dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

154 742 zł40 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży w III etapie inwestycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

223 744 zł59 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

213 012 zł59 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Trzypokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł58 m² 2 568,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Piaskowej Górze. 3 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. lokal słoneczny i ciepły. do mieszkania przynależy piwnica :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| luksusowe mieszkanie w centrum Wrocławia. Mieszkanie w pełni umeblowane nowoczesnymi meblami i sprzętem. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i bardzo dużego balkonu (17 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Nowe Miasto *** 2 pokoje *** 169 tys. *** Polecamy Państwu mieszkanie na Nowym Mieście, na ulicy Pułaskiego. Mieszkanie o powierzchni 36 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

392 425 zł103 m² 3 810,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Ulica Jagiellońska to jedna z najstarszych ulic Pragi. Piękna, klimatyczna, z bogatą historią Piękne, wysokie, przestronne wnętrza to niepowtarzalne atuty tej historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podgórna

Zielona Góra,lubuskie

107 000 zł38 m² 2 853,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe (37,5 m²) mieszkanie na piątym piętrze w wysokim budynku w pobliżu ulicy Podgórnej. Bezpośrednie sąsiedztwo Uniwersytetu Zielonogórskiego niewątpliwie czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

585 200 zł106 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 106,4m2 z tarasem w nowym apartamentowcu z 2014r. Przedmiotem oferty jest mieszkanie (44,0m2) w stanie deweloperskim, zlokalizowane na 1 piętrze 5 piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Godne polecenia! okolice parku grabiszyńskiego Polecam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 w okolicy ul. Inżynierskiej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku dziesięciopiętrowym Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Blok z 1981 roku, ma ocieplone ściany szczytowe, klatki schodowe czyste i zadbane, chodniki wyłożone kostką. Do stacji pkp/wkd około 10-15 minut. W bliskiej okolicy znajduje się szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

195 000 zł76 m² 2 573,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 75,78m2 usytuowane w centrum Stargardu Szczecińskiego.Lokal posiada 3 pokoje,oddzielną kuchnię,łazienkę z toaletą oraz przedpokój.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta wstrzymana - Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wroclawia, położone na 3 piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. Pow. mieszkania 61m2, dwustronne, 2 pokoje od podwórka - jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

105 000 zł37 m² 2 837,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37 m2 z miejscem postojowym na podwórku , piwnica, pomieszczenie gospodarcze. Do sprzedania od zaraz. Cena do negocjacji. Ul. Daszyńskiego 17-25

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

1 134 388 zł116 m² 9 774,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zielona Wyspa Wrocławia 54- przestronne, jedno i dwupoziomowe apartamenty z widokiem na park i rzekę. Powierzchnie od 60 do 180 mkw z klimatyzacją, instalacjami do montażu kominków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

290 184 zł51 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2 pokojowe (stan deweloperski) o pow. 51,36 m2 położone na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą na Krzykach. Budynek oddany do użytkowania. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

399 000 zł54 m² 7 334,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam, bezpośrednio, piękny widokowy, apartament 54,4 m2 z 18,13m2 tarasem na ostatnim, 5 piętrze apartamentowca z 2012 roku. przy ul Mała Góra w dzielnicy Bieżanów Prokocim. Nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

276 000 zł39 m² 7 048,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam! Do sprzedaży mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej przy jednej z przecznic ul. Dietla. Mieszkanie o powierzchni 35,46 m2 z przynależną piwnicą o pow. 3,70m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł44 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sympatyczne 2-pokojowe / ok.44m2/ mieszkanie, rozkładowe przy ul. Trzebnickiej, tuż przy Pl.Powstańców Wielkopolskich , pomiędzy Parkiem Staszica a Pl. Św .Macieja- dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

301 093 zł84 m² 3 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Osiedle green home - to kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w pobliżu Szosy Kisielińskiej w Zielonej Górze. Jest to zespół nowoczesnych i funkcjonalnie zaprojektowanych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł26 m² 8 522,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 26,4m2, zlokalizowana przy al. Jana Pawła II róg Anielewicza Lokal składa się z pokoju o powierzchni 17,6m2 z dużym oknem na wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniaka

Bytom,śląskie

90 000 zł46 m² 1 943,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładnie usytuowane mieszkanie w Bytomiu kategorii M-3 o powierzchni 46,32m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-ro piętrowym ocieplonym bloku i posiada etażowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł55 m² 6 317,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja! Zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy Bobrzyńskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł56 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

345 000 zł100 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 100m2 na Os. Przyjaźni! Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku wybudowanym w roku 2000 na osiedlu zamkniętym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

346 480 zł57 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne, funkcjonalne osiedle, składające się z trzech budynków, w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Jego olbrzymim atutem jest świetna komunikacja z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solna

Bielsko-Biała,śląskie

159 000 zł74 m² 2 134,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam przestronne, słoneczne mieszkanie do remontu w bardzo atrakcyjnej cenie (2134 zł / m2)! Mieszkanie znajduje się bardzo blisko centrum, w kamienicy przy ul. Solnej. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Zielona Góra,lubuskie

185 000 zł52 m² 3 578,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51,7 m2 położone na 3 piętrze niskiego bloku na Os. Słonecznym. Budynek w dobrym stanie technicznym, po termomodernizacji. Przy bloku plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrodzka

Wrocław,dolnośląskie

298 509 zł52 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Klecinie - standard deweloperski Mieszkanie o powierzchni 52,37mkw na co składają się dwa przestronne pokoje z balkonem, kuchnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

208 019 zł61 m² 3 410,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkania dostępne w programie "mieszkanie dla Młodych"! Atuty Osiedla: + Atrakcyjne ceny + Dobre połączenie z Warszawą + Czynsz 6 zł./m2 + Kameralny charakter osiedla + Teren zamknięty +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

161 435 zł41 m² 3 924,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 1 pokojowe powstałe z adaptacji strychu. Mieszkanie w stanie deweloperskim, wykończenie obejmuje: -ściany w systemie płyt kartonowo-gipsowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynek

Żagań,lubuskie

189 000 zł57 m² 3 305,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie położone w centrum Żagania ( rynek ) Na powierzchni 57,17 m2 rozmieszczono: trzy pokoje, łazienkę z W.C., przedpokój, kuchnię. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

149 000 zł56 m² 2 675,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne M4 na Nowinach. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni otwartej na salon, łazienki i dużego balkonu. Dodatkowo komórka na 6 piętrze. Wymieniono wszystkie okna, piecyk gazowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 44 m2 na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z 2003r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Wola,śląskie

140 000 zł60 m² 2 325,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M4 w miejscowości Wola , osiedle Wola I, o łącznej powierzchni 60,20 + balkon z widokiem na góry Mieszkanie jasne, przestronne w niskiej zabudowie. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

171 785 zł50 m² 3 435,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

486 149 zł68 m² 7 144 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Willa Wrocław znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wschodniego i składa się z 11 budynków z mieszkaniami o metrażu od 55mkw do 147 mkw. 4 budynki z metrażem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

157 238 zł46 m² 3 418,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkania dostępne w programie "mieszkanie dla Młodych"! Atuty Osiedla: + Atrakcyjne ceny + Dobre połączenie z Warszawą + Czynsz 6 zł/m2 + Kameralny charakter osiedla + Teren zamknięty +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 880 zł88 m² 5 784,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nowe mieszkania na Kapuściskach. W ofercie 16 mieszkań o powierzchni od 47m2 do 92m2. Każde mieszkanie z balkonem. Dwie klatki schodowe z nowoczesnymi ,przeszklonymi windami.W każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Zielona

Brzeg,opolskie

140 000 zł47 m² 3 001,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży ciekawie zaaranżowanego, 2 pokojowego mieszkania w okolicah Małego Rynku. Lokal o powierzchni 46,64 m2 znajduje się na parterze 2 kondygnacyjnego budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Przyjaźni w Zielonej Górze. Na powierzchni 63 m2 rozmieszczono: trzy pokoje, kuchnie, łazienkę, przedpokój, w.C. Mieszkanie usytuowane na siódmym.