dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na 2 pietrze 2 piętrowego budynku w modnej i prestiżowej dzielnicy Ołtaszyn. Spora ładna łazienka 6m2, przedpokój z płytkami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Ładne jednopokojowe mieszkanie typu studio, położone na trzecim piętrze w niskim bloku z 2003 roku (cegła). Ustawny pokój o powierzchni ok 20m2 z loggią od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

229 000 zł45 m² 5 088,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w bloku z lat 60-tych XX wieku. Pokoje niezależne o powierzchni ok 18 i 10 m2, większy z loggią od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim, odnowionym bloku z końca lat 60-tych. Pokoje samodzielne o powierzchni ok 18 i 10m2, większy z oknem balkonowym od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

330 000 zł63 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ustawne, trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w odnowionym bloku z windą. Pokoje samodzielne o powierzchni ok 19, 12 i 8m2, największy z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Kraków,małopolskie

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jasne, dwupokojowe mieszkania położone na czwartym piętrze w nowym bloku z windą. Pokoje o powierzchni ok 17 i 10 m2, większy z balkonem od strony zachodniej. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korsykańska

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł31 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Kawalerka na zielonych stegnach!idealna lokalizacja - doskonała komunikacja z Centrum Warszawy, do metra Wilanowska 2 przystanki. Bogata infrastruktura, w zasięgu ręki żłobki, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy M-4 na ulicy Katowickiej na widokowym piętrze. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych, nieprzejściowych, nasłonecznionych pokoi, na ścianach gładź na podłogach panele oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

318 816 zł52 m² 6 142,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie od dewelopera I pcc! Prezentujemy Państwu gotowe do odbioru mieszkanie w kameralnym, energooszczędnym budynku zlokalizowanym w krakowskich Czyżynach, nieopodal al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Polecamy słoneczne ( ekspozycja południowo-zachodnie) 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy. Wysokość 3 m. 100 m od Metra Stare Bielany. Rok budowy 1954, cegła. Dwustronne. Rozkładowe. Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł73 m² 8 576,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 73, 46 m taras o pow. 14, 59 m. Położone w bezpośrednim sąsiedztwie parku Szczęśliwickiego z bardzo dobrym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordonówny

Warszawa,mazowieckie

249 375 zł52 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Premium Point to osiedle zlokalizowana przy zbiegu ul. Hanki Ordonówny i ul. Topolowej na Białołęce. Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach w Premium Point inwestor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferujemy mieszkanie po remoncie, 2 niezależne pokoje (21 m2 i 10 m2), znajdujące się niecałe 200 m2 od przystanku Pestki. Lokal znajduje się na wysokim parterze charakterystycznego 16 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

197 900 zł40 m² 4 947,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dla miłośników poddaszy oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,5 m2, zlokalizowane w okolicach ulicy Rakoniewickiej i Ściegiennego na Górczynie (głogowska 187). Mieszkanie pomimo, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Bez pcc 2%. Nowocześnie wykończona kawalerka na IV piętrze o metrażu 29 m2 w nowym budownictwie wzdłuż ul. Dąbrowskiego przy zbiegu z ul. Polną. Niski czynsz ok. 300 zł/mies.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

105 000 zł37 m² 2 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku położonym na osiedlu Batorego w Nowym Tomyślu zaledwie 200 m od centrum miasta. Lokal składa się z: przedpokoju, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniegockiej

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 70 m2, dwustronne, rozkładowe (z hallu wchodzi się bezpośrednio do wszystkich pomieszczeń) w przedwojennej (1935 r.) kamienicy, na cichej spokojnej uliczce Cecylii ŚNIEGOCKIEJ na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

88 000 zł32 m² 2 774,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie na osiedlu Fazos w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 31.72 m kw, usytuowane jest na pierwszym piętrze, przynależy do niego piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Ciche 3-pokojowe mieszkanie w amfiladzie. W łazience glazura i terakota Kuchnia zabudowana, na podłodze terakota,na ścianach glazura. Wanna. Blok ocieplony,ogrodzony,klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. św. Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

