dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojskowa

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł40 m² 9 175 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

mieszkanie na kameralnym, strzeżonym osiedlu 4-ch 2-pietrowych domów, w otoczeniu niskiej jednorodzinnej zabudowy Zacisza, 6km od pl.Zamkowego. Plac zabaw dla dzieci, ochrona, miejsce parkingowe. Jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł39 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania: własnościowe mieszkanie na ul. Skarbka z gór 23a (osiedle Derby 16). Mieszkanie z pełnym umeblowaniem i agd/rtv (kuchenka, pralka, zmywarka, tv lcd, lodówka) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Botewa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł69 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania: mieszkanie 3 pokojowe umeblowane nigdy nie zamieszkałe w zamkniętym osiedlu. Mieszkanie posiada kw. Cena do negocjacji. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

876 000 zł102 m² 8 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Rozkładowy, słoneczny apartament 5 pokojowy, kuchania w zabudowie, agd, łazienka, garderoby, wykończenie z forniru, gres, deski. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, wykończone materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł54 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 na osiedlu strzeżonym położone na Białołęce (ul. Głębocka - okolice ch Targówek). Mieszkanie składa się z sypialni (15m2), pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

399 000 zł63 m² 6 353,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ładnie wykończone, przestronne, funkcjonale, wyposażone. Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 62,8 mkw., zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku, 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

307 705 zł33 m² 9 324,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Kamienica Czerniakowska 178 położona jest na warszawskim Powiślu. Zbudowana została przed II wojną światową (1937 rok) Kamienica składa się z budynku frontowego zlokalizowanego od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowszczaków

Sosnowiec,śląskie

75 000 zł32 m² 2 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do skorzystania z usług przy nabyciu mieszkania. Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie! Mieszkanie 1 pokojowe , usytuowane na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym w Sosnowcu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

277 000 zł91 m² 3 043,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Własnościowe,komfortowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 91m2 usytuowane w Śródmieściu Stargardu Szczecińskiego.W mieszkaniu duży salon z werandą,trzy pokoje,oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieniawa

Lublin,lubelskie

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Wieniawie (ok. Al. Racławickich ), o pow. 50 mkw., 3 pokojowe (jeden przechodni). Mieszkanie częściowo umeblowane. Na podłogach w pokojach parkiet w kuchni w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawskich

Zabrze,śląskie

120 000 zł91 m² 1 318,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zabrze Centrum ul.Bohaterów Warszawskich. Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Zabrza przy ulicy Bohaterów Warszawskich o powierzchni 91m2. Wysoki parter. Do remontu. Część okien po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radom

Radom,mazowieckie

205 686 zł79 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie dwupoziomowe typu loft w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 79,11 m2 z loggą o pow. 8,42 m2 - (w cenie 1300 zł/m2) położone w Radomiu blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wschód

Piotrków Trybunalski,łódzkie

298 367 zł74 m² 4 019,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa, kameralna, inwestycja mieszkaniowa, składająca się z 4 unikalnych apartamentów od 45 do 90 metrów kwadratowych. Willa zaprojektowana została z myślą o wygodzie jej mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł43 m² 7 325,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania: mieszkanie 42m2 na przedostatnim piętrze w jedenastokondygnacyjnym budynku przy ulicy Synów Pułku na osiedlu Jelonki (dzielnica bemowo). Teren wokół budynku uporządkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nugat

Warszawa,mazowieckie

523 000 zł50 m² 10 443,30 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Słoneczne 2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka. Metraż: salon 29; sypialnia 9,7; garderoba 1,7; łazienka 3,9; hall: pow. 6,5; loggia: oszklona. Okna: południe/zachód.Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bałuty

Łódź,łódzkie

105 000 zł30 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

30 metrowa kawalerka, słoneczny pokój z balkonem, osobna, widna kuchnia. Niskie opłaty eksploatacyjne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

1 500 000 zł87 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

przedwojenna kamienica sopocka /wyremontowana, nowa elewacja, spokojne miejsce, blisko plaży/ a w niej nowoczesny, słoneczny, 3-stronny apartament o wysokim standardzie wykończenia, po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł73 m² 3 547,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam serdecznie nową adaptację poddasza o powierzchni całkowitej 73m2, 61m2 użytkowej. Wykonana adaptacja w 2013 roku. Mieszkanie 2-poziomowe, wykończone w standardzie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią, położone na 5. piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Czerniakowskiej, w pobliżu Mostu Siekierkowskiego. Okna na cichą stronę. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji - lsm os. Mickiewicza. Położone na drugim piętrze w niskim budownictwie. Blok z cegły, po termomodernizacji, zadbany. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Nowy strzeżony budynek przy ul. Rembielińskiej. Standard wykonania wysoki, normy europejskie. Mieszkanie na bardzo wysokim 1 piętrze, pod spodem dwupiętrowa galeria handlowa, otwarcie jesienią 2008. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Warszawa,mazowieckie

