dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Michałowskiego

Kraków,małopolskie

460 950 zł26 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Z naszą firmą uzyskasz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów wyjątkowa oferta - mieszkanie 26,34 M2 W dzielnicy stare miasto Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

692 695 zł64 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł36 m² 7 295,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka z balkonem i piwnicą znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 35,64 m 2 - salon 19,25 m 2 , - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*****tylko u nas***** Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 pokojowego, rozkładowego i dwustronnego lokalu mieszkalnego usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku w Lubiczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytków

Bytków,dolnośląskie

117 000 zł154 m² 760,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wsi w pięknej okolicy z ogrodem oraz 2 piętrowym garażem. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Bytków (2 km od Rudnej) w otoczeniu lasów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królów Polskich

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł101 m² 8 440,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi w budynku z 2005 roku. Lokal zlokalizowany jest przy ulicy Królów Polskich w Warszawie (dzielnica - Ursus) Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

561 000 zł66 m² 8 453,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 66,36 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł44 m² 9 367,95 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o powierzchni 44,3m2 +2,55 m2 loggia. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, oraz drugiego pokoju, łazienki z wanną, przedpokoju i loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

459 000 zł39 m² 11 769 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Miechów,małopolskie

413 325 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tobiasz Estate Nieruchomości oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Centrum Miechowa. Lokal mieszkalny położony jest w centrum Miechowa okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

597 018 zł57 m² 10 474 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cicha i spokojna okolica, w niskiej i kameralnej zabudowie z dostępem do licznych terenów zielonych. Dokładnie to znajdziesz wybierając tą inwestycję. Kupujesz bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

646 600 zł46 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

445 000 zł37 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji zlokalizowanej w Krowodrzy / Prądniku Białym w Krakowie. Cena: 445 000 pln. Lokal mieszkalny będzie gotowy do odbioru już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł72 m² 4 986,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dla inwestora - mieszkanie Z gwarantowanym najemcą! Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72 m2 położone na II piętrze niskiego wielorodzinnego bloku na Os. Pyrzyckim w Stargardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

4 820 000 zł43 m² 113 146 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miarki

Bytom,śląskie

77 000 zł32 m² 2 400,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Karola Miarki 28/1 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

317 000 zł41 m² 7 750,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczecin ul. Robotnicza mieszkanie jednopokojowe 40 mkw blisko centrum Szczecina na sprzedaż! oferta na wyłaczność biura, zapraszam! otoczenie I lokalizacja: cechą charakterystyczną tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

540 000 zł58 m² 9 345,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie w osiedlu zamkniętym usytuowane przy ulicy Jana Christiana Andersena w Ząbkach. Mieszkanie ustytuowane jest na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Legionowo

Legionowo,mazowieckie

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie o metrażu 26 m2 w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku. Jest to lokal z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

575 400 zł52 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jasne, dwustronne mieszkanie po remoncie w atrakcyjnej lokalizacji na Czechowie. Idealne dla pary, singla lub inwestora do wynajmu. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

150 000 zł26 m² 5 769 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni ok. 26 m2 położoną w Katowicach Szopienicach super lokalizacja! Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

239 000 zł50 m² 4 742,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. - przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,40m2 położone na parterze w budynku z windą. Na podaną powierzchnię składają się: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

720 040 zł77 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Kolejny etap cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji sprawdzonego na rynku małopolski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

429 080 zł63 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Greathouse nieruchomości będący biurem sprzedaży inwestycji "mickiewicza 12" posiada w sprzedaży mieszkania oraz lokale usługowe. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

358 995 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja już W sprzedaży *nowa inwestycja na ul. Sielawy, naramowice* *brak prowizji* *atrakcyjna oferta wykończenia pod klucz* *dedykowana oferta najtańszego kredytu hipotecznego* Prowadzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

1 088 000 zł75 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

515 900 zł52 m² 9 849 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

437 000 zł27 m² 16 185,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowość | Mikroapartament Kępa Mieszczańska Duże Przeszklenia| Rzeka, park Nowoczesna inwestycja tuż obok wrocławskiego Rynku, wzdłuż terenów rekreacyjnych nad Odrą. Osiedle świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

298 000 zł54 m² 5 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Sosnowiec,śląskie

360 000 zł54 m² 6 671,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie sosnowiec Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,96 m2 z balkonem w nowoczesnej inwestycji na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

298 000 zł63 m² 4 707,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu M3, na parterze, w czterorodzinnej kamienicy, blisko samego centrum. Powierzchnia całkowita to 63,30 m2, natomiast użytkowa wynosi 56 m2, na nią składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

238 000 zł37 m² 6 367,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| poszukujesz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Katowic? Zapoznaj się z poniższą ofertą. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które znajduje się w południowej dzielnicy Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

473 532 zł46 m² 10 303,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staroniwa ul. Wywrockiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

635 000 zł70 m² 9 022 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 70,38M2, 3 pokoje, pruszków, ul.DZIAŁKOWA (Pruszków, mazowieckie, Działkowa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 029 875 zł82 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł31 m² 7 972,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki z wydzielonym drugim pokojem/garderobą, aneksem kuchennym oraz oddzielną łazienką z wc, położonego w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielecka

Będzin,śląskie

54 000 zł29 m² 1 848,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Będzin, ul. Sielecka 93/15 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - komórka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

386 000 zł53 m² 7 320,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.