dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Farysa

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł74 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania Unikatowe mieszkanie własnościowe w willowej dzielnicy Młociny o powierzchni 73m z własnością gruntu 113m i miejscem parkingowym (2 samochody). Jest to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

145 000 zł26 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie do remontu; wolne od zaraz; pokój rozkładowy; aneks kuchenny przy wejściu do łazienki;stare okna; centralnie ciepła woda; czynsz 150 zł;oferta nr dop-ms-2078; polecam!.Pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzkie

Bielsko-Biała,śląskie

145 000 zł47 m² 3 111,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży własnościowe M3 o pow. 46,60m2 na wysokim parterze w niskim bloku z cegły zlokalizowane na os. Grunwaldzkim. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

149 000 zł49 m² 3 065,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie o pow. 48,6 m2 położone na wysokim parterze wieżowca, zlokalizowanego na terenie Osiedla Pomorskiego. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. Ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł44 m² 8 409,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Własnościowe mieszkanie ( K.W.) na starym, zielonym Mokotowie, tuż przy stacji metra Racławicka. Wysoki parter , cegła, budynek z lat 50-tych , wszystkie instalacje po wymianach , okna plastikowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł42 m² 7 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o doskonałym rozkładzie pokoi po generalnym remoncie w 2006/2007 - nowe okna, drzwi wewnętrzne, glazura i panele. Mieszkanie składa się z trzech pokoi 12/10/8 m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

154 742 zł40 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży w III etapie inwestycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrzeckiej

Kraków,małopolskie

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 49m2, usytuowane na 8 piętrze w 10-cio piętrowym bloku przy ulicy M.Bobrzeckiej dzielnica Krowodrza. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołaśka

Kraków,małopolskie

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1982 roku. Pokoje o powierzchni ok. 17; 11; 10 m2, oddzielna, jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł23 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1568. Kawalerka 22 m po remoncie w atrakcyjnej lokalizacji koło metra Ratusz Arsenał. Mieszkanie składa się z pokoju 16 m, korytarza z wnęką kuchenną oraz łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł50 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania: mieszkanie 2-pokojowe, 50,5 m2 zokalizowane na ulicy Odkrytej na Warszawskim Tarchominie. Mieszkanie w pełni urządzone materiałami wysokiej jakości (deska barlinecka o wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania: 3 pokojowe mieszkanie na Białołęce .Powierzchnia po podłodze 64 m ,wraz z miejscem postojowym.Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,na pogłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

438 040 zł93 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Polecam serdecznie mieszkanie na nowym osiedlu w części Warszewo - Osiedle Przylesie. Komfortowe osiedle z szybkim dojazdem do centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wandy

Kraków,małopolskie

259 000 zł63 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu; pokoje 19;13 i 11 m2; jasna oddzielna kuchnia 11 m2; nowe okna pcv; balkon; czynsz 400 zł wraz z funduszem remontowym; 1 piętro; polecam!oferta nr dop-ms-2089.Ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50m2 na 6 piętrze. Salon 20m2, sypialnia 11m2, kuchnia 7,5m2, łazienka 4 m2, przedpokój, 7,5m2, balkon 8m2. Mieszkanie funkcjonalne, b. dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

74 900 zł58 m² 1 291,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w zielonej części dzielnicy Podgórze. Kamienica po remoncie (ok 10 lat temu), wymieniono elewację, dach, odrestaurowano klatkę schodową oraz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł27 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

27m2 265000zł ładne mieszkanie przy grzybowskiej! Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego w budynku przy ul. Grzybowskiej w pobliżu ścisłego centrum Warszawy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urle

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł51 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania: bardzo ładne mieszkanie na dolnym Mokotowie przy ,wilanowie. Mieszkanie 50 m 2 na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym ,odnowione klatki (terakota ,nowe okna),docieplony,bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Focha

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

100 000 zł35 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po gruntownym remoncie w 2006 z wyposażeniem kuchni i łazienki Wymagany. Nakład finansowy zmiana dekoracji wnętrza wedle gustu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 000 zł61 m² 5 950,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt. Na sprzedaż prezentujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Bielawach.Teren zamknięty,monitorowany,z portiernią i stróżem. Lokal o powierzchni 60,4m2,składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł78 m² 4 089,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne trzy pokojowe mieszkanie na osiedlu Osowa Góra. Cicha i zielona okolica oraz kameralny blok z dużymi balkonami są atrybutami mieszkania. Kuchnia z nowoczesną zabudową połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł42 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią w niskim bloku na osiedlu Piaski. Piętro 4/4, budynek po wymianie instalacji, zadbane klatki schodowe. Stan mieszkania bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania : Mieszkanie całkowicie wykończone do zamieszkania od zaraz. Ciche, pełne zieleni, niewielkie osiedle ( tylko 4 budynki niskiej zabudowy ), strzeżone całą dobę, sąsiadujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł32 m² 7 301,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Wysoki standard, środkowe mieszkanie, na II piętrze w bloku z 2001 roku, przy ul. Folwarcznej / Majakowskiego. Układ pomieszczeń: - pokój 16 m2 połączony z aneksem kuchennym - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

160 920 zł30 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 1 pokojowe (stan deweloperski) o pow. 29,80 m2 położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą na Krzykach. Osiedle chronione. Termin oddania mieszkania do użytkowania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

260 400 zł48 m² 5 425 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,00m² w stanie deweloperskim. (1/3/9/2a) Cena brutto lokalu 260 400 zł (5425 zł/m2). Brak opłaty pcc w wysokości 2% przy zakupie mieszkania. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł56 m² 7 477,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Okazja! W pobliżu Łazienek Królewskich! 3-pokojowe, rozkładowe w budynku z cegły z 1953 r. Mieszkanie o pow. 55,5 mkw., wysokie - de facto 2,90 m. Pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, gotowe do wprowadzenia bez remontu, tuż przy wejściu na stację metra Słodowiec. Piętro 5/7 z windą, budynek z lat 60 wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

322 367 zł67 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w Osielsku pod Bydgoszczą. W skład mieszkania wchodzą : pokój dzienny z aneksem kuchennym dwie sypialnie łazienka przedpokój taras :oferta eksportowana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

264 000 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 w okolicy ul. Tęczowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

290 000 zł105 m² 2 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Okazja. Ciepłe. czyste, ciche do zamieszkania od zaraz. klepka dębowa lakierowana mat 4x. Okna nowe 3 uszczelkowe. W klatce schodowej 6 rodzin. Teren ogrodzony, monitorowany. dużo zieleni. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Super cena! 45m2 tylko 165 000 zł! Mieszkanie o powierzchni 45m2, składające się z: - 2 pokoi (jeden przechodni) - Kuchni - Łazienki - Toalety - Przedpokoju Do mieszkania przynależą 2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ogrody

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł61 m² 6 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Największa oferta rynku pierwotnego W wielkopolsce! ponad 50 inwestycji deweloperskich W poznaniu I okolicach W jednym miejscu! U nas W biurze : - zapoznasz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł41 m² 8 780,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Balladyny - górny mokotów 41m2 360.000zł 2 POKOJE Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego na Górnym Mokotowie przy ul. Balladyny. Mieszkanie to zlokalizowane jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warcisława I

Szczecin,zachodniopomorskie

540 000 zł76 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

******************komfortowe Stara Cegielnia 3 pok************************** Polecam do sprzedaży komfortowe mieszkanie (apartament) 3 pok. w apartamentowcu na os. Stara Cegielnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lentza

Kraków,małopolskie

156 000 zł24 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kontakt:Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym o pow. 24m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 70-tych. Mieszkanie do remontu, okna drewniane, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dęblin

Dęblin,lubelskie

156 800 zł63 m² 2 488,89 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, sprzedam w Dęblinie mieszkanie, 4 pokoje, widna kuchnia, osobno łazienka i toaleta, duży przedpokój z przestrzenią na szafy wnękowe, balkon. Do mieszkania należy także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł55 m² 6 272,73 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzednia : Mieszkanie po remoncie generalnym - nowa instalacja elektryczna, wodna, kanalizacyjna, nowe gładzie na ścianach i sufitach, kuchnia, łazienka, przedpokój, loggia - terakota, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Czerniakowska - powiśle - śródmieście - duży balkon 60m2, 2 pokoje, 449.000PLN KONTAKT: MIEJSCE POSTOJOWE NA PARKINGU POD DOMEM Parametry ogólne: Trójstronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łazarz

Poznań,wielkopolskie

1 226 880 zł142 m² 8 640 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferta dla wymagającego klienta. Lokale mieszkalne i niemieszkalne w najpiękniejszej kamienicy w Poznaniu , nagrodzonej przez Miejskiego Konserwatora Zabytków w 2012r. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kontakt 50419826 Komfortowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 49m2, usytuowane na 1 piętrze w kameralnym budynku z 2010 roku. Jasny salon z aneksem kuchennym i sypialnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij