dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

489 000 zł84 m² 5 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedazy superkomfortowe mieszkanie położone przy ulicy Wielickiej (podgórze) w Krakowie. Powierzchnia miesziania wynosi około 84 metrów kwadratowych. Na przestrzeń tą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyposażenie: centralne ogrzewanie, balkon, lodówka, łóżko, parking, pralka, umeblowana kuchnia metro: plac Wilsona media: gaz, kanalizacja, prąd, woda okolica: apteka, autobus, centrum handlowe, trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

401 531 zł55 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle Bluszczańska będzie się składać z dziesięciu kameralnych, trzy- i czteropiętrowych nowoczesnych, małych domów mieszkaniowych. Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mrągowska

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 49,5 m kw. znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Kraków,małopolskie

229 000 zł23 m² 9 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż: mieszkasnie o opowierzchni 24m2, składające się z pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, przedpokoju i łazienki. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta: wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragniemy zaprezentować nasz nowy budynek mieszkalny przy ul. Sobieskiego 2a. Inwestycja wypełnia lukę na bydgoskim rynku nowych mieszkań. Ułatwia ona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

158 000 zł58 m² 2 735,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na Zamościu 57,75m2, wieżowiec, i piętro, balkon Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: 3 pokoje (16,37m2; 10,67m2; 9,3m2), kuchnia (7m2) łazienka (3m2);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

187 000 zł61 m² 3 065,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne M-4 w bloku w Fordonie. Mieszkanie, które możesz urządzić zgodnie ze swoimi marzeniami. Gorąco polecam mieszkanie, które znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nieporęcka

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł46 m² 7 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie w jednej z najbardziej rozwijającej części Pragi. Blisko Koneser i dwie inwestycje Francuskiego architekta nieporęcka 6 i 12 w przyszłości budowa nieporęckiej 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

123 000 zł40 m² 3 113,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Górnym Mieszkanie na parterze w niskim bloku Pokoje puste, na podłodze wykładzina pcv, ściany gipsowane, malowane - kolor biały Z jednego pokoju wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

266 560 zł54 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,40m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,40m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,90m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł56 m² 4 017,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt: na sprzedaż mieszkanie o pow 56m2 na parterze bloku na Wyżynach. Mieszkanie po przebudowie. Pokoje o pow 18/12 i 8m2. Na podłodze panele, na ścianach gładzie. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

280 000 zł89 m² 3 146,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie w sercu miasta z dużymi możliwościami aranżacyjnymi! Lokal jest położony na drugim piętrze zabytkowej kamienicy, składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

239 000 zł57 m² 4 192,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie w Tyńcu Małym na pierwszym piętrze sześciorodzinnego domu z cegły z 1930 r. Lokum o powierzchni 57 m2. Salon 22 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Światowida

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Mieszkanie (pętla autobusowa oddalona o 2 minuty) na osiedlu strzeżonym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

199 000 zł36 m² 5 520,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania państwu mieszkanie położone na os nalotnisku o pow 36m ,składające się z 2pokoji ,z których jeden opow 15m jest połaczony z jasną kuchnią ,a drugi 9m ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłopotowskiego

Warszawa,mazowieckie

523 000 zł71 m² 7 335,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,3 m2 w kamienicy z 1939 roku, przy ul. Kłopotowskiego Dane szczegółowe: 1) salon (3 okna wychodzące na wewnętrzne podwórko, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pileckiego

Koszalin,zachodniopomorskie

323 106 zł77 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania w śródmieściu. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Ty nic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł57 m² 8 027,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na podłodze w pokojach panele, w kuchni terakota i w łazience marmur. Mieszkanie jednostronne, okna wychodzą na poł-wsch. Zabudowa kuchenna w cenie. Pozostałe meble do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

680 000 zł170 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

sprzedam ekskluzywny dwupoziomowy apartament powierzchni 170m. 5 pokoi, 2 łazienki, garderoba, pralnia, magazynek. Apartament jest w pełni umeblowany. Nowy blok z windą w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł41 m² 6 385,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe na parterze w przedwojennej odnowionej kamienicy na Pradze Północ. Wejście do mieszkania oddzielone korytarzem od głównej części klatki schodowej. Z przedpokoju wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Prudnik

Prudnik,opolskie

89 999 zł49 m² 1 851,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Lokal mieszkalny 48,6 m2, składający się z dwóch pokoi , kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, balkonu, położony na II w pietrze IV piętrowego bloku. Ogrzewanie z miasta, gaz ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

270 000 zł65 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na parterze w dzielnicy Lsm. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione okna, instalacje. Blok ocieplony. Mieszkanie do wprowadzenia się. Umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze od strony wschodniej. W bloku 3 windy. Na osiedlu apteka, przedszkole, szkoły, przychodnia, do autobusu 3 minuty. Blisko do metra Plac Wilsona. Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Choiny

Lublin,lubelskie

250 000 zł45 m² 5 600,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Koncertowa Dolina na lubelskich Choinach. Mieszkanie składa się czterech pomieszczeń. Pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komunalna

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

161 262 zł53 m² 3 060 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz ukrytych kosztów to u nas ich nie znajdziesz! Nie podajemy cen netto bez podatku ani cen niekompletnych. Nie dopłacisz za udział w częściach wspólnych ani za miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

322 000 zł65 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 65,32m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,54, od strony południowo-zachodniej - kuchnia o pow. 9,19m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żbików

Pruszków,mazowieckie

294 800 zł44 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witam. do sprzedania mieszkanie na nowym osiedlu w Pruszkowie. Mieszkanie: - 44m2 - 2 pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, - sypialnia: klepka dębowa na podłodze, szafa na wymiar (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rządz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

115 000 zł36 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości alfa prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania na om Rządz! Mieszkanie o łącznej powierzchni prawie 36m2 składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paprocany

Tychy,śląskie

299 000 zł73 m² 4 104,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko W naszym biurze! na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe W nowym budownictwie bardzo duży taras Z widokiem na las! Spokój… taras…. zieleń - mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hierowskiego

Tychy,śląskie

133 000 zł34 m² 3 946,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zablokowana oferta na wyłączność - Tychy oś. "H" do Sprzedaży Mieszkanie M2 przerobione na M3 do sprzedaży od zaraz słoneczne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

200 000 zł64 m² 3 100,78 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe Z dwoma balkonami na oś. "U" ogólne informacje: mieszkanie typu M4 o powierzchni 64,5 m2 usytuowane na 8 piętrze w śród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

243 000 zł33 m² 7 408,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie składa się z pokoju , widnej kuchni, łazienki i przedpokoju z zabudową wnękową. Z pokoju jest wyjście na 20 metrowy taras. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

259 000 zł52 m² 4 954,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 52,28m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 18,78m2, od strony południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

200 000 zł57 m² 3 508,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| do sprzedania trzy pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 57 m 2 na II piętrze w wieżowcu na Bałutach. Mieszkanie ma trzy ustawne, jasne pokoje, na podłodze parkiety w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wandy

Kraków,małopolskie

340 000 zł63 m² 5 396,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z lat 50-tych (cegła). Pokoje o powierzchni ok 19, 13 i 10 m2, średni pokój z oknem balkonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

258 000 zł46 m² 5 608,70 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwupokojowe mieszkanie położone na siódmym piętrze w bloku z windą (początek lat 80-tych). Pokoje o powierzchni ok. 21 i 10m2, większy pokój z dużym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

205 000 zł41 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku z połowy lat 60-tych. Pokoje samodzielne o powierzchni 16 i 9m2, duży pokój z balkonem od strony.