dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Sosnowiec,śląskie

157 000 zł63 m² 2 492,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Zagórze ul. Koszalińska. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej około 63 m2 składające się z przedpokoju, 3 pokoi (jeden z wyjściem na balkon), kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Bolesława Chrobrego

Katowice,śląskie

215 000 zł57 m² 3 785,21 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest mieszkanie położone na Osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Szczecin,zachodniopomorskie

150 682 zł46 m² 3 290 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Standard deweloperski podwyższony o: drzwi antywłamaniowe, instalacja elektryczna z oprawami, piec gazowy dwubiegowy z zamknięta komora spalania oraz kaloryfery, marmurowe parapety, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci niższą prowizję! Mamy dostęp do większości ofert znajdujących się na rynku! Zadzwoń i spytaj o to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Miłkowice

Miłkowice,dolnośląskie

169 000 zł95 m² 1 778,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim. W jego skład wchodzi bardzo duży salon, dwie obszerne sypialnie, duża kuchnia, łazienka, wc oraz garderoba. (łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heleny

Kraków,małopolskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Pilna sprzedaż przestronnego mieszkania 2-pokojowego na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Heleny (bieżanów Nowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Tarnobrzeg,podkarpackie

280 000 zł86 m² 3 254,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania mieszkanie w "bułgarze" o pow.86,04 m.kw. usytuowane na V piętrze /winda/, ustanowiona odrębna własność lokalu. Mieszkanie składa się z 4 ustawnych, jasnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłęska

Kraków,małopolskie

257 000 zł41 m² 6 268,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne 1-pokojowe mieszkanie na 1-pietrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Podłęskiej (nowy Bieżanów) w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

250 000 zł66 m² 3 770,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis 0%prowizji od kupującego. Mieszkanie Sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni użytkowej 66,30 m2 , zlokalizowane w Opolu na osiedlu Malinka ,położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyki

Koszalin,zachodniopomorskie

269 000 zł75 m² 3 586,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyki. Mieszkanie 4-pok z loggią o pow. 75m2 usytuowane na III piętrze w bloku. Osiedle o bogatej infrastrukturze: blisko szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnia lekarska, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

119 000 zł40 m² 3 012,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne, bezczynszowe, mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze, 15 min spacerem od centrum. Lokal składa się z: dwóch pokoi, wc oraz oddzielnej kuchni. Z większego pokoju wyjście na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł63 m² 3 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w bloku.Położone w świetnym punkcie komunikacyjnym(oś.Przylesie).Znakomita infrastruktura,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 22,50m,10,50m,9m,kuchnia 6,50m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

239 000 zł66 m² 3 632,22 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, środkowe i rozkładowe 3-pok. z loggią o pow. 65,8m2 usytuowane na VI piętrze w wieżowcu. Mieszkanie po remoncie ok. 5 lat temu, który obejmował: remont kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

326 600 zł71 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie jest usytuowane na Osiedlu Słonecznym w Wałbrzychu (osiedle: piaskowa Góra). Sprzedaż bez pośredników. Dach budynku wykonany jest z dachówki ceramicznej, ocieplony wełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubcza

Lubcza,świętokrzyskie

95 000 zł66 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie 3 pokoje salon otwarty na kuchnie , lazienka , garderoba , garaz, piwnica, pomieszczenie gospodarcze , maly ogrodek , balkon ,dostep do suszarni i strychu , pierwsze 1 , blok 2 pietrowy , po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

129 000 zł35 m² 3 685,71 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży ładne mieszkanie o powierzchni 35m2 usytuowane na 7/8 piętrze bloku położonego w Centrum w Bielsku-Białej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołaśka

Kraków,małopolskie

335 000 zł63 m² 5 334,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

:dodatkowy opis | Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,8 m2 zlokalizowane na ulicy Gołaśka (wola Duchacka), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Bytom,śląskie

104 000 zł46 m² 2 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!gorąco polecamy!~~cena do negocjacji!~~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, ciepłe, czyste, zadbane mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witosa

Jawor,dolnośląskie

205 000 zł76 m² 2 679,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie własnościowe, zadbane (po remontach), 3 pokoje plus salon, kuchnia otwarta na salon, toaleta i łazienka osobno, możliwość wynajęcia garażu pod blokiem. Jawor osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

200 000 zł62 m² 3 215,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane kontakt ****** Do sprzedaży mieszkanie w centrum miasta. Świetna lokalizacja, blisko centrum, kilka minut spacerem do Dworca pkp i przystanku pks, bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

127 000 zł25 m² 5 120,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży bardzo ładna kawalerka położona na 6. piętrze ocieplonego wieżowca na Pomorzanach. Mieszkanie jest po generalnym remoncie łącznie z wymianą instalacji elektrycznej, wodno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Okazja! także na inwestycje, lokatę kapitału i szybki wynajem. Wszystkie pomieszczenia rozkładowe - 2 pokoje, widna kuchnia i łazienka z wc + holl. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

240 000 zł61 m² 3 908,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedsięwzięcie deweloperskie Kajasówka to zespół czterech apartamentów położonych w atrakcyjnej lokalizacji w otulinie parku krajobrazowego Kajasówka. Przyszli mieszkańcy docenią czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rusałki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

299 000 zł49 m² 6 077,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio - okazja pilnie Sprzedam bardzo ładnie wykończone mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim na ulicy Rusałki. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2m2 na I piętrze z narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

53mkw- M4 przebudowane na praktyczne M3, bartodzieje w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przerobione z 3-pokojowego dzięki czemu jest niepowtarzalne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Toruń,kujawsko-pomorskie

260 000 zł47 m² 5 531,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem w bloku z cegły; pokoje o pow. 16 i 10m2 -na podłodze mozaika parkietowa, na ścianach gładzie, z jednego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dubois

Białystok,podlaskie

133 900 zł27 m² 4 899,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Polecamy Państwu przestronna kawalerkę, położoną na os. Nowe miasto. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy duży taras 40 mkw-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Załęże

Katowice,śląskie

99 000 zł33 m² 2 978,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia: oferujemy Państwu, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Załęże. Mieszkanie składa się z samodzielnego pokoju, kuchni, łazienki i wc. W pokoju ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

239 000 zł50 m² 4 808,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ładne, 2 pokojowe mieszkanie na Czechowie o powierzchni 49,7 mkw. Większy pokój ma 21 mkw, mniejszy ok.12. W mieszkaniu jest glazura hiszpańska, panele, na ścianach gładź. Nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

94 900 zł35 m² 2 711,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Obniżka ceny! Posiadamy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem oraz kuchnią z oknem usytuowane na II piętrze w niskim bloku. W pokojach : nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

171 930 zł31 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł42 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

119 000 zł49 m² 2 432,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Turystyczna obniżka ceny! 119000 zł Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie z widokiem na stadion. W przedpokoju oraz łazience podłogi pokryte są płytkami ceramicznymi, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

305 000 zł95 m² 3 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalne mieszkanie zlokalizowane w okolicy świdnickiego Centrum. Znakomita oferta dla osób ceniących komfort, przestronność oraz prestiż. Mieszkanie wyjątkowo przytulne, wykończone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krupnicza

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł95 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Kupuj bezpiecznie - bez prowizji! kupujący nie płaci prowizji, prowizję płaci tylko sprzedający kraków-stare miasto ant- teatr Bagatela , do sprzedaży wysokiej klasy z umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł44 m² 8 590,91 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Bardzo blisko C.H Promenada. Osiedle zamknięte, strzeżone. W budynku sklep, przedszkole. Możliwośc korzystania z basenu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

159 348 zł33 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Białystok,podlaskie

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul. Leśna 2 pokoje 36m2 cena: 145.000zł Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,2 m2 położone w IV piętrowym bloku przy ul. Leśnej. Budynek wykonany z cegły, z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarochowskiego

Poznań,wielkopolskie

240 000 zł49 m² 4 897,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Architektów

Gdynia,pomorskie

215 000 zł40 m² 5 388,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie do dowolnej aranżacji, bardzo duża kuchnia do przerobienia na pokój z aneksem kuchennym od strony pn, duży pokój dzienny od strony pd z pięknym balkonem po remoncie. Świetna.