dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczna

Majdan,mazowieckie

1 239 000 zł81 m² 15 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowo wykończony apartament o powierzchni 81 m z prywatnym tarasem i ogródkiem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

1 198 000 zł91 m² 13 119 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska / Cena promocyjna 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Kwidzyn,pomorskie

384 022 zł62 m² 6 201,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 62 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju oraz balkonu. Nieruchomość położona na 1 piętrze w bloku. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pużaka

Kraków,małopolskie

499 000 zł37 m² 13 486 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Urzeczywistnij swój pomysł i stwórz nowoczesną Alternatywę obecnego wnętrza dla 42,3 m2 mieszkanie na pełnym zieleni osiedlu w okolicy ul. Pużaka, na Azorach Czeka na Ciebie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

636 000 zł64 m² 9 918,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z tarasem | 64 m | Osielsko Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej i zielonej części Osielska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jankego

Katowice,śląskie

465 885 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 39,15 m z balkonem - Katowice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,15 m , usytuowane na 4. piętrze nowego budynku w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

884 697 zł53 m² 16 692,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł36 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Stan deweloperski, bez pcc zapytaj o aktualność oferty 2 pokojowe do własnej aranżacji z balkonem! Rataje, żegrze Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Stargard,zachodniopomorskie

445 000 zł80 m² 5 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe w rejonie centrum w okolicach centrum Stargardu przy ul. Piłsudskiego. Pow. użytkowa 72 m2, pow. całkowita (z piwnicą ok. 82 m2). W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

378 000 zł45 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Armii Wojska Polskiego w Bielsku-Białej idealna propozycja zarówno pod inwestycję, jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Zielone

Tarnów,małopolskie

349 000 zł36 m² 9 775,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,70 m2 zlokalizowane w Tarnowie na Osiedlu Zielonym. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stargard,zachodniopomorskie

390 000 zł57 m² 6 821,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,17 m z przynależną piwnicą, położone w doskonałej lokalizacji centrum Stargardu, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

399 000 zł62 m² 6 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Wombat nieruchomości prezentuje: przestronne mieszkanie po generalnym remoncie - 61,5 m , 1. piętro, 2 pokoje, żarów Z przyjemnością oferujemy Państwu stylowe i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

595 604 zł62 m² 9 548 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wapienna

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł62 m² 13 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 61,58 m2 położone na IV piętrze w kamienicy w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: ulokowanie mieszkania jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

378 000 zł48 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku z ogrzewaniem miejskim. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł39 m² 18 594 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament z imponującym tarasem, położony przy ul. Chorwackiej 41D na wrocławskiej Różance - miejscu, które łączy spokój zielonej dzielnicy z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł52 m² 11 553 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 51,5 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z 2012 r. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katedralna

Częstochowa,śląskie

328 900 zł53 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,91m Mieszkanie dwustronne, usytuowane na III piętrze zabytkowej kamienicy w Ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Gdańsk,pomorskie

819 500 zł54 m² 15 167,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Szukasz mieszkania z charakterem, w sercu Gdańska, ale jednocześnie gotowego do zamieszkania bez żadnych kompromisów? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,03 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł53 m² 21 980,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament wykończony Z dbałością O detale Bliskość terenów zielonych | Doskonała komunikacja | Funkcjonalny rozkład | Inwestycja z 2019 roku ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

481 000 zł38 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w kameralnej inwestycji na peryferiach Krakowa. Lokal położony jest na pierwszym piętrze i posiada powierzchnię 37,6 m , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł35 m² 19 508,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w inwestycji Lokum Porta, oddanej do użytku w 2024 roku. Osiedle zielone, z miejscami do wypoczynku, placem zabaw i infrastrukturą dla rodzin. Budynek już zamieszkany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

547 304 zł37 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - wyróżniki: - cenie mieszkania: inteligentny system Smart House- bez dodatkowych opłat, pozwalający na oszczędność energii do 30 % - ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i poddaszem | Marki Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,62 m z dodatkowym poddaszem użytkowym (ponad 50 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolonijna

Gdańsk,pomorskie

799 999 zł90 m² 8 888,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - Gdańsk, wyspa Sobieszewska! Rewelacyjna Inwestycja w tym rejonie nieruchomośći wynajmują sie cały czas! Powierzchnia: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

426 231 zł29 m² 14 830,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji i brak podatku pcc Mieszkanie w tej części Piaseczna jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób poszukujących własnego lokum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł38 m² 18 541,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji w czwartek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,7 m2 z doskonałym rozkładem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m2 z balkonem z widokiem na park + kuchnia z dużą jadalnią, położone na trzecim piętrze w bloku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

359 000 zł36 m² 10 095,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w bardzo dogodnej lokalizacji Siedlec przy ul. Bolesława Chrobrego. Lokal znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Budynek w 2018 roku przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 799 683 zł104 m² 17 304,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

628 534 zł42 m² 15 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament w inwestycji West Park Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji West Park nowoczesnych, butikowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszynowa

Ruda Śląska,śląskie

330 000 zł47 m² 6 995,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedaż bez pośredników. Budek z 1968 roku wyremontowany, klatka wyremontowana, 4 piętro .Świetna lokalizacja. Bardzo blisko sklepy- żabka.biedronka.przedszkole.szkoła. Wejście do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł36 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36 m , położone na Dolnym Mokotowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

615 000 zł63 m² 9 731,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam ofertę mieszkania na os Bolesława Chrobrego, mieszkanie o powierzchni 63,2 m2, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz korytarza, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 460 000 zł44 m² 33 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pok | nowoczesna przestrzeń | ogród 28 m | wysoki standard | garaż + komórka lokatorska | siedmiogrodzka | W apartments Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji W Apartments,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeleniogórska

Bolków,dolnośląskie

299 000 zł74 m² 4 040,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w miejscowości Bolków mieszkanie własnościowe ( bez czynszowe ) o powierzchni 74m2 ,w budynku 2 piętrowym 4rodzinnym który znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

1 023 080 zł63 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie (3 pokoje) z tarasem (okna od strony południowej) o wielkości 63,09 m2 znajdującą się na piętrze 1. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł54 m² 11 357,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 54,5 m2. Mieszkanie znajduję się na 9/10 pietrze. Do mieszkania przynależy balkon. W bliskiej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł24 m² 16 352,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuje do sprzedania nieduże mieszkanie w Ursusie, osiedle Niedźwiadek przy ulicy Keniga. Mieszkanie wielkości 24,30m2 składa się z pokoju, oddzielnej kuchni i łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Legionów

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł49 m² 13 148,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! rezerwacja Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska.