dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

312 870 zł30 m² 10 384 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

612 000 zł56 m² 10 995,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga- oferujemy opcję wykończenia pod klucz Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, miejsce parkingowe w hali - 30 000 zł Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

239 000 zł46 m² 5 218,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,82 m2 przy ul. Wańkowicza. To świetna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego gustu lub kupić pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

820 455 zł55 m² 14 917,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 54,66m2 + duży ogród 56,51m2 parking podziemny Z każdego pokoju wyjście na słoneczny ogród ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

341 699 zł33 m² 10 252 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 528 000 zł75 m² 20 297,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament klasy premium | villa nobile | sarmacka | 3 pokoje + taras 17,6m Wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 75,28 m z przestronnym, narożnym tarasem 17,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

309 015 zł29 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Metraż: 29,43 m | Ogródek: 11,25 m | Parter | 1 pokój Lokale w cenie od: 299 000,00 pln do 708 661,00 pln o powierzchni od 29,43 m2 do 69,49 m2 Zapytaj o ofertę, w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 600-lecia

Wieliszew,mazowieckie

420 000 zł50 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Wieliszewie przy ul. 600-lecia. Idealne dla rodzin, par lub osób szukających wygodnego miejsca blisko natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

501 150 zł54 m² 9 284 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

643 832 zł63 m² 10 271,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pełen rozkład, możliwość wydzielenia 4 pokoi! czysta, zadbana klatka schodowa! topowa lokalizacja! 3 pokoje osobne, osobna kuchnia! blisko rynku, dworca głównego! Osoba prowadząca: mateuszu, tel. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 530 000 zł70 m² 21 702,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ekskluzywne mieszkanie 3-pokojowe, 70,5 m2 + 45 m2, 5. piętro, apartamentowiec z windą, kraków Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego mieszkania w apartamentowcu nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

789 890 zł59 m² 13 388 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

580 000 zł54 m² 10 802,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53,69 m mieszczące się przy ul. Powstańców w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na IV piętrze bloku mieszkalnego wyposażonego w windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Zabrze,śląskie

359 000 zł52 m² 6 838 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 52,5 m2 - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

924 900 zł82 m² 11 251,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Cena: 924 900 zł Metraż: 82,2 m Piętro: parter/7 Lokalizacja: okolice ul. Żernickiej, nowy Dwór Wrocław Na sprzedaż przestronne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 82,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 247 000 zł57 m² 21 877 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 56,68 m2, na którą składają się: - salon (24,76 m2) z aneksem i wyjściem na loggię, - dwie sypialnie (10,47 m2; 10,51 m2), - łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Bytom,śląskie

365 000 zł80 m² 4 590,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas W ofercie! Szukasz przestronnego, trzypokojowego mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

483 627 zł54 m² 8 976 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Kielce,świętokrzyskie

829 000 zł67 m² 12 373,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Lokal został wykończony pod klucz w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

536 117 zł48 m² 11 132 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł36 m² 15 369,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 7-piętrowym bloku z 1963 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Syreny Blok ocieplony. Klatki schodowe czyste i zadbane. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wilczyńskiej

Warszawa,mazowieckie

588 000 zł31 m² 18 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji, no comission , без комиссии). Posiadam na sprzedaż wygodną, nowoczesną kawalerkę 31m2 na Skoroszach ursus/włochy. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 093 538 zł80 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe - 79,53m2 + balkon 6,44m2 parking podziemny W promocyjnej cenie - 15 000 zł idealne dla rodziny ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

855 000 zł82 m² 10 485,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Szukasz domu we Wrocławiu w lokalizacji, z której dostaniesz się do każdego sklepu, usługi lub centrum do 10 minut? Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dekerta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

565 000 zł108 m² 5 231,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Polecamy Państwu bardzo funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku położonego na cenionym przez mieszkańców Gorzowa osiedlu Górczyn. Na powierzchni około 108 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł25 m² 27 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Doradca klienta: tel. Apartament znajdujący się w budynku ovo to oaza luksusu i komfortu, oferująca nie tylko wyjątkowe wnętrze, ale także dostęp do wielu udogodnień. Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

706 379 zł60 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł105 m² 23 810 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Doradca klienta: nr Licencji pfrn 28616 tel. 4-pokojowy apartament o powierzchni 105 m2 z przestronnym balkonem i widokiem na panoramę Wrocławia, położony jest na 12 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gumniska

Tarnów,małopolskie

349 000 zł58 m² 6 059,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 57,6 m 4 pokoje ul. Gumniska, tarnów Lokalizacja: tarnów, ul. Gumniskabudynek: zadbany, czteropiętrowy blokpowierzchnia: 57,6 m Układ: 4 pokoje + kuchnia + łazienka + wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

488 000 zł56 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, stan deweloperski, swarzędz okolice 2 pokojowe mieszkanie, komórka, miejsce postojowe, winda Uwaga! posiadamy w ofercie inne metraże, kawalerki , 2 pokojowe i 3 pokojowe, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Toruń,kujawsko-pomorskie

470 000 zł64 m² 7 401,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie 63,5 m2 wraz z pomieszczeniem przynależnym (piwnica) w budynku z cegły na 4 piętrze z balkonem. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

720 000 zł67 m² 10 746,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej podmiejskiej dzielnicy Wrocławia - na Bielanach Wrocławskich - przy ul. Ogrodowej. W spokojnej, bezpiecznej i zielonej okolicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł40 m² 20 724,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | tor służewiec | 2 pokoje | inwestycja na ukończeniu. Mieszkanie o powierzchnii 40,05 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

272 292 zł26 m² 10 318 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

255 000 zł26 m² 9 864,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania po remoncie, koło Manufaktury, umed i A.Muzyczna! Dużym atutem nieruchomości są NISKIE KOSZTY utrzymania! Dobra lokata kapitału mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

385 000 zł47 m² 8 153,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na parterze, 47,22 m , 3 pokoje. Podczas remontu wymieniona instalacja elektryczna. W pobliżu przystanek autobusowy, szkoła, przedszkola, sklepy i lokale usługowe.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

990 000 zł66 m² 14 887,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Prądniku białym/żabiniec w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku wybudowanego z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina