dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł70 m² 3 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Okazja! okazja! okazja! okazja! okazja! okazja! okazja! okazja! okazja! okazja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 mkw. na Śródmieściu usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł65 m² 6 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! wysoki standard! lokalizacja: ul. Kamieńskiego (na przeciwko szpitala). Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Białystok,podlaskie

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Serdecznie polecamy Państwu mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni otwartej na pokój, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Lublin,lubelskie

299 900 zł60 m² 5 031,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Bardzo ładne mieszkanie położone na wysokim parterze w doskonałej dzielnicy miasta. Mieszkanie po całkowitym remoncie łącznie z wymianą instalacji elektrycznej. Dwa przestronne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 w ok.ul.Piłsudskiego Dobra cena, doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia,a łatwy dostep do każdej dzielnicy miasta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł37 m² 8 021,39 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Stan deweloperski. Zapytaj O możliwość wykończenie mieszkania! Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 37m2 w nowej inwestycji na Bielanach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Szczecin,zachodniopomorskie

168 000 zł45 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni całkowitej 45 mkw w obecnym stanie funkcjonuje jako 3 pokojowe (13, 11 i 9 mkw) z możliwością łatwego przywrócenia do stanu pierwotnego 2 pokojowego (24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł64 m² 7 736,43 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie od strony zachodniej, rozkładowe, garderoba, łazienka, toaleta, taras 16 m2. Kuchnia z oknem otwarta na salon, wyposażona, umeblowana. W pokojach na podłodze panele. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży ustawne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 57 m2, położone na wysokim parterze w trzy piętrowym bloku w Katowicach, w dzielnicy Ochojec. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

328 000 zł57 m² 5 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

| przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie 3 - pokojowe w 2 piętrowym budynku na drugim piętrze, w dzielnicy Zakrzów.Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

224 000 zł48 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie ciche, ciepłe, duży pokój 22 m2, osobno łazienka i wc, blisko szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, piekarnia, sklepy, przystanek komunikacji miejskiej i pks, 15 minut od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

183 000 zł80 m² 2 287,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne i przestronne (80m2) czteropokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 4-tym pięktrze w bloku z windą, jest po generelnym remoncie, zadbane, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna. W pokoju i przedpokoju na podłodze parkiet. Łazienka i wc osobno. W ubiegłym roku okna wymienione na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balzaka

Warszawa,mazowieckie

266 000 zł38 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na ostatniej kondygnacji, poddaszowe - a więc nietypowe w bardzo dobrym stanie. W kuchni zabudowa na wymiar. W pokojach panele wysokiej jakości. budynek i klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nicejska

Warszawa,mazowieckie

372 000 zł56 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w dobrym stanie. Kuchnia osobna z oknem, wyposazona, umeblowana. Łazienka i wc osobno, glazura, terakota. Duży pokój od strony zachodniej a pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł51 m² 5 511,81 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie w cichej i zielonej okolicy. Ekspozycja okien: wschód, południe. Osiedle zamknięte, strzeżone. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia (z oknem) połączona z salonem, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł71 m² 7 507,08 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie we wspaniałej lokalizacji blisko centrum. Rozkładowe, stan mieszkania do remontu. Kuchnia osobna z oknem. Duży pokój okno od ulicy pozostałe od podwórka,ciche. 300 m do Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełska

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bardzo atrakcyjne, ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2, sprawia jednak wrażenie o wiele większego, niedaleko od metra stacja Wierzbno , bardzo blisko Radia i Telewizji, zadbane, czyste, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

321 058 zł42 m² 7 644,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwu pokojowe, przytulne mieszkanie 42m2 na warszawskiej Woli. Salon połączony z aneksem kuchennym 23m2, sypialnia to natomiast 10,2m2. Łazienka to 5,6m2 wykorzystanej powirzchni. Duzym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł85 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe mieszkanie o pow.85 m2 w pełni wyposażone, usytuowane na I piętrze budynku zlokalizowanego na spokojnym i eleganckim osiedlu "Zielona Podkowa". Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Leszno,wielkopolskie

149 000 zł47 m² 3 143,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po przeprowadzonej termomodernizacji. Lokal o powierzchni ok 47m2 położony jest na III piętrze. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

692 600 zł96 m² 7 199,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| ***oferta bezprowizyjna - prowizję pokrywa sprzedający*** ***bez podatku pcc*** ***mieszkanie sprzedawane bezpośrednio od dewelopera*** W sprzedaży jeden z ostatnich dostępnych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bobrowniki Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

187 000 zł49 m² 3 816,33 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy domkó;w jednorodzinnych w Tarnowskich Gó;rach. Okolica spokojna i zielona. Dobre połączenie samochodem oraz komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

470 000 zł64 m² 7 332,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający! Dwupoziomowe mieszkanie położone w cichej, spokojnej okolicyy.I poziom: duży pokój otwarty na przedpokój i zabudowaną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

204 000 zł41 m² 4 963,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, wyposażone mieszkanie W nowym budownictwie! Bardzo ładne , słoneczne mieszkanie z ekspozcją słoneczną od wschodniej strony. Położone na I piętrze trzypiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł75 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w spokojnej okolicy na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia w aneksie, zabudowana i wyposażona. W kuchni i łazience na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kawalerka 35 m2 z widną kuchnią w przedwojennej kamienicy w zielonej części Ochoty Oferujemy do sprzedaży kawalerkę z dużym potencjałem do zmiany układu pomieszczeń. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podłęska

Kraków,małopolskie

455 000 zł80 m² 5 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedania dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 79,82 mkw., zlokalizowane na 3/4 piętrze 4 piętrowego bloku (2003 rok, cegła), przy ulicy Podłęskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

452 000 zł64 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Blisko park, sklepy, szkoła, C.H Wileńska, Tesco. Budynek ogrodzony. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. 2 balkony. Mieszkanie w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rusa

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł63 m² 4 276,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w niskim ocieplonym bloku na Osiedlu Rusa. Układ: trzy niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, wc i balkon. Do mieszkania przynależy piwnica, okna wymienione (drewniane).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

263 201 zł44 m² 5 939,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.