397 000 zł50 m² 7 940 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Świetnie usytuowane (śródmieście) jasne mieszkanie o powierzchni 50,27 m2. Blok mieszkalny położony blisko ścisłego centrum Warszawy, zaledwie jeden przystanek od Złotych Tarasów i Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

374 000 zł60 m² 6 233,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania: mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie 3 pokoje, kuchnia , łazienka, garderoba i duża loggia - 59 m2. Do mieszkania przynależny piwnica 2m2. Lokal usytuowany na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Okazja! 2- pokojowe, dwustronne, słoneczne mieszkanie po remoncie. Mieszkanie na wysokim parterze, pokój dzienny 18 mkw połączony z loggią 4 mkw, sypialnia 12,5 mkw, kuchnia widna, oddzielna 8 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł27 m² 10 572,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

MIeszkanie jednopokojowe o pow. 27,43m2 na I piętrze w II kamienicy z 1938 r. przy Ambasadzie Austrii po remoncie z wymianą okien i wszystkich instalacji, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieczykowa

Kraków,małopolskie

213 000 zł37 m² 5 788,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 36,80 m2. Bez pośredników Cena: 213000 zł Cena do negocjacji Kraków - południe, os. Kliny Zacisze, ul. Mieczykowa Wysoki parter w bloku trzypiętrowym. Blok z białego pustaka, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

129 681 zł30 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowe dwupokojowe mieszkanie w Fordonie. W skład mieszkania wchodzą : pokój dzienny kuchnia łazienka przedpokój balkon :oferta eksportowana z programu mediarent:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania: bardzo ładne mieszkanie w spokojnej okolicy. W bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania. Jeden pokój, okna wychodzące na wschód, południe, piękny widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

155 000 zł52 m² 2 961,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Złote Łany 52mkw- 155000zł Oferuję Państwu do sprzedania mieszkanie o powierzchni 52mkw znajdujące się na 3 piętrze niskiego bloku na os. Złote Łany. Mieszkanie pierwotnie składało się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł33 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Do sprzedania: mieszkanie położone w najbliższym sąsiedztwie Parku Szczęślewickiego. Składa się z 1 pokoju oraz widnej kuchni która w dużej części mieszkań w tym pionie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowicza

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł63 m² 6 388,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nietuzinkowe 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, piwnica, wspólny schowek na rowery. Metraż: pokój 18; pokój 12; pokój 10; kuchnia 9; dodatkowo: miejsce garażowe- 20500,00 , taras z grillem 140m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł29 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

29m2 powiśle 275tys zł dobra inwestycja polecam! Zapraszam na prezentacje mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Powiślu w bloku przy ul. Czerniakowskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł82 m² 3 646,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwa uwadze 2 pokojowe, stylowe mieszkanie, o powierzchni 82 m, ustytuowane na drugim piętrze w przedwojennej kamienicy przy ul. Świstackiego (boczna ul. T. Kościuszki). Mieszknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

260 000 zł62 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ładne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62m2, położone w spokojnej dzielnicy Bezrzecze, blisko komunikacji miejskiej. We wszystkich pokojach na podłodze panele, na ścianch gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Chorzów,śląskie

129 900 zł50 m² 2 582,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze. Oferujemy do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze w samym centrum Chorzowa, na ulicy Katowickiej. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie pierwotnie trzypokojowe, obecnie jeden pokój połączony z widną kuchnią (16m2), dwie sypialnie (16m2, 9m2), łazienka z oknem (3,20m2). Na podłogach klepka po cyklinowaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

316 000 zł39 m² 8 102,56 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1967

Grzybowska Centrum 39m2 dobry rozkład, 316000zł, v piętro Mieszkanie w osiedlu Za Żelazną Bramą, rama H, w wyremontowanym dobrze utrzymanym wieżowcu. Odnowione klatki, windy, instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

236 000 zł61 m² 3 898,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie mieszkanie 3 pokojowe o pow.60,54m2 na parterze w budynku jednopiętrowym z cegły z roku 1960. Ogródek o pow. ok. 80m2. Piwnica o pow. 15,70m2 Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

125 000 zł34 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe, z balkonem, na Osiedlu Młodych. Zlokalizowane w bloku 4-piętrowym na 4. piętrze. Powierzchnia wynosi 34,26m2, w tym: pokój 16,80m2 (na podłodze panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Jasne Błonia

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł132 m² 4 386,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Polecam serdecznie przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 132m z dużym balkonem (w formie loggi). Usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Trzy lata temu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szybowników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł61 m² 3 114,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| atrakcyjne Mieszkanie Fordon Szybowników Najbardziej poszukiwana lokalizacja w Fordonie, cała infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu ręki. Dużo terenów.