282 000 zł73 m² 3 881,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie M7 W ofercie nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72,65 mkw położone na I piętrze z balkonem o powierzchni 4,50 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

155 000 zł56 m² 2 748,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w budynku przy ul Iwaszkiewicza w Zgorzelcu- ( Osiedle Zachód) o pow. 56,40 m2 : składające się z 3 pokoji, słoneczny balkon ,kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

179 000 zł71 m² 2 538,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkania typu M-6 o powierzchni 70,51 m2 układ (2x2) usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim bloku przy ulicy Zielonej. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaje na Saskiej Kępie 3 pokojowe mieszkanie 58mkw składające się z salonu (18mkw) z balkonem (5mkw), 2 sypialnych pokoi (14mkw i 10mkw), kuchni (6mkw), przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

384 000 zł60 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli (młynów). Ekspozycja mieszkania: wschód (kuchnia i I sypialnia) oraz południe (II sypialnia i salon). Mieszkanie ciche, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

360 000 zł46 m² 7 867,13 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 46,76m 2 w Krakowie- bieżanów (mała Góra) Mieszkanie znajduje się na parterze sześciopiętrowego bloku. Składa się z : przedpokoju(8,24m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

173 000 zł49 m² 3 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko u Nas! Prezentuję Państwu ciche, przestronne, ustawne i jasne mieszkanie z bardzo dobrym układzie i południowej wystawie okien oraz balkonu położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

284 200 zł58 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,00m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,00m2, od strony wschodniej - aneks kuchenny o pow. 4,80m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

399 000 zł91 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne i tanie w utrzymaniu mieszkanie w Józefosławiu. Mieszkanie o powierzchni 91 m2 położone jest w doskonałej lokalizacji, nieopodal szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł77 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży nietypowe mieszkanie na warszawskiej Pradze. Mieszkanie w dokumentach ma 76,8m, natomiast jego całkowita powierzchnia jest dużo większa. Do metrażu należy doliczyć również ok 12m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Białystok,podlaskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

*** zagórna * 3 pokoje * 48m2 * II piętro * 169.000 zł Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 48m2 usytuowanego na II piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

177 760 zł35 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka o pow. 35,20m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,20m2, od strony wschodniej - aneks kuchenny o pow. 5,90m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

190 000 zł34 m² 5 539,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

1 - pok. / kawalerka 34,30m - ul. Witosa-Kurdwanów Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 34,30 m2 zlokalizowane przy ul. Witosa na osiedlu Kurdwanów. ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

259 900 zł53 m² 4 903,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

AK 148 polecam mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu cynamonowym w obrębie Lipy Piotrowskiej (północna część Wrocławia) Niska, kameralna zabudowa z terenami rekreacyjnymi oraz oczkiem wodnym. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 200 zł79 m² 3 989,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe rozkładowe. 3 pokoje od strony południowej-19m-15m-10m. Kuchnia od wschodu 8m.Przedpokój 9m.Od strony północnej czwarty pokoj 12,5m. Na ścianach gładzie ,podłogi-mozaika dębowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radna

Wołów,dolnośląskie

96 000 zł30 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

witam mam na sprzedasz ładna kawalerke w centrum miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa okazja! Media miejskie! Pełen rozkład! Polecam jasne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 w okolicy ul. Popowickiej Doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

311 985 zł46 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Simplerent oferuje do zakupu wspaniałe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, chronionym i monitorowanym osiedlu w centrum Bronowic Wielkich, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

283 587 zł62 m² 4 593,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 61,73m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 27,58m2, od strony północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

286 000 zł48 m² 5 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w bardzo dobrym stanie. Nie wymaga wkładu finansowego. Posiada bardzo dobrą energię. Widok z balkonu na las. B. dobry dojazd do centrum (skm, i 520) oraz na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

294 835 zł46 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

271 900 zł39 m² 6 971,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Spółdzielczo-własnościowe z kw - prawo do lokalu na Woli. Mieszkanie na parterze w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Wola, z bliską infrastrukturą handlowo-usługowo-rekreacyjną,.