dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polonijna

Kraków,małopolskie

199 000 zł38 m² 5 234,09 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Proponujemy do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie ( kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych ) o powierzchni 38,02 m2 usytuowane na 1 piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gorzowska

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

80 000 zł28 m² 2 888,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,7 mkw wraz z garażem i dużym ogródkiem o powierzchni 5 ar. Mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku na I piętrze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kirasjerów

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł40 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Wspaniała lokalizacja - 15 min do centrum - mieszkanie bardzo mocno doinwestowane - przestronny balkon - idealnie ciche Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko wymienione na nowe, wykorzystane materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Kupujący bez prowizji. Wynagrodzenie agencji pokrywa strona sprzedająca. Do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w apartamentowcu miasteczka Wilanów. Pokoje przestronne, wysokie, kuchnia w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orlicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł61 m² 4 878,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 61,5 mkw oferowane w komplecie z autonomicznym garażem i pomieszczeniem gospodarczym. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

260 000 zł83 m² 3 132,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 83 mkw, 2-pokojowe na poddaszu w dzielnicy Czuby na osiedlu Błonie. Mieszkanie w trakcie remontu. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

253 535 zł53 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowe dwupokojowe mieszkanie w Bydgoszczy. W skład mieszkania wchodzi : - pokój dzienny - kuchnia - sypialnia - łazienka - przedpokój - balkon Zupełnie nowa inwestycja na Szwederowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodna

Lublin,lubelskie

257 000 zł60 m² 4 283,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0 % prowizji od kupującego! Ładne 3 pokojowe mieszkanie na os. Pogodna na Bronowicach. Mieszkanie jest rozkładowe i mieści się na 6 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu. Na podłodze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

149 000 zł49 m² 3 040,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49 m2 usytuowane w bloku na III piętrze na os Piastowskim. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł31 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ciche mieszkanie w bloku z cegły na Muranowie. Pokój z kuchnią i łazienką. Umeblowane. Stan bardzo dobry. Cicha okolica, bardzo dobrze skomunikowane. Blisko autobusy, tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

128 000 zł31 m² 4 129,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| wyremontowane mieszkanie w Fordonie - Osiedle Bohaterów. Powierzchnia mieszkania 31m2 + piwnica, na 3 piętrze w 4 piętrowym docieplonym bloku. Duży pokój z wnęką (19m 2 ), przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plewiska

Poznań,wielkopolskie

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,51m2 + balkon + pom. Gospodarcze + miejsce parkingowe. Mieszkanie położone na II pietrze w budynku II piętrowym z 2011 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Piaskowej Górze. Mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym po termomodernizacji, nie wymaga żadnego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie mieszkanie 50m na Aluzyjnej - 7 pietro Dwa pokoje i aneks kuchenny, łazienka, duży balkon (7m), duża szafa wnękowa. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferta inwestycyjna. Mieszkanie wynajęte od września 2014. Najemca płaci 1200 złotych miesięcznie. Polecam bardzo ładne i wygodne mieszkanie w nowym budownictwie (1998 rok), w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł38 m² 6 753,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo słoneczne dwustronne, ekspozycja okien zach. i wsch. W pokojach na podłodze parkiet. Widna kuchnia, zabudowana, glazura, terakota. Łazienka wyposażenie w wannę. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samolotowa

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Gocław 2 pokoje mieszkanie W stanie bardzo dobrym, gotowe do wprowadzenia się. Zapraszam ana prezentacje mieszkania na warszawskim Gocławiu, położonego w bloku końca z lat 80'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł61 m² 7 459,02 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wspaniały rozkład - 3 oddzielne pokoje - przestronna loggia - 15 min do centrum Słoneczne i przestronne mieszkanie po gruntownym remoncie. Składające się z salonu z aneksem kuchennym ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zadbane i ciche, trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Idealny rozkład, trzy niezależne pokoje. Mieszkanie składa się z salonu 18 m2 z wyjściem na balkon, dwóch sypialni 12 m2 i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł29 m² 8 191,13 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspaniały widok na park skaryszewski oraz stadion narodowy - 15 minut do centrum Mieszkanie składające się z pokoju około 18 m2 z wyjściem na przestronny balkon, oddzielnej widnej kuchni 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Grochów - wspaniała okolica mnóstwo terenów zielonych - duży balkon Mieszkanie z bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i dużymi możliwościami aranżacyjnymi, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Nowe budownictwo - kawalerka Z dużą loggią - blisko parku skaryszewskiego. Mieszkanie widne, przytulne i gustownie urządzone. Składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Wspaniałe miejsce - Z okien bezpośredni widok na park Powierzchnia mieszkania po podłodze wynosi 60 m2, w księdze wieczystej jest jest podane 54,5 m2 - wynika to z kształtu dachu budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy na warszawskim Grochowie. Składa się z 3 pokoi 15/10/8 m2 z salonu jest wyjście na przestronny balkon, oddzielnej widnej kuchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

87 000 zł29 m² 2 969,28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana. Do sprzedania 2pokojowa kawalerka położona na pierwszym piętrze wysokiego budynku przy ulicy Ptasiej. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły, przystanek mzk oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Gryfino,zachodniopomorskie

155 000 zł49 m² 3 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, własnościowe (księga wieczysta) dwupokojowe mieszkanie w Gryfinie osiedle Południe. Mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku. Standard wykończenia: na podłogach: panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

| mieszkanie 3 pokoje Fordon oś. Bajka Atrakcyjne i przestronne mieszkanie M-4 (60m 2) Mieszkania składa się: salon 25m 2 , pokój średni około 12m 2 , mały pokój około 8m 2 , kuchnia 6m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

239 419 zł44 m² 5 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,61m² w stanie deweloperskim. (b/3g) Cena brutto lokalu 239 419 zł (5490 zł/m2). Brak opłaty pcc w wysokości 2% przy zakupie mieszkania. Biuro nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudzieniec

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł118 m² 3 381,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Polecam! Solacz! W cenie mieszkanie 2 pokojowe oraz kawalerka! Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe 70 m2 na parterze wyremontowanego , ocieplonego budynku , przy ulicy Grudzieniec w skład oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

196 000 zł74 m² 2 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| duże Rodzinne mieszkanie do własnej aranżacji Mieszkanie 74m 2 znajduje się w bloku w Fordonie nad Wisłą na 4. piętrze. W skład mieszkania wchodzi: cztery niezależne pokoje oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

183 160 zł48 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 061 zł67 m² 4 789,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowe trzypokojowe mieszkanie w Bydgoszczy. W skład mieszkania wchodzi : - pokój dzienny z aneksem kuchennym - dwie sypialnie - łazienka - przedpokój - balkon Zupełnie nowa inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do odświeżenia; 2 niezależne pokoje; jasna oddzielna kuchnia; duży balkon; bok monitorowany; nowe okna pcv; wymienione instalacje; oferta nr dop-ms-2061;polecam Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania: mieszkanie 2 pokojowe 42 m2,przy ulicy Jagiellońskiej, 1 piętro, blok 7 piętrowy. Duży pokój 19,5 m2, mały 9,5 m2., nowe okna, panele, loggia, mieszkanie ustawne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo Lotnisko

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł75 m² 6 386,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 74.82m2 w spokojnej i cichej, pełnej zieleni okolicy, a zarazem blisko komunikacji miejskiej i wszelkich innych udogodnień. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do zamieszkania od zaraz; 2 niezależne pokoje 18 i 11 m2; jasna duża oddzielna kuchnia; łazienka razem z wc; duży zabudowany balkon; niski czynsz 420 zł; cena do negocjacji! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kosiarzy

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł150 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Luksusowy apartament w Starym Wilanowie. Budynek z 2011 roku. Apartament składa się z 2 częsci dziennej: salon, jadalnia, kuchnia, hall, wc oraz nocnej: pralnia, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

180 000 zł61 m² 2 950,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Os karpackie!mieszkanie na 1 piętrze z balkonem w ciszy z widokiem na góry. Do sprzedania słoneczne mieszkanie o pow.61m2,zlokalizowane na 1 piętrze IV piętrowego bloku.Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

390 000 zł79 m² 4 936,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Kontakt:Czteropokojowe, jasne i ustawne mieszkanie w pełni wyposażone o łącznej pow. 79 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2000 r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania: rozkładowe śródmieście anielewicza/jana Pawła II zadbane, cisza, zieleń, miejsce parkingowe, czynsz 480zł na dwie osoby. do zamieszkania; również świetne na wynajem miejsce znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

534 000 zł67 m² 7 929,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie dwupokojowe w nowej, innowacyjnej inwestycji na Żoliborzu. Nowoczesne rozwiązania energooszczędne, atrakcyjna architektura, wysoki standard. Położenie gwarantujące bardzo dobrą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij