dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lirowa

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł114 m² 17 535,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania 3- pokojowy apartament na warszawskiej Ochocie z widokiem na górkę Szczęśliwicką Apartament usytuowany jest na 3 piętrze ostatnim wraz z tarasem i ogrodem na dachu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 63m2 - własność odrębna z założonymi księgami wieczystymi. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupokojowe 49,5 m2 z aneksem kuchennym i przestronnym balkonem (loggia), zlokalizowane na III piętrze 7-piętrowego bloku wybudowanego w 2003 roku na zacisznym, strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mochnackiego

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Klimatyczne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w sercu Starej Ochoty na Kolonii Lubeckiego Usytuowane w przedwojennej kamienicy z ładnie zagospodarowanym, zamykanym podwórzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł90 m² 1 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże przestronne mieszkanie do remontu, położone w zielonej części Śródmieścia (okolice Jagiellońskiej). 3 pokojowe, jasne, słoneczne, bez wilgoci. Ogrzewanie co gazowe, duża łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na szóstym piętrze w bloku oddanym do użytku w 1999 roku. Zamknięte osiedle z bramą otwieraną/zamykaną na pilot lub poprzez domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przyjemne, dwupokojowe mieszkanie w wysokim bloku przy ul. Widawskiej na Bemowie. Mieszkanie do częściowego remontu, z funkcjonalnym układem i dużym balkonem z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

128 000 zł48 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3- niski blok II piętro! typ szwedzki Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkania M3 zlokalizowane w Żorach na osiedlu Sikorskiego. Nieruchomość o powierzchni 48 m2 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

695 000 zł105 m² 6 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ekskluzywny apartament w sercu Beskidu Śląskiego. Aranżacja w stylu open space. Wykończenie z bardzo dobrych materiałów takich jak kamień i drewno. Do apartamentu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnomorska

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł31 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie odmalowane, bez mebli. Pokój z wnęką na łóżko, kuchnia widna, łazienka i przedpokój z wnęką na szafę. Okolica z bardzo dużą ilością zieleni. Teren i budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyremontowane mieszkanie w centrum. Półpiętro. Bardzo estetycznie i nowocześnie urządzone. Wymienione instalacje, sufity podwieszane. Pokój dzienny i sypialnia z balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Retoryka

Kraków,małopolskie

299 000 zł39 m² 7 756,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Polecam! Do sprzedaży 1- pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w kamienicy z 1911r. w ok. ul. Retoryka. Kamienica zlokalizowana jest zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł53 m² 5 452,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 53 m2 z ogródkiem na zamkniętym osiedlu - ibm, lotnisko 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, loggia, duży ogródek, miejsce parkingowe; mieszkanie środkowe, niskie opłaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 49 m2 przy Okulickiego Mieszkanie położone na piątym piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 2006 r. przy ulicy Okulickiego, w rejonie Wojewódzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Lębork,pomorskie

140 000 zł44 m² 3 159,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne komfortowe mieszkanie położone w centrum Lęborka przy ulicy Mikołaja Reja o metrażu 44m 2 (naprzeciwko szkoły nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonerowska

Kraków,małopolskie

419 000 zł59 m² 7 089,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez Prowizji! Mieszkanie na parterze, idealna opcja również jako lokal użytkowy między Kazimierzem a Rynkiem Głównym, w atrakcyjnej cenie! Dwupokojowe mieszkanie w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł82 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 82 m2 przy Kępie Potockiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, toalety, kuchni, salonu, gabinetu oraz przedpokoju. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zięby

Warszawa,mazowieckie

563 000 zł60 m² 9 383,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

niezwykle ciche mieszkanie na kameralnym osiedlu na starym Imielinie. Przestronny salon z 4 oknami, z widokiem na rozległą łąkę i jeziorko. Salon połączony z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł82 m² 6 036,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Luksusowe mieszkanie 82 m2, w budynku 3-piętrowym z cegły, atrakcyjnie położone w cichej i spokojnej części osiedla Bartodzieje. Mieszkanie jest jasne i słoneczne z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

946 080 zł70 m² 13 496,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Odrestaurowana zabytkowa kamienica z 1890 roku. Mieszkanie 70,1 m2 położone na 1 piętrze z windą składa się z salonu 25m2 z aneksem kuchennym, sypialni 14,2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł97 m² 4 835,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Lokal mieszkalny dwupoziomowy powstał w wyniku połączenia części podstawowej o pow. 67,2 m2 znajdującej się na parterze budynku z piwnicą o pow. około 30 m2. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

178 284 zł36 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oraz pcc! Do sprzedania jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 35,8 mkw. na wrocławskich Stabłowicach. Lokal składa się

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

1 257 054 zł118 m² 10 653 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja położna jest zaledwie 4 km od centrum miasta na Starej Pradze. Rozpoczęcie budowy 2013 rok. Mieszkanie o powierzchni 118 m2 składa się z pięciu pokoi, kuchni, dwóch łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powstańców Śląskich/ Sztabowa, świetna lokalizacja! 2 pokojowe mieszkanie o pow 54m2, idealne pod inwestycje! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Wymaga remontu, włącznie z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

182 000 zł50 m² 3 661,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje na osiedlu przyjaźni, wysoki standard Lokalizacja: bardzo popularne, w pełni zagospodarowane zielonogórskie osiedle. Niewielka odległość do centrum miasta. Na osiedlu funkcjonują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gotarda

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Trzypokojowe piękne i funkcjonalne mieszkanie położone na szóstym piętrze w bloku wybudowanym w 1971 roku. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, widnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalna kawalerka w bardzo dobrej cenie we Włochach. Na 34m2 znajduje się ustawny duży pokój z wyjściem na balkon, ładnie urządzona łazienka i przedpokój z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

190 000 zł58 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w niskim bloku- centrum, po remoncie! Na sprzedaż mieszkanie o pow.56m2, znajdujące się w niskim bloku na pierwszym piętrze w samym centrum Bielska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - rozkład / loggia / do wprowadzenia od zaraz / po kapitalnym remoncie Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 49,50 m2 składa się z 2 pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

228 000 zł42 m² 5 364,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.5 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku dziesięciopiętrowym położonym na warszawskim Targówku. Mieszkanie składa się z salonu, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

159 000 zł37 m² 4 320,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opole Śródmieście, mieszkanie z balkonem, , parter niskiego bloku, 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój oraz piwnica, o łącznej powierzchni ( z piwnicą ) 36,80 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Namysłów

Namysłów,opolskie

170 800 zł61 m² 2 800,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe w nowym budynku, nieopodal Namysłowa.Mieszkanie składa sie z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

154 742 zł40 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży w III etapie inwestycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

216 896 zł60 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

240 000 zł53 m² 4 567,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 52,55m2, znajdujące się na parterze w 4-piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Hutniczym. Składa się z 2 osobnych pokoi, osobnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

124 000 zł45 m² 2 775,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do kupienia przytulne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Sosnowcu - Zagórzu, na 4 piętrze bloku, zbudowanego z cegły w latach 50- tych ub. wieku. Mieszkanie było 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

210 000 zł67 m² 3 134,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 67 m2 na drugim piętrze pod kluczi w nowym budownictwie. W bloku 4-piętrowym znajduje się w domofon,monitoring. Na ścianach w mieszkaniu położony tynk gipsowy maszynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

199 000 zł61 m² 3 271,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne 3-pokojowe gotowe do wprowadzenia. Do sprzedania ładne mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze niskiego bloku na Osiedlu Pomorskim. W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe, dwustronne o powierzchni 72,6 m2 na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

550 000 zł79 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Duży, umeblowany i wyposażony apartament blisko centrum. Pierwsze piętro budynku z windą. Salon otwarty na jadalnię i kuchnię, połączony z drugim bardzo słonecznym pokoikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

242 000 zł42 m² 5 761,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w okolicy ulicy Kwiskiej Mieszkanie komfortowe o powierzchni 41,6 m2 położone na 10 piętrze 11-piętrowego bloku.