dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja jedynie Z doświadczonym I licencjonowanym pośrednikiem! 100 % satysfakcji Z zakupu! Polecam do zakupu mieszkanie 2 pokojowe położone na Winogradach ( os. Wichrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Haffnera

Sopot,pomorskie

1 080 000 zł107 m² 10 048,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Super lokalizacja! Mieszkanie położone w jednej z najbardziej urokliwych części Sopotu, w odległości 150 metrów od plaży. Lokal znajduje się w solidnej, zdrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

107 000 zł31 m² 3 451,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie z kuchnia otwarta na salon w bloku na 3 p. w dzielnicy Tysiaclecie blisko M-1. Mieszkanie po generalnym remoncie.Nowa łazienka z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poselska

Wałbrzych,dolnośląskie

143 000 zł54 m² 2 653,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokoje na ulicy Poselskiej. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w jednym z najnowszych budynków na Podzamczu. Lokal rozkładowy składający się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy Kontakt: mieszkanie o powierzchni 48,34m kw. na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie rozkładowe, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żabianka

Gdańsk,pomorskie

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bdb. lokalizacja, gdańsk żabianka, na granicy z Sopotem, sąsiedztwo ergo areny, tereny rekreacyjno-spacerowe Park Reagana, deptak nadmorski, plaża Jelitkowo, drogi rowerowe, boiska do piłki nożnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

535 242 zł75 m² 7 128,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokojowe, 75,09 m2: 3 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza Termin oddania IV kwartał 2016.~~Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Atraktcyjne 2-pokojowe mieszkanie W pobliżu stacji metra "racławicka". Funkcjonalne i ciekawie zaprojektowane mieszkanie na parterze solidnego, dobrze utrzymanego (nowa elewacja i wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł56 m² 8 792,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament for sale in miasteczko wilanów mieszkanie do sprzedaży W miasteczku redukcja ceny - atrakcyjna oferta Przedstawamy na sprzedaż słoneczne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

395 883 zł59 m² 6 734,99 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży! Przepiękny apartament usytuowany bezpośrednio przy plaży Morza Bałtyckiego w uroczej i cichej miejscowości Dziwnówek. Apartament zlokalizowany jest w budynku 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orlińskiego

Lębork,pomorskie

110 000 zł29 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Lęborku niedaleko centrum miasta o metrażu 29m2. Lokal usytuowany jest na parterze trzypiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł32 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Bardzo dobra lokalizacja. Dolny Mokotów, 10 minut spacerkiem