dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł39 m² 3 183,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pomagamy bezpłatnie W kredytowaniu tej lub innej nieruchomości! uwaga! Dopłata w programie MDM przy zakupie tej nieruchomości wynosi: - dla singla i małżeństw bez dzieci: 14 516 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smolna

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł362 m² 8 011,05 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:1932

Do sprzedania lokal zajmujący całe piętro/kondygnację w przedwojennej kamienicy położonej w samym Centrum Warszawy, nieopodal Traktu Królewskiego i ulicy Nowy Świat. Kamienica zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipowicza

Kraków,małopolskie

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, kurdwanów, ulica Filipowicza. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2002 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Bdb. lokalizacja, centrum wrzeszcza, sąsiedztwo terenów spacerowych, lasów, trójmiejski Park Krajobrazowy. Bdb. komunikacja z centrum miasta : autobus, tramwaj, skm/pkp, pomorska Kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na os. Stare Żegrze na Ratajach. Mieszkanie położone jest na 10 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię mieszkania 80 m2 składają się: 4 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

291 550 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MDM - płaszów Mieszkanie 3- pokojowe, rozkładowe, położone w nowej inwestycji na Płaszowie. Inwestycja w realizacji. Teren ogrodzony, monitorowany. doskonale skomunikowana lokalizacja, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Mireckiego

Sosnowiec,śląskie

140 000 zł55 m² 2 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż w Sosnowcu na Pogoni przy Al. J. Mireckiego mieszkanie Nieruchomość o powierzchni 55 m2 składa się z 2 niezależnych, ustawnych pokoi, łazienki, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunajecka

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Ciche, spokojne i kameralne miejsce, w rejonie ul. Opaczewskiej. Dużo zieleni, bardzo dobra infrastruktura. Zadbany budynek z cegły, mieszkanie ciepłe zimą, chłodne latem. Wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Katowice,śląskie

246 000 zł65 m² 3 808,05 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Katowicach/ os. Tysiąclecia ul. Ułańska: mieszkanie usytuowane jest na 10p/18p bloku; pow.64,60m2; składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Morelowe

Zielona Góra,lubuskie

139 000 zł48 m² 2 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana-podpisana umowa przedwstępna trzypokojowe mieszkanie na osiedlu morelowym idealne na cele inwestycyjne Trzypokojowe mieszkanie na parterze niskiego budynku, położonego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

52 000 zł41 m² 1 260,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprawie oferty proszę o tel. Do sprzedaży jest mieszkanie położone w Karbiu w ocieplonym bloku na Ip. Pow. 38,26m2 na którą składają się dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

205 000 zł49 m² 4 183,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie dwustronne z możliwością powrotu do pierwotnego stanu trzech pokoi.Mieszkanie do wprowadzenia,panele,gładzie,zabudowa kuchenna,pozostająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł90 m² 5 251,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wygodny dwupoziomowy penthaus w okolicach Placu Grunwaldzkiego i Parku Szczytnickiego. Do sprzedaży 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,45 m2 przy ulicy Sienkiewicza. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Suchanino

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bdb. lokalizacja, gdańsk suchanino, centrum osiedla/noskowskiego. Dobra komunikacja z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Gdańska a także z całym Trójmiastem poprzez obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Marszałka Ferdinanda Focha

Kraków,małopolskie

218 000 zł23 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowa inwestycja w sąsiedztwie Błoni okolica ul. Królowej Jadwigi o Focha. Proponujemy Państwo mieszkanie w kamienicy która jest w trakcie gruntownego remontu. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Chorzów,śląskie

149 000 zł66 m² 2 243,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta polecana! Do sprzedaży oferujemy mieszkanie dwupokojowe w centrum Chorzowa. Lokal o pow. 66,4 m 2 usytuowany na 2 piętrze kamienicy. W mieszkaniu przeprowadzono kapitalny remont:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

329 000 zł48 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie (48,3 m2) na Os. Tysiąclecia. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 1971 roku. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

70 000 zł79 m² 883,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pełna foto-oferta dostępna jest na naszej firmowej stronie , /tynscy Skorzystaj z dużej dopłaty rządowej przy zakupie tego mieszkania - o szczegóły MDM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

320 000 zł58 m² 5 532,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, piaski, ulica Podedworze. Mieszkanie o powierzchni 57,84 m2 usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł51 m² 3 599,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe o powierzchni 51,4m2. Budynek II piętrowy. Mieszkanie czyste, zadbane ładnie utrzymane.Zlokalizowane w bardzo cichej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

339 000 zł95 m² 3 560,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 95,20m 2 blok, parter, 2 piwnice wysoki standard wykończenia piła - zamość wnętrze zaprojektowane przez architekta Pokoje: - 26,90m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł62 m² 6 192 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowa, niższa cena! Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe - z komórką lokatorską i miejscem parkingowym. Trójstronne, słoneczne mieszkanie w budynku z 2006 roku na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brossa

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł73 m² 8 424,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Borku , tuż przy parku. Idealne dla osób ceniących komfort i ciszę. lokal w stanie dobrym o pow. 73 mkw.Salon połączony z kuchnią z dwoma balkonami. z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie przy ul.Mogilskiej. Do mieszkania przynależy dodatkowy przedpokój oraz duża loggia. Blok posiada windę,monitoring, miejsca postojowe dla samochodów za ogrodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarzecze

Kraków,małopolskie

264 300 zł35 m² 7 497,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja/ Bronowice okolica ul. Lea/ Zarzecze. Na sprzedaż mieszkania dwu pokojowe w stanie developerskim. Budynek z lat 60 w trakcie generalnego remontu obejmującego wymianę dachu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garażowa

Warszawa,mazowieckie

460 731 zł52 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokoje, 52,06 m2, na czwartym piętrze, położone w Warszawie przy ul. Garażowej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe. Cena brutto m. postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł44 m² 6 568,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Torunia na osiedlu Słoneczne Tarasy. Zostało oddane w 2011 roku. Mieszkanie o powierzchni 43 metry znajduje się na parterze na monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze Wielkie

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł80 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartamenty marina primore, wieżowiec Karawela, wybudowany przez firmę Hossa, gdańsk Przymorze. Osiedle zamknięte, monitorowane, z kontrolą dostępu oraz ochroną. Na terenie wewnętrznym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sady

Sady,wielkopolskie

127 000 zł40 m² 3 215,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

| polecam na sprzedaż mieszkanie MDM w stanie deweloperskim, , w cichej i pięknej okolicy , z doskonałym dojazdem do miasta - w Napachaniu (gmina. Rokienica). Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

106 000 zł49 m² 2 163,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie lokatorskie z zasobów stbs-U o powierzchni 49m. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej umeblowanej kuchni, jasnej łazienki i przedpokoju. Mieszkanie posiada własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Bytom,śląskie

99 000 zł66 m² 1 502,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pełna oferta dostępna jest na naszej prywatnej stronie , /tynscy Proponuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone w centrum ale w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z garażem murowanym W cenie! bezpieczna transakcja jedynie Z doświadczonym I licencjonowanym pośrednikiem! 100 % satysfakcji Z zakupu! Polecam do zakupu 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

189 000 zł53 m² 3 566,04 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży z umeblowaniem mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 52,94m2 powiększone o zabudowany korytarz 3m2 położone na Oś.Zachód w Stargardzie Szczecińskim.Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bytom

Bytom,śląskie

235 000 zł79 m² 2 974,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W sprawie oferty zadzwoń pod numer, pozostałe oferty dostępne są na , /tynscy Mieszkanie dwupoziomowe - bezczynszowe - oferta od dewelopera, klient zwolniony z pcc. Okazja ostatnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

199 000 zł68 m² 2 948,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprawie ofert zadzwoń pod nr Komfortowe i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Bytomia. Mieszkanie o wyjątkowo optymalnym rozkładzie pomieszczeń, bardzo gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

175 000 zł48 m² 3 608,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe mieszkanie o nowoczesnej linii usytuowane w niskim budynku na zielonym i spokojnym osiedlu. Rozkładowe na dwie strony, środkowe. Duży balkon. salon, kuchnia, korytarz, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

245 000 zł51 m² 4 803,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, czyżyny, osiedle 2 Pułku Lotniczego. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania ciche, słoneczne mieszkanie na dziewiątym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Bielany (ul. Marymoncka). Dwa duże pokoje, jeden z aneksem kuchennym, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł63 m² 5 205,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Trzypokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w bloku siedmiopiętrowym na wrocławskim Nowym Dworze. Lokal dwustronny,w pełni rozkładowy, składający się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł52 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na VII piętrze budynku z 2000 roku na wrocławskim Śródmieściu! Na całkowitą powierzchnię 51,70 mkw składają się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Lublin,lubelskie

335 000 zł56 m² 5 982,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prowizje pośrednika pokrywa sprzedający! Do sprzedania przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 na 4 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu. Apartamentowiec znajduję.