dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł45 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rzadko spotykane odnowione mieszkanie w przedwojennej kamienicy na pograniczu Śródmieścia i Ochoty. Do dyspozycji mamy przestronny salon około 20m2 oraz sypialnię 12m2. Kuchnia oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

152 000 zł35 m² 4 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne mieszkanie oddane w 2005 r o powierzchni 35,01m2, przerabiane według własnego pomysłu, dzięki czemu tak niewielki metraż stał się bardzo funkcjonalny. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

129 000 zł45 m² 2 846,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum, oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 45,3 m2 położone na wysokim parterze w bloku 4-piętrowym, mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym salon z balkonem loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

335 000 zł79 m² 4 240,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam przestronne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 78,63 m2. Składa się z trzech pokoi, z czego przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł91 m² 7 706,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Polecamy 3 pokojowe, funkcjonalne, urządzone w doskonałym guście mieszkanie na Mokotowie. Zaprojektowane z naciskiem na wygodę, użyteczność i niebanalność pomieszczeń wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jerozolimska

Piaseczno,mazowieckie

405 000 zł63 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania ładne mieszkanie w małym bloku z ogrodzonym terenem. - salon z w pełni wyposażoną kuchnią (lodówka, piekarnik i kuchenka mikrofalowa w zabudowie, kompozytowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

155 000 zł58 m² 2 668,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, zagórze, bohaterów Monte Cassino, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł35 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze W bloku na podzamczu Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje sie w atrakcyjnej dzielnicy, blisko centrum miasta, zdobrym dojazdem do wielu krakowskich uczelni. Z tego powodu może stanowic dobrą inwestycje jako mieszkanie pod wynajem. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Lublin,lubelskie

364 089 zł56 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na drugim piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu. Stan deweloperski. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki (56m2). Data oddania i zakończenia budowy - październik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

108 000 zł35 m² 3 085,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2- żory os. 700-lecia! Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż mieszkanie M2 zlokalizowane w Żorach na osiedlu 700-lecia. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

223 000 zł48 m² 4 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Blok z 1965 roku, po termoizolacji, ma czyste i zadbane klatki schodowe, chodniki wyłożone kostką, centrum miasta. Do pkp/skm około 12 minut. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Biskupicka

Brwinów,mazowieckie

161 000 zł32 m² 5 024,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja W centrum brwinowa. 21 komfortowych mieszkań od 34 mkw do 84 mkw. DO każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz balkon lub loggia. NA parterze zlokalizowane są usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

238 000 zł44 m² 5 471,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w centrum Pruszkowa usytuowane na 2 piętrze, w 3 piętrowym bloku. W najbliższej okolicy znajdują się wszystkie niezbędne instytucje, szkoła, przedszkole, poczta, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Węglinek

Lublin,lubelskie

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

0% prowizji od kupującego pilna sprzedaż! Do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Węglinek. Doskonała lokalizacja. Bliskość przystanków, dobrze rozwinięta infrastruktura, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

148 000 zł47 m² 3 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

OS. Kopernika oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Grudziądzu, mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

63 000 zł27 m² 2 363,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Trzebinia. Do sprzedania mieszkanie położone w Trzebini (rejon kopalni), o powierzchni 26,65m2. Nieruchomość usytuowana jest na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kolorowe

Opole,opolskie

279 000 zł66 m² 4 208,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie 3 pokoje 66 m2 I piętro nowe budownictwo Opole Kolonia Gosławicka Proponujemy Państwu przestronne mieszkanie trzy pokojowe, o powierzchni użytkowej 66,30 m2. składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedaży na Podzamczu w budynku monitorowanym i ogrodzonym. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, lazienka, wc, przedpokój. w kuchni zabudowa ze sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- wrocław / ok. Staszica magda janik, tel. Polecam mieszkanie w okolicach ul. Staszica. Jego powierzchnia to 50 mkw. Znajduje się na 4 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Węglinek

Lublin,lubelskie

315 000 zł68 m² 4 665,98 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Wysoki standard zapewni wyjątkowy komfort i wygodę. Unikalny projekt, pozwoli spełnić marzenia o własnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bronikowskiego

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł120 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

120 m po podłodze (w tym 13 m antresola); 85 m powierzchni użytkowej. 29 000 pln za miejsce parkingowe.= Mieszkanie z antresolą, 3 sypialnie, salon, kuchnia z jadalnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

118 000 zł56 m² 2 118,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Opolska cena: 118 000 zł Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M-4 położone na 10 piętrze w wysokim bloku. W nieruchomości wymienione instalacje, okna wymienione w dwóch pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Moniuszki

Lublin,lubelskie

229 000 zł57 m² 4 017,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Nie pobieramy prowizji od strony kupującej- nowa promocyjna cena! Mieszkanie 3 pokojowe 57 m2 w zielonej i spokojnej okolicy - Czechów os. Moniuszki. W pobliżu znajdują się sklepy, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieroszewskich

Sosnowiec,śląskie

207 000 zł83 m² 2 491,87 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, zagórze, braci Mieroszewskich, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż. Wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż niezwykle przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam nowoczesny apartament usytuowany w prestiżowej lokalizacji - kompleks Osiedla „Woronicza Park”- bliskie sąsiedztwo Mariny. W pobliżu - zielony park ze starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecamy jasne 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Powierzchnia 48 m. W mieszkaniu zostały wymienione okna, parapety, drzwi wejściowe (antywłamaniowe), wszystkie instalacje (wodno-kanalizacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Piastów,mazowieckie

256 000 zł60 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na cichym i zadbanym osiedlu. Dogodna lokalizacja; 10 minut do pkp, 5 minut do mza. W okolicy sklepy, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, targowisko miejskie, plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

335 000 zł88 m² 3 812,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na naszej stronie znajdziecie Państwo podobne oferty nowych domów i mieszkań szeregowych w okolicy Komornik, lubonia, plewisk. Umawiając się z nami, podczas jednego spotkania zobaczysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

459 000 zł160 m² 2 868,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-poziomowe, z poddaszem zaadaptowanym na dużą sypialnię + garaż. Powierzchnia użytkowa mieszkania 160,64 m2. Na pierwszym poziomie znajduje się dużą, ustawna kuchnia z wyspą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Węglinek

Lublin,lubelskie

385 000 zł82 m² 4 696,27 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biskupicka

Brwinów,mazowieckie

364 000 zł74 m² 4 909,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

110 000 zł37 m² 2 975,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 30 548,31 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 79 451,69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł39 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa okazja! Media miejskie /pełen rozkład! Polecam, jasne rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 przy ul.Kruszwickiej / Szczepin / Stare Miasto Bardzo dobra cena, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Złocień

Kraków,małopolskie

199 900 zł35 m² 5 711,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe o pow. 35m 2 w Krakowie na osiedlu Złocień. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze trzypiętrowego bloku. Blok oddany w 2015roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł67 m² 2 023,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie położone na Nowym Mieście. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - na ścianach gładzie i tynki ozdobne, na podłogach panele i kafle. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z przedpokoju , łazienki z wc , jasnej kuchni połączonej z salonem. Duży wyłożony gresem balkon z widokiem na wewnętrzny zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

259 000 zł52 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie o pow.53m2 składające się z dwóch oddzielnych pokoi (20m2, 12m2), duży pokój jest przedzielony ścianką z karton-gipsu tworząc oddzielną sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

179 000 zł37 m² 4 837,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne, przytulne dwupokojowe mieszkanie składajace się z kuchni połączonej z pokojem dziennym. Kuchnia z oknem, otwarta na salon zabudowana ze sprzętem agd, wyłożona terakotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kremerowska

Kraków,małopolskie

289 000 zł39 m² 7 410,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Atrakcyjne mieszkanie po remoncie, sklada sie z pokoju 16m, antresoli 11m (z oknem), oddzielnej kuchni z oknem, lazienki (z podgrzewana podloga) i przedpokoju. Mieszkanie jest w pelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

290 000 zł64 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, ustawne mieszkanie. Ekspozycja północno-południowa. Duża jasna kuchnia 10 m2. Duży pokój ustawny 18m z wyjściem na loggie, mniejszy pokój 12m w kwadracie i najmniejszy.