dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Andaluzja

Piekary Śląskie,śląskie

130 000 zł56 m² 2 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sieciowe bez podzielników ciepła na kaloryferach. Budynek ocieplony. Dogodna komunikacja: linie autobusowe. Bliskość terenów rekreacyjnych: obiekty sportowe, park. Punkty usługowe w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maltańska

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł85 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Bardzo duże 4 pokojowe mieszkanie na Stegnach. Budynek ocieplony, po wymianie pionów. Bardzo cicha zielona okolica. Tylko 2 mieszkania na półpiętrze, czysta zadbana klatka. W pobliżu żlobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł64 m² 6 953,12 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

La Cascade to inwestycja zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego, w odległości 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. W dwunastopiętrowym budynku La Cascade.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe, własnościowe, nie obciążone hipoteką mieszkanie ok 45m2, z piwnicą 1,4 m2 i dużym balkonem ok 3m2 oraz miejscem parkingowym na motocykl, w ogrodzonym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanistów

Warszawa,mazowieckie

382 000 zł48 m² 7 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Ochocie.Bardzo dobra lokalizacja( w pobliżu pełna infrastruktura, w sąsiedztwie Park Szczęśliwice, niedaleko do Centrum)Mieszkanie ciche, jednostronne(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

278 000 zł47 m² 5 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Witam. Sprzedam lub zamienię na większe za dopłatą- mieszkanie 2-pokojowe w Piasecznie na osiedlu Słowicza. Mieszkanie ładnie wykończone, z balkonem, na 2 piętrze. W cenie 278 000 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płońsk

Płońsk,mazowieckie

170 000 zł60 m² 2 823,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie o pow. 60m2, trzy pokoje w Płońsku na małym osiedlu mieszkaniowym. Do odświeżenia i do zamieszania, częściowo umeblowane. Znajduje się: salono ok. 20 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

325 189 zł40 m² 8 069,21 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezydencja La Tour to nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia. Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Ochocie przy ul. Bohaterów Września. Na 12 piętrach efektownej wieży powstaje 246.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł72 m² 2 486,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: wieżowiec Winda: tak Opłaty w czynszu: woda, co, gaz, fundusz remontowy, wywóz smieci Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe Piwnica: tak Stan lokalu: do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

222 000 zł58 m² 3 827,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O k Z J A nowa atrakcyjna oferta Bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Szwederowo o pow.58,2m2 w bloku z loggią na czwartym piętrze. Blok z cegły , ocieplony. Pokoje: 20m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Młodych

Siemianowice Śląskie,śląskie

168 000 zł54 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja! Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Aleja Młodych w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

160 000 zł25 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 25m. z balkonem1-pokojowe. 9/10p. Budynek po remoncie, ocieplony. Pokój widny z balkonem małym 1m., na podłodze parkiet. Kuchnia w przedpokoju aneks. Łazienka widna z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Blok położony w Ożarowie Maz. na spokojnym i cichym osiedlu. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, pływalnia, kościół, przychodnia lekarska oraz wszelkiego rodzaju punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łódzka

Konstantynów Łódzki,łódzkie

160 000 zł49 m² 3 238,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam Sprzedam pilnie M4 cena do negocjaci!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

613 574 zł83 m² 7 423,76 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82,65m2 z balkonem 19,14m2 za cenę 613 574zł brutto. Lokalizacja: stare Miasto. Na lokal składają się: wc, łazienka, kuchnia, przedpokój, 4 pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Namysłów

Namysłów,opolskie

130 000 zł53 m² 2 452,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze, o powierzchni 53m2 w ładnej i spokojnej części Namysłowa /blok za elektrownią / W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na osiedlu Przy Arce (bieńczyce), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70 - tych. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Łomianki,mazowieckie

310 000 zł56 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie w stanie surowym, 56m2 w Łomiankach. 3 pokoje, II pietro (winda), balkon, komórka lokatorska. Mieszkanie wchodzi w skład Inwestycji Pawłowska, której inwestorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynarzewska

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł51 m² 7 198,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca! Zapraszam do prezentacji mieszkania dwu pokojowego położonego w Poznaniu w apartamentowcu przy ulicy Rynarzewskiej 3. Jest to obiekt chroniony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Rotmistrza Witolda Pileckiego

Oświęcim,małopolskie

90 000 zł39 m² 2 287,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 39 mkw położone na Os. Rotmistrza Pileckiego. Lokal składa się z jednego pokoju, jasnej kuchni oraz łazienki. Kuchnia duża widna, do zaaranżowania jako pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł43 m² 8 475,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy. Blisko las, przedszkole, szkoła, sklepy. Punkt komunikacyjny z ul. Conrada, wólczyńskiej (dobry dojazd do metra Młociny). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł59 m² 6 949,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Służew n/dolinką. Jest bardzo estetyczne, po remoncie.Kuchnia samodzielna, widna. Piętro pierwsze-dogodne dla każdego klienta. Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pejzażowa

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł48 m² 8 969,07 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne 2- pokojowe mieszkanie Z garażem (dodatkowo płatnym 25 tyś. )W apartamentowcu na zamkniętym osiedlu, z pięknym widokiem na ursynów. Salon z aneksem kuchennym i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł68 m² 9 544,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Prowizję dla pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie 3 pokojowe, wolne od zaraz, rozkładowe, dwustronne 67,6 m przy ul. Waryńskiego. Pieszo 5 minut do stacji metra. Budynek z 1952 r, cegła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

272 000 zł36 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią przy ul. Kinowej z przepięknym widokiem na centrum Warszawy (m. in. Pałac Kultury, stadion Narodowy), blisko terenów zielonych - Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

190 000 zł24 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie od zaraz! Jeden pokój z widną kuchnią. Blok o estetycznym wyglądzie, po termomodernizacji, z domofonem, czysta (odmalowana) klatka schodowa, niedawno wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w stanie do zamieszkania, rozkładowe, kuchnia osbna z oknem, wyposażona, umeblowana. Łazienka z wc w glazurze i terakocie. Na podłodze w pokojach parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

656 142 zł57 m² 11 445 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Luksusowy budynek apartamentowy zaprojektowany został w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Projektanci z renomowanego biura Rafaela de La - Hoz Castanys zadbali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

296 000 zł74 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2, sypialni 14,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

158 000 zł43 m² 3 697,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. ok 42,73m2 na Pilczycach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3700zł./m2! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi - salon o pow. 17,81m2, sypialnia 10,96m2, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

214 200 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem 11m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

222 600 zł53 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,28m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,04m2 z wyjściem na balkon ok 6,5m2, dwóch sypialni: 8,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

264 600 zł64 m² 4 136,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,33m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 26,26m2 z wyjściem na duży balkon ok 12m2, dwóch sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

154 000 zł27 m² 5 659,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

202 671 zł39 m² 5 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz". Okazja! Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Sochaczew,mazowieckie

280 000 zł76 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie. Gładzie gipsowe, nowa podłoga ( deska parkietowa), nowa instalacja, wymienione okna i drzwi antywłamaniowe, ładna oszklona weranda.Cena do uzgodnienia.Pilnie sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

169 000 zł68 m² 2 496,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie w bloku na drugim piętrze które znajduje sie 6 kilometrów od Gryfic. W nieruchomości tej znajdują się 4 pokoje, łazienka osobno toaleta, dwie piwnice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Żory,śląskie

149 000 zł56 m² 2 660,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***M4 na os. Korfantego *** świetna lokalizacja! niski blok, mieszkanie o powierzchni użytkowej 56m2. Wszelaka infrastruktura w pobliżu, szkoła, przedszkole. Częściowo okna nowe pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

445 716 zł53 m² 8 457,61 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Witosa

Człuchów,pomorskie

229 000 zł65 m² 3 523,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie własnościowe na Osiedlu Witosa w Człuchowie -65 m kw, kompletnie umeblowane.Klimatyzacja, rolety zewnętrzne aluminiowe, okna PCV, terakota, panele. Kuchnia zabudowana ze.