dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Kraków,małopolskie

295 000 zł49 m² 5 975,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,37m2 położone przy ul. Włodkowica. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej jasnej dużej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

145 000 zł115 m² 1 257,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Lewin Brzeski Sprzedaż Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 115,30 m2, składające się z salonu, trzech sypialni, przestronnej widnej kuchni, łazienki, osobnej toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lekcyjna

Wrocław,dolnośląskie

155 000 zł26 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Okazja! 2 pokoje na Sołtysowicach za 155 000 zł ok ul. Lekcyjnej Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 26m2 składające się z: - sypialni - pokoju dziennego z kuchnią w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Edwarda Dembowskiego

Kraków,małopolskie

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w budynku z 1960 r w otoczeniu niskiej zabudowy i miejskiej zieleni. Okolica spokojna, lokalizacja nieuciązliwa ale bardzo dobrze skomunikowana z pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokojowe mieszkanie Z jasną kuchnią I loggią os. Jagiellońskie kraków - bieńczyce Prezentujemy ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na os. Jagiellońskiego w Bieńczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przodowników Pracy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 000 zł30 m² 4 633,33 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Kapuściska w wieżowcu z widokiem na panoramę Bydgoszczy. Pierwotnie mieszkanie było kawalerką, ale przeniesienie kuchni umożliwiło otrzymanie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Glinki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka 35m2, usytuowana na I piętrze/4 na osiedlu glinki/wyżyny. Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju z wnęką, kuchni, łazienki razem z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł62 m² 6 209,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 62,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Józefów

Józefów,mazowieckie

498 000 zł72 m² 6 868,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie w Józefowie o powierzchni 72,5m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, 8m2 tarasu oraz 115m2 ogródka. Tylko 6 mieszkań, na każdym poziomie dwa mieszkania. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecamy wygodne, słoneczne 2 pokojowe na Mokotowie. Osiedle Królikarnia. Dwupokojowy apartament na parterze na osiedlu strzeżonym z własną recepcją. apartament jest po remoncie. Cała powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Węglinek

Lublin,lubelskie

224 000 zł47 m² 4 753,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Wysoki standard zapewni wyjątkowy komfort i wygodę. Unikalny projekt, pozwoli spełnić marzenia o własnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł26 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.26m2 w okolicach ul.Gersona/ Sempołowskiej , media miejskie! Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w bloku z 1977 roku. Do nieruchomości przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgijska

Szczecin,zachodniopomorskie

190 000 zł38 m² 5 002,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Ładne, słoneczne mieszkanie (37,98 m2), położone na 3 piętrze nowego (2005r.) budynku położonego przy ulicy Belgijskiej na Warszewie. Na powierzchnię mieszkalną składa się: przedpokój (szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł65 m² 3 230,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie M4 na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Fordonie na osiedlu Przylesie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

139 000 zł56 m² 2 482,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Os. 700 lecia, 6 piętro oferta na wyłączność! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie typu M-4 składające z trzech nie przejściowych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedaż bez pośredników. Do negocjacji. Przestronne mieszkanie na szóstym piętrze (z ośmiu) w bloku mieszkalnym o układzie wschód-zachód. Dzięki temu mieszkanie jest słoneczne przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Brzeg,opolskie

180 000 zł89 m² 2 022,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zadbane 3-pokojowe mieszkanie o pow.89m2 w okolicach ul. Wrocławskiej 0% Prowizji dla kupującego Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w kamienicy z 1900 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

327 326 zł76 m² 4 306,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -0% prowizji- magda janik, tel. Polecam Państwu mieszkanie deweloperskie w Oleśnicy o powierzchni 70,55 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

213 012 zł59 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Trzypokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Węglinek

Lublin,lubelskie

224 000 zł47 m² 4 753,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

107 632 zł30 m² 3 623,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

161 569 zł41 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

209 046 zł53 m² 3 913,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Biskupicka

Brwinów,mazowieckie

178 000 zł35 m² 5 049,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja W centrum brwinowa. 21 komfortowych mieszkań od 34 mkw do 84 mkw. DO każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz balkon lub loggia. NA parterze zlokalizowane są usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,1 m2. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, jasne, ciche. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołbin

Wrocław,dolnośląskie

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w przedwojennej zabytkowej kamienicy. Kamienica położona na pograniczu Śródmieścia i Psiego Pola z oryginalnymi dużymi klatkami schodowymi. Mieszkanie od frontu na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 1 Maja

Wysokie Mazowieckie,podlaskie

126 000 zł30 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy 1 Maja na IV piętrze. Mieszkanie posiada piwnice. Po generalnym remoncie, wymieniona instalacja hydrauliczna i elektryczna. W pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koźmiana

Warszawa,mazowieckie

315 055 zł37 m² 8 515 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko bezposrednio; po remoncie 2-pok/35 m2 pld-zach, stary Zoliborz/metro Pl Wilsona, niski czynsz/300 zl, optymalne dla singla lub pary (waska sypialnia z szafa wnekowa, otwarty salon, nowa lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tkacka

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum Starówki na ul.Tkackiej o powierzchni 57,10 m2. Składa się z 3 samodzielnych pokoi o metrażu: 15,3m2; 16,5m2; 7,2 m2 na podłodze deski sosnowe, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Biskupicka

Brwinów,mazowieckie

159 000 zł32 m² 4 950,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bortnowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

243 000 zł66 m² 3 681,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie trzypokojowe, lazienka ozobno z wc, okna drewniane, na podlogach deski, na scianach tapety, w lazience kabina, zabudowa w kuchni w cenie i komandor w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł39 m² 5 105,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gotowe mieszkanie / kupujący nie płaci podatku pcc! okazja / nieruchomość dostępna w programie MDM zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji stan developerski z 2014r./ Do

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

230 000 zł61 m² 3 770,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedamy mieszkanie trzypokojowe (dwa pokoje i pokój dzienny połączony z kuchnią) o powierzchni 61m2, położone w centrum Oświęcimia, w odległości ok. 10 min pieszo od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

212 000 zł63 m² 3 365,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalno-użytkowy O powierzchni 63 m2 Atrakcyjny, po remoncie, czysty i zadbany , nie wymagający nakładów finansowych - lokal mieszkalno-biurowo-usługowo-handlowy, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

374 000 zł72 m² 5 194,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze 3 piętrowego bloku na Gądowie Małym. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. Pozostałe pokoje, każdy z osobnym wyjściem na korytarz są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

144 000 zł50 m² 2 880 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2, położone na V piętrze wieżowca 11-piętrowego, w Jeleniej Górze na Zabobrzu II. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

115 000 zł47 m² 2 446,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 ul.Marusarzówny****Okazja*** * Do sprzedaży M3-47m2 znajdujące się na ul.Marusarzówny .Mieszkanie składa się z 2 nieprzechodnich pokoi,kuchni oraz łazienki .Na ścianach tapety na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł67 m² 2 983,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,70 m2, położone na II piętrze budynku wielorodzinnego w Jeleniej Górze w poszukiwanej dzielnicy miasta. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł62 m² 1 294,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Podgórzu o powierzchni 61,8m2 składające się z trzech pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chałubińskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

329 000 zł65 m² 5 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe w nowym budownictwie w ciekawej dzielnicy Koszalina Rokosowo, mieszkanie jest wykończone i wyposażone. Podłoga na pierwszym poziomie wykonana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł65 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dzielnicy Fordon. W pełni opomiarowane (internetowy odczyt liczników). Bardzo dobra lokalizacja. Market, 50m. Wygodny dojazd do centrum-przystanki 100m ( petla tramwajowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij