dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

272 280 zł68 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie kl9.M6 ***tel.*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,07 mkw położone na II piętrze z balkonem o powierzchni 5,66 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

207 060 zł50 m² 4 157 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie kl11.M2 *** tel.*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,81 mkw położone na parterze z własnym ogrodem o powierzchni 41,76 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

178 993 zł44 m² 4 023,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie kl11.M5 ***tel.*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,49 mkw położone na pierwszym piętrze z przestronnym balkonem 3,90 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

179 936 zł44 m² 4 059,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie kl11.M13 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,32 mkw położone na III piętrze z balkonem o powierzchni 3,90 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kontakt: elizaveta kovaleva Mieszkanie o pow. 52m2 w standardzie deweloperskim, gotowe do wykończenia. Jest balkon i garaż. W okolice autobus, centrum handlowe, metro, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł58 m² 10 590,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Bardzo ładne mieszkanie na Starej Saskiej Kępie, bardzo jasne, z przypisanym ogrodem 600 m Duże wysokie słoneczne pokoje z dużą kuchnią i garderobą - okna wychodzą na zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czuby

Lublin,lubelskie

302 893 zł61 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,70m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,40m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 10,60m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

284 200 zł58 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,00m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,00m2, od strony wschodniej - aneks kuchenny o pow. 4,80m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł47 m² 8 244,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Pilnie sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie własnościowe (z kw) z osobną kuchnią na pięknym osiedlu Park Leśny (warszawa-Targówek), przy ul. Kondratowicza, tuż obok Parku Leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

102 000 zł30 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tysiąclecie miezkanie 1-pokojowe na sprzedaż Mieszkanie w wieżowcu na 2 piętrze.Zmodernizowane. Okolic. Promenady. Podłogi panelowe. Płytki w łazience(2005r). Szafa w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży fantastyczne mieszkanie o powierzchni 60m2, w pełni wyposażone. Składa się z dwóch 2 pokoi nieprzechodnich (w jednym z nich znajduje się aneks kuchenny) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

183 850 zł46 m² 3 996,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania przestronne mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej cenie w bloku z 1969r. Usytuowane jest w centrum Grodziska Mazowieckiego w pobliżu deptaku, jednocześnie w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

247 990 zł53 m² 4 679,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim w bloku z 1998r. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 53m2, usytuowane na trzecim piętrze z balkonem. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

179 990 zł48 m² 3 749,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim .Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 48m2, usytuowane na parterze. Składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

168 000 zł37 m² 4 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim.Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z KW o powierzchni 37,20m2, usytuowane na wysokim parterze. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

193 990 zł48 m² 4 041,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim z balkonem. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 3piętrze. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

288 000 zł56 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 56,4m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

169 900 zł53 m² 3 205,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Sochaczewie z balkonem. Mieszkanie własnościowe z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w centrum Sochaczewa z balkonem. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z kw o powierzchni 48m2, usytuowane na trzecim piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

194 990 zł48 m² 4 062,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim z balkonem. Mieszkanie własnościowe z kw o powierzchni 48m2, usytuowane na 3 piętrze. Składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

219 900 zł53 m² 4 149,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim wraz z garażem w centrum miasta. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 53m2, usytuowane na 2piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

188 000 zł35 m² 5 371,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim z balkonem. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 35,5m2, usytuowane na 1 piętrze. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białystok,podlaskie

229 000 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

*** radzymińska * 3 pokoje * super stan * 60m2 Zapraszamy państwa na bezpłatna prezentację niezwykle atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 60m2 usytuowanego na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Chojny

Łódź,łódzkie

230 000 zł52 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament Chojny 52m2 Ip. Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż apartament dwupokojowy o powierzchni 52m2, z tarasem, położony na 1 piętrze 2 piętrowego apartamentowca z 2005 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł46 m² 8 670,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Bardzo zadbane, ciche mieszkanie na pełnym zieleni Słodowcu, zlokalizowane bardzo blisko stacji metra oraz innych środków komunikacji miejskiej. Mieszkanie dwustronne z widną kuchnią oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

283 716 zł44 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Simplerent oferuje do zakupu wspaniałe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, chronionym i monitorowanym osiedlu w centrum Bronowic Wielkich, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

259 000 zł62 m² 4 197,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokojowy lokal mieszkalny Z widną kuchnią I balkonem W bardzo dobrej cenie Lokal położony w budynku na osiedlu z zadbanymi terenami zielonymi. Budynek oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gródek

Gródek,podlaskie

100 000 zł59 m² 1 694,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie własnościowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samsonowicza

Katowice,śląskie

95 000 zł36 m² 2 676,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie do wejścia bez dodatkowych nakładów finansowych! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie w Katowicach/ Murcki: mieszkanie usytuowane jest na 1/1p budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Lublin,lubelskie

229 678 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,93m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,59m2, od strony wschodniej - kuchnia o pow. 6,92m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

144 500 zł17 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Krakowa - Stare Dębniki. Aktualnie w skład mieszkania wchodzi: pokój z aneksem kuchennym łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowszczaków

Gdańsk,pomorskie

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie na Przymorzu w czteropietrowym bloku na 4 pietrze. Blok ocieplony. Miejsca postojowe ogólnodotepne przed budynkiem oraz mozliowść parkingu przed blokiem za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Gdańsk,pomorskie

228 000 zł38 m² 5 968,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Atrakcyjne , mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Komfortowe, wyposażone, w pełni rozkładowe mieszkanie. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze 3 piętrowego bloku z 1997.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mycielskiego

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł46 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży rozkładowe, ciche mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe. Dwa pokoje, okna wychodzące na południe , połnoc; widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

355 000 zł67 m² 5 298,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieskanie na ul.Zielone 355,000zł 67m 3pok.(18,17,11m)okna pcv,parkiet,dwa balkony,kuchnia (8m)oddzielna z oknem,terakota.Łazienka (5m) wanna,terakota,flizy.Wymienona instal,elek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Osiedlowa

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

235 000 zł75 m² 3 153,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkania deweloperskie o powierzchni 74,51 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku szeregowym w świetnej lokalizacji (niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

163 000 zł61 m² 2 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Chrzanów 3 pokoje 61m2 Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony w Chrzanowie na osiedlu Trzebińska. Powierzchnia mieszkania 61m2 na co składają się 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

212 000 zł31 m² 6 838,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 31 m2 z osobną, widną kuchnią, położona na wysokim parterze w 10 piętrowym bloku w Warszawie przy ulicy Wysockiego. - duży pokój, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

140 000 zł52 m² 2 671,76 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne, dwupokojowe mieszkanie położone w Centrum Dąbrowy Górniczej.Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń-pokoje są niezależne, oddzielna, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbki

Ząbki,mazowieckie

350 000 zł135 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wydzielony lokal mieszkalny, bezczynszowy w segmencie środkowym, w skład lokalu wchodzą na poziomie przyziemia: 1 pokój , łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze - pow. 48 m2 oraz na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

255 000 zł51 m² 4 970,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż: rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3m2 na os. Kolorowym w pobliżu Ronda Czyżyńskiego. Mieszkanie.