dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, al. Śmigłego-Rydza

Łódź,łódzkie

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Starym Widzewie przy Al. Śmigłego-Rydza. Mieszkanie ma 48 m2, znajduje się na drugim piętrze w wieżowcu z windą. Składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

212 000 zł59 m² 3 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Witam serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie na osiedlu "n" w niskiej zabudowie na trzecim piętrze o pow. 59 mkw. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, wiatrołapu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

88 000 zł25 m² 3 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow. 25m2 na III piętrze w czteropiętrowym bloku przy Broniewskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z pokoju, ciemnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludna

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację mieszkania położonego na Powiślu przy ulicy Ludnej. Mieszkanie to zlokalizowane jest w cichej i spokojnej części dzielnicy a zarazem blisko metra (10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórna

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł41 m² 8 170,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Studio w przedwojennej kamienicy przy ulicy Zagórnej w Warszawie Mieszkanie składa się z: 1. Kuchni - 15 m2 2. Salonu - 20 m2 3. Łazienki - 2,5 m2 4. Korytarza - 3,5 m2 Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Czarniecka Góra

Czarniecka Góra,świętokrzyskie

130 000 zł60 m² 2 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe we wspólnocie mieszkaniowej w Czarnieckiej Górze.Powierzchnia użytkowa 60m2 -kuchnia,2 pokoje ,łazienka oraz 2 werandy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł60 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe, komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z lat. 50. na Woli przy ul. Obozowej. Wnętrze wymagające odświeżenia, z możliwością zaaranżowania trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

142 000 zł36 m² 3 988,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie idealne dla osób które poszukują umeblowanego mieszkania gotowego do wprowadzenia się! Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe (oryginalne) w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

814 500 zł81 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w Warszawie przy ulicy Chmielnej. Mieszkanie składa się z: 1. Kuchni 2. Salonu 3. Sypialni 4. Łazienki Okna mieszkania wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prusa

Lublin,lubelskie

260 000 zł62 m² 4 200,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Własnościowe mieszkanie, jednopoziomowe, w stanie do remontu o powierzchni 61,9 mkw, usytuowane na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie: - powierzchnia: 61,9, - salon (20m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 681 zł58 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojskowa

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł41 m² 8 557,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przytulne, wykończone w bardzo dobrym standardzie dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

116 000 zł49 m² 2 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania M-3 usytuowanego na 4 piętrze niskiego bloku na Oś. 1000-lecia. Mieszkanie składa się z dwóch nie przejściowych pokoi , łazienki z wc i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

137 000 zł38 m² 3 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Rybnik Północ Przedmiotem oferty sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe mieszkanie typu M3 o pow.38m2 w dzielnicy Rybnik Północ, bardzo blisko centrum 10min pieszo do rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 mkw, położone na szóstym piętrze. Salon - 25 mkw, sypialnia - 10 mkw, kuchnia - 6 mkw, łazienka połączona z ubikacją - 4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowa lokalizacja tuż przy Parku Południowym i Skowronim! Polecam 2 pokojowy apartament zlokalizowany na 1 piętrze w budynku z 2009r. Luksusowy apartament, wraz z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

245 995 zł63 m² 3 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł63 m² 3 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - 3 pokoje- po remoncie-świetna lokalizacja- rozkładowe- trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 64M2 atrakcyjnie zlokalizowane, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Szczecin,zachodniopomorskie

206 500 zł41 m² 4 998,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie wykonane przez uznaną na szczecińskim rynku firmę deweloperską specjalizującą się w budowie poddaszy. Idealna lokalizacja zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł51 m² 5 980,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł62 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Zielone Zacisze, na ostatnim piętrze z widokiem na panoramę miasta. Trzy pokoje, aneks kuchenny , łazienka, garderoba, balkon (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł56 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie położone w zielonej dzielnicy Poznania z bogatą infrastrukturą: markety, szkoły, uniwersytet, ośrodki sportowe, baseny. Doskonałe połączenie z centrum miasta szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

475 000 zł76 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowe, dwupoziomowe mieszkanie w rewelacyjnym miejscu. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, rzeki i nowej skoczni. W pobliżu wyciągi narciarskie. Duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł56 m² 4 982,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dwu pokojowe mieszkanie w kamienicy , o pow. 56mkw, położone na pierwszym piętrze. Lokal jednostronny , okna od strony zachodniej z widokiem na ulicę. Mieszkanie składa sie z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

137 168 zł38 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baśniowa

Warszawa,mazowieckie

286 000 zł33 m² 8 601,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Do sprzedania kawalerka na warszawskiej Starej Ochocie w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w budynku z 1959r. Cała ekspozycja okienna skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

160 000 zł60 m² 2 649,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze niskiego budynku położonego na osiedlu Pomorskim. Z balkonu istnieje wyjście na mini ogródek. Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

285 000 zł58 m² 4 913,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Lokal położony na parterze z dużym balkonem i bezpośrednim wyjściem na ogród. Znakomity widok na góry. Dodatkowo własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraińskiego

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł60 m² 6 369,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

***oferta na wyłączność*** Polecam do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji- bezpośrednie sąsiedztwo Ostrowa Tumskiego, galerii Dominikańskiej, do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toporowskiego

Kielce,świętokrzyskie

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

stan dobry cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji na warszawskiej Pradze-Południe. Na 52 m2 mieszkania składają się duży pokój dzienny z balkonem francuskim, sypialnia, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł95 m² 7 421,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Czteropokojowe mieszkanie na Pradze Południe. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, przestronnej łazienki, wc i przedpokoju. Okna pcv, ekspozycja południowo-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł81 m² 9 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Ochota Szczęśliwice, przy ulicy Opaczewskiej, na tyłach centrum handlowego Blue City. Doskonała lokalizacja 5 min spacerem do parku, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 59 m2 na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

213 012 zł59 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Trzypokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kani

Wałbrzych,dolnośląskie

78 000 zł34 m² 2 287,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga zmiana ceny! Sprzedam mieszkanie zlokalizowane na Górnym Sobięcinie w okolicach ul. Kani o pow.34,10 m2, składające się z pokoju, kuchni z jadalnią, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z lat. 50. Bardzo wysoki standard wykończenia, duża dbałość o detale i fantastyczny pomysł na wnętrze. Mieszkanie idealne dla poszukujących ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na szóstym piętrze w bloku oddanym do użytku w 1999 roku (siedem kondygnacji). Zamknięte osiedle z bramą otwieraną/zamykaną na pilot lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł50 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w samym centrum Warszawy przy Al. Jerozolimskich róg Marszałkowskiej o łącznej powierzchni 50,4 m2 składa sie z dwóch pokoi 17 i 14m2, widnej kuchni 11m2 oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja tylko U nas! klucze W biurze! Do sprzedania jasne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 50 m kw. w dzielnica Krzyki, okolice ulicy Hallera. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł112 m² 19 581,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojowy apartament w kamienicy zaraz obok warszawskiego rynku, przy ulicy Świętojańskiej. Apartament składa się z: 1. Salonu: 49,17 m2 2. Kuchni: 7,97 m2 3. Sypialni: 16,37 m2 4. Sypialni: 9,42.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij