne mieszkanie na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na Oś Beskidzkim. Mieszkanie po lekkim odświeżeniu nadaje się do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

325 000 zł96 m² 3 399,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 95,61 m2 w Opolu, dzielnica Centrum, śródmieście,usytuowane na parterze w kamienicy. Mieszkanie zarówno ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

80 000 zł32 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe,dwu pokojowe o powierzchni 32m2 usytuowane na parterze w kamienicy.Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł47 m² 3 595,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Bohaterów westerplatte 3 Prezentujemy Państwu jasne, przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabłockiego

Katowice,śląskie

405 531 zł76 m² 5 305,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! uwaga! Do sprzedania 3 pokojowy apartament 76,44 m2 z balkonem na Osiedlu Bażantowo w Katowicach. Nieruchomość znajduje się w budynku C2 w południowej części Bażantowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Reda,pomorskie

155 800 zł38 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowa cena! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie(38m2)w spokojnej dzielnicy Redy. Składa się ono z salonu(30,5m2) z aneksem kuchennym, łazienki wspólnie z wc(3,64m2) oraz korytarza(4,11m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

261 522 zł48 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja do końca czerwca 2015r! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim znajdujące się całkowicie odrestaurowywanej obecnie przez inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Super mieszkanie dla rodziny! Okolica ul. Dobrego Pasterza. Polecamy do sprzedaży duże, wygodne mieszkanie w nowym budownictwie (1999 rok). Trzy ustawne pokoje + duża otwarta przestrzeń składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Opole

Opole,opolskie

246 000 zł57 m² 4 300,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje, opole Centrum, balkon, ogrzewanie miejskie, winda. Mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 57,2 m2, składające się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,15 m2. Umeblowane z wyposażoną kuchnią, trzy pokoje, łazienka z wanną oraz oddzielne wc. Salon o pow. 18,2 m2 z wyjściem na duży balkon (8,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Wrocław,dolnośląskie

298 000 zł50 m² 5 960 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Mieszkanie o powierzchni 49,50m2 składa się z przestronnego pokoju połączonego z aneksem kuchennym-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyżwiarska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł50 m² 9 504,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Narożne mieszkanie o powierzchni ok. 51 m2 położone w powo jennej kamienicy na Starym Mokotowie. Trzy oddzielne pokoje ( 17m2, 12m2, 9m2). Oddzielna, widna kuchnia. Mieszkanie jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

99 000 zł37 m² 2 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 1-pietrze, bardzo ciepłe, czynsz 300-350 zł. (ogrzewanie ryczałtowe,woda , nieczystości stałe ,podatek, opłata eksploatacyjna).ZAPRASZAM

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł54 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam atrakcyjne mieszkanie w rejonach ul. Aleja Poprzeczna o powierzchni ok. 54 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 000 zł182 m² 3 736,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w kamienicy na II pietrze w świetnej lokalizacji. Lokal ten składa się z 6 pokoi ,2 łazienek,dwóch kuchni przy czym istnieje mozliwość uzyskania dwóch odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł41 m² 7 780,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży ładne, jasne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow.41m2 na nowym osiedlu z 2009 roku w otoczeniu lasu! Osiedle ciche, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zofin

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Mieszkanie W trakcie remontu, zdjęcia poglądowe (po remoncie w połowie czerwca) Mieszkanie 2-pokojowe na 3-cim piętrze w bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

270 000 zł65 m² 4 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

| do sprzedaży przestronne, jasne mieszkanie, składające się z dwóch ustawnych pokoi w kształcie kwadratów, dużej, jasnej, oddzielnej kuchni, łazienki połączonej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 45m2. Oddzielna widna kuchnia, trzy pokoje, łazienka z wanną. Dobry punkt komunikacyjny, w pobliżu sklepy, szkoły przedszkola. Blok ma odnowioną klatkę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabłockiego

Katowice,śląskie

453 415 zł78 m² 5 802,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

! uwaga! Do sprzedania 3 pokojowy apartament 78,14m2 z balkonem na Osiedlu Bażantowo w Katowicach. Nieruchomość znajduje się w budynku B4 w południowej części Bażantowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymalitów

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania bardzo ładna słoneczna kawalerka do natychmiastowego wprowadzenia. Mieszkanie ma 34m2 i ma ciekawy układ pomieszczeń. Składa się z obszernego salonu 20m2 z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł71 m² 3 661,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie komfortowe o pow.71 m2,składające się obecnie z dwóch pokoi o pow.30 i 20m2 ,kuchni,garderoby oraz łazienki i korytarza. Z dużego pokoju wyjście na loggie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł105 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Luksusowy trzypokojowy apartament wyłącznie dla pary lub singla ( z uwagi na rozkład pomieszczeń typu open space) o powierzchni 105 m2. Apartament składa się z salonu (35m2), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

145 000 zł31 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja kawalerka blisko centrum pierwsze piętro Usytuowanie mieszkania Na sprzedaż lokal mieszkalny znajdujący się w śródmieściu (niebuszewo-Bolinko Drzetowo-Grabowo). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

143 900 zł55 m² 2 602,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! M4 po remoncie *II piętro* 143 900 zł Żory, os. Sikorskiego Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie M4 o powierzchni 55,30 m 2 , znajdujące się w bloku na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

158 000 zł70 m² 2 257,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 na os. 700-lecia w niskim bloku! Licencjonowane biuro invest nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o pow. 70 m 2 , znajdujące się w Żorach na os. 700 lecia w niskiej

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij