dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szymczaka

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł73 m² 7 994,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania: mieszkanie po generalnym remoncie-wysoki standard, wymienione wszystkie instalacje. Mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy. W pobliżu sklepy, apteka, szpital, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

405 300 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w prestiżowym budynku w usytuowanym w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, oryginalne budownictwo i wysoki standard wykończenia części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stoki

Łódź,łódzkie

198 000 zł55 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 Stoki 55m2 parter 0% prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy Stoki, parter w bloku czteropiętrowym z płyty. Mieszkanie o powierzchni ok. 55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długosza

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania: mieszkanie w zabytkowej kamienicy zbudowanej według projektu wybitnego projektanta Adolfa Zeligsona wybudowana w latach 1935-36. W budynku został przeprowadzony remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Śliczne 2 pokoje z ogródkiem w samym sercu Krzyków! 37 m2, salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój + ogródek; odświeżone, neutralne wykończenie, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Parandowskiego

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł161 m² 3 167,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1961

Wyjątkowa Okazja! Piękne mieszkanie dwupoziomowe z 2 balkonami w okolicy ul. Parandowskiego Mieszkanie o łącznej powierzchni 161m2 na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Połaniec

Połaniec,świętokrzyskie

147 000 zł67 m² 2 194,03 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie, zadbane na ul.Królowej Jadwigi lub zamienię na mniejsze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gąbińska

Warszawa,mazowieckie

341 700 zł50 m² 6 834 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy ul. Gąbińskiej w Warszawie w najładniejszej części Bielan - Słodowcu, na granicy z Żoliborzem. 10 min piechotą do metra Słodowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł107 m² 6 728,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja. Centrum Wrzeszcza. Obok budynek Radia Gdańsk i Teatr Miniatura. Obecnie lokal użytkowy 107 mkw (kancelaria Adwokacka), położony na 1 - szym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książęca

Racibórz,śląskie

128 000 zł64 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Pilnie sprzedam świeżo po remoncie mieszkanie zlokalizowane na 4-tym piętrze (blok 4-ro piętrowy) w bardzo cichej i atrakcyjnej okolicy. Mieszkanie posiada trzy pokoje z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

219 000 zł65 m² 3 369,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim bloku przy ul. Dąbrowszczaków w Swarzędzu. Powierzchnia - 65 mkw: salon - 25 mkw z dużym balkonem, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie z 2012, 3 pokojowe, nowe o wysokim standardzie wykończenia, kuchnia oraz łazienka wykonywane na wymiar. Kuchnia półotwarta. W pełni umeblowane, na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38m2 na IV bloku z cegły na Wyżynach. Mieszkanie po remoncie. Na podłogach panele, na ścianach gładzie i tapety ozdobne. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krotoszyn

Krotoszyn,wielkopolskie

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W programie MDM - dofinansowanie ze strony Państwa: - klienci bez dziecka 10%, - klienci z 1 dzieckiem 15%, - klienci z 2 dziećmi 20%, - klienci z 3 dziećmi lub więcej 30% Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł25 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania: przestronna, ustawna, nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie, w pobliżu metra, z wyposażeniem w cenie - pełna własność mieszkania i gruntu. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

137 168 zł38 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymalitów

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania : Mieszkanie własnościowe, usytuowane na 1 piętrze 3-piętrowym bloku z 2002 z cegły. Mieszkanie posiada balkon 6m2 wychodzący na las ze strony południowej. Duży pokój 18,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

120 000 zł37 m² 3 217,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego, usytuowanego na dobrze zorganizowanym zielonogórskim osiedlu. Mieszkanie położone jest na dziesiątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone na osiedlu Jagiellońskim , przy ulicy Szkolnej. Powierzchnia 45 m2 w czterokondygnacyjnym bloku na trzecim piętrze. Jeśli Państwo są zainteresowani moja ofertą proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

298 000 zł64 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

3-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu! Oferuję Państwu przestrzenne, w pełni rozkładowe mieszkanie w historycznej, bardzo klimatycznej kamienicy z 1904 roku. Budynek został częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

343 056 zł71 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jedyna taka oferta na poznańskim rynku nieruchomości! słoneczniki : domy zasilane słońcem Podpisano nową ustawę o Odnawialnych Źródłach Energii (oze): instalacje ogniw fotowoltaicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

udynek 4-piętrowy (na 5-tym strych), z 1960 roku (grube ceglane ściany), bez windy, po remoncie (termomodernizacja dachu i elewacji, wymieniana rur i domofonów). Ogrzewanie miejskie (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawady

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł55 m² 4 890,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone w dzielnicy Nowe Miasto w Poznaniu przy ul. Krótkiej. Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Poznaniu prowadzi Księgę Wieczystą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

312 700 zł45 m² 6 948,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta - "3 X 0 zł"- szczegóły uwaga wielka promocja! dwa wybrane mieszkania W cenie 6900 zł brutto/m2.DOSTĘPNOŚĆ MIESZKAŃ PO ZAPYTANIU KLIENTA ( telefonicznym bądź mailowym). TO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipowa

Hajnówka,podlaskie

105 000 zł48 m² 2 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na trzecim piętrze w ocieplanym, czteropiętrowym bloku w miejscowości Hajnówka przy ulicy Lipowej. Powierzchnia mieszkania to 48 m2 (3 pokoje nieprzechodnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł62 m² 7 935,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Zielone Zacisze (nowsza część), 3 pokoje, aneks kuchenny (meble na wymiar ikea, sprzęt agd firmy Whirlpool), łazienka (roca), garderoba, balkon (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecamy ciche, doskonale doświetlone, urządzone przez projektanta wnętrz 2 pokojowe na Mokotowie. Piękny widok z okna. Oddalone 5 minut piechotą od metra Służew - na 9. piętrze (na 10).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

125 000 zł40 m² 3 086,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do zaoferowania mam dla Panstwa Mieszkanie na osiedlu Nowym,przy ulicy Armii Krajowej,bardzo blisko Parku Solankowego,o pow.40.5mkw na 3 piętrze.Mieszkanie jest dwustronne,własnościowe.W pokojach znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł59 m² 6 610,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Piętro pierwsze ( z windą), balkon i widna kuchnia. Doskonała komunikacja miejska, w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, place zabaw dla dzieci oraz boisko typu Orlik. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik borek. 3 pokoje, rozkład, loggia, ładne po remoncie 3 pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 51 mkw (w tym loggia), składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Napachanie

Napachanie,wielkopolskie

205 700 zł56 m² 3 699,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 KC. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo - numer licencji 6054. Mieszkanie 3-pokojowe o całkowitej powierzchni użytkowej 55,6 m2 Cena: 205 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Uznamska

Warszawa,mazowieckie

704 000 zł146 m² 4 821,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania: mieszkanie 2-poziomowe z antresolą (70+75 m2) w stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu, wraz z garażem na 2 samochody (płatnym dodatkowo 35000). Dolny poziom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bema

Świdnica,dolnośląskie

155 000 zł50 m² 3 075,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie nieaktualne. Sprzedam mieszkanie Osiedle Młodych na parterze 50,4 m2 dwa pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka- (do remontu). Mieszkanie z balkonem, dodatkowo dwie piwnice. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kisielewskiego

Sosnowiec,śląskie

175 000 zł58 m² 3 017,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż/ wynajem komfortowe mieszkanie.Lokal składa się z trzech pokoi,kuchni,łazienki,osobno wc i przedpokoju. Mieszkanie wyremontowane w 2014r. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

95 000 zł37 m² 2 540,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie na oś.Nowym o powierzchni 37,4m2 położone na III piętrze. Nieruchomość z balkonem( loggia) składa się 2 pokoi, kuchni , łazienki z w.c. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

320 000 zł53 m² 5 992,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,40 m2, mieszczące się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły, wybudowanym w 2000 roku w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze

Ożarów,świętokrzyskie

115 000 zł49 m² 2 356,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na IV piętrze dwupokojowe Z balkonem forma prawna: spółdzielcze-własnościowe ( czynsz 290.00 ZŁ/M-C ) CENA DO NEGOCJACJI NR. Tel.   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł57 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania: atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w świetnym punkcie. Doskonałe dla rodziny z dziećmi - kilkadziesiąt metrów od bloku - szkoła podstawowa, przedszkole, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winnica

Zielona Góra,lubuskie

200 000 zł66 m² 3 016,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,3 m2 na piątym piętrze wieżowca na Os.Winnica. Mieszkanie bardzo słoneczne, z ustawnym układem pomieszczeń. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł38 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania: mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Wraz z rodziną mieszkamy tu od ponad 10lat. Mieszkanie nigdy nie miało żadnych obciążeń finansowych i ma w pełni unormowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

90 310 zł38 m² 2 376,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowe ceny W MDM 2014 1/cena standardowa - 110 345 zł 2/ cena w mdm singiel 96 990 zł 3/ cena w mdm rodzina z dzieckiem 90 310 zł Oferta - "3 x 0 zł" 0 zł - wynagrodzenia za.