dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa okazja! Media miejskie /pełen rozkład! Polecam, jasne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48m2/ Szczepin / Stare Miasto Bardzo dobra cena, doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł65 m² 8 588,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, wygodne i bardzo przestronne 65m mieszkanie z 10m tarasem na warszawskiej Ochocie. Budynek położony na zamkniętym osiedlu z ładnie zagospodarowaną zielenią bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 55,7 m2 Składa się z trzech pokoi (21, 9, 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

144 500 zł54 m² 2 675,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

| polecam na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, podlegające pod program MDM, w cichej i pięknej okolicy , z doskonałym dojazdem do miasta - w Napachaniu (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bliźniąt

Gdańsk,pomorskie

418 000 zł125 m² 3 344 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 125m2 a użytkowych 98m2 Mieszkanie dwu poziomowe na dole kuchnia z jadalnią + dwa pokoje + łazienka, na poziomie 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

445 700 zł56 m² 7 941,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

! mieszkanie 56,12m2 + 12,57m2 balkonu! szybki termin odbioru Przestronne trzy pokojowe mieszkanie 56,12 m2 położone na przeżywającej renesans w apartamentowcu na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

525 500 zł77 m² 6 850,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Czteropokojowe mieszkanie 77m2 w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy przestronny salon 30m2 połączony z aneksem kuchennym. Trzy sypialnie 11m2;11m2;20m2. Całość uzupełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Namysłów

Namysłów,opolskie

148 700 zł53 m² 2 801,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze, w nowym budynku, 20 km od Namysłowa, 20 km od Opola.Mieszkanie składa sie z pokoju z aneksem kuchennym,sypialni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

307 300 zł38 m² 7 990,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne, przytulne dwu pokojowe mieszkanie 38,46m2 + 12,8m2 balkonu położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Ochocie. Mamy do dyspozycji salon połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

340 000 zł87 m² 3 908,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania trzy pokojowe mieszkanie 87 m2 + użytkowe poddasze o koło 30m2 w budynku cztero lokalowym.Mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Markach Pustelnik.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

298 000 zł53 m² 5 622,64 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 na 8. piętrze. Składa się z trzech pokoi (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

165 000 zł54 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,7 m2, usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym w Lubiczu Górnym. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł102 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Luksusowy apartament o pow. 102m2 z dwoma tarasami. Apartament znajduje się przy al.Wilanowskiej bardzo blisko Pałacu i plaży w Wilanowie. Budynek z 2007 roku posiada Ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł46 m² 8 583,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, kompletnie wyremontowane mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 2 piętrze w niskiej zabudowie w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne mieszkanie 2 pok. o pow 38m2 w cichej i zielenią okolicy położone na 2 piętrze ocieplonego wieżowca. Idealny układ pomieszczeń wszystko rozkładowe: pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

193 000 zł64 m² 3 039,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim bloku w ciekawej lokalizacji. Mieszkanie po remoncie, z dwoma balkonami, położone w spokojnym miejscu, a zarazem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeszowska

Nowa Dęba,podkarpackie

100 000 zł48 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-2 na drugim piętrze wynosi 48 m.kw. oddzielna kuchnia + piwnica. Rodzaj budynku: blok, ogrzewanie: miejskie, okna: nowe plastikowe. Nieruchomość znajduje się na ulicy Rzeszowkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Namysłów

Namysłów,opolskie

225 100 zł83 m² 2 700,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowe mieszkanie w nowym budynku- nieopodal Namysłowa ok. 20 km. Mieszkanie składa sie z trzech pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju i łazienki. Lokal w stanie deweloperskim:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostroroga

Leszno,wielkopolskie

195 000 zł47 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne mieszkanie dzielnica Ostroroga. Mieszkanie o powierzchni około 47 m2 znajduje się na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł58 m² 4 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowa oferta W samym centrum poznania! mieszkania W fantastycznej lokalizacji W niskich cenach! cena - tylko 4 120 zł /M2 do wyboru: II i VI piętro W sprzedaży mieszkania :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

103 000 zł36 m² 2 845,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w Rudzie Śląskiej -w dzielnicy Bykowina .Ma 36m2 jest bardzo ustawne i wygląda na zdecydowanie większe. Jest umeblowane i wyposażone w dobrej jakości sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

348 000 zł91 m² 3 824,18 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! ok. UL. Dokerska rozkład / 2 balkony Polecam do sprzedaży w pełni rozkładowe, ciche mieszkanie o powierzchni ok. 91mkw. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wojkowice

Wojkowice,śląskie

120 000 zł60 m² 1 983,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy do kupienia 4-ro pokojowe mieszkanie na drugim piętrze, w bloku zbudowanym z cegły, zlokalizowanym w centrum Wojkowic, aktualnie ocieplanm. Mieszkanie ma okna częściowo wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatów Polnych

Lublin,lubelskie

339 000 zł97 m² 3 494,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

! Do sprzedania trzypokojowe, dwukondygnacyjne mieszkanie na Sławinku przy ulicy Kwiatów Polnych. Mieszkanie o wysokim standardzie do wprowadzenia, nie wymagające wkładu finansowego. Ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł42 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 42,5m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Zabrze,śląskie

192 000 zł102 m² 1 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ruda Śląska-Ruda-1,5 km od zjazdu z dtś. W ofercie wyremontowany lokal typu M-5 o pow. 102 m2, położony na I piętrze I-piętrowego przedwojennego budynku. Dach budynku po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Łódź,łódzkie

189 000 zł60 m² 3 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

- mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe w bloku czteropiętrowym, na trzecim piętrze z balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: trzy pokoje po ok 17, 12 i 10 mkw. Kuchnia ok 7 mkw. Łazienka osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmudzka

Wrocław,dolnośląskie

209 000 zł51 m² 4 098,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - kiełczowska / spokojna okolica / dobra cena! Mieszkanie o powierzchni 50,80m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Pełen rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Bielsko-Biała,śląskie

126 000 zł44 m² 2 863,64 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 os. Wojska Polskiego Oferuję Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44m2 usytuowane na 8 piętrze na os. Wojska Polskiego W skład mieszkania wchodzą: duży pokój z balkonem, mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

110 900 zł37 m² 2 997,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M-3 os. Złote Łany Oferuję Państwu do sprzedania mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 37mkw zlokalizowane na 8 piętrze wysokiego bloku. W składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje w okolicy Parku Łazienkowskiego-doskonała lokalizacja prawie w centrum ul. Belwederska - bardzo dobra komunikacja -po remoncie wysoki standard - nowe okna drzwi wewnetrzne+zewnetrzne anty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

263 000 zł47 m² 5 560,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Lublina. Mieszkanie dwustronne E-W, w kamienicy po termomodernizacji, ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z piecyka gazowego. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł51 m² 4 509,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała lokalizacja! 10min do rynku! borek Polecam w pełni rozkładowe, 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 przy ul. Hallera / Powstańców Śląskich Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Gliwice,śląskie

280 000 zł110 m² 2 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu przestronne i ustawne mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście w Gliwicach. Okolica ta gwarantuje: dobre połączenie z a1/a4/dk88/dtś, bezpieczeństwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabierzów

Zabierzów,opolskie

280 000 zł53 m² 5 331,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Właściciel sprzeda mieszkanie w blokach w Zabierzowie. Bardzo ładne i ustawne mieszkanie. Znajduje się ono na 3 piętrze 4 piętrowego bloku, ma powierzchnię 52 m2. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Przemysława

Buk,wielkopolskie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie dwupokojowe ciepłe, ciche. Okna plastikowe, ogrzewanie - piec dwu-funkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Gliwice,śląskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie położone na Grunwaldzie, na ul.Marcelińskiej. Mieszkanie o metrażu 38mkw, składa się z dwóch pokoi (w tym jeden przejściowy), jasnej wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł58 m² 8 017,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie trzy pokojowe, rozkładowe na Zielonym Bemowie w pobliżu Fortu Bema. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze z windą w niskim bloku z cegły wybudowanym w 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł91 m² 5 164,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż bardzo klimatyczne, zadbane 4 pokojowe mieszkanie willowe o pow. 91m2, znajdujące się w dzielnicy Fabryczna na willowym osiedlu Żerniki. Lokal mieszkalny położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł40 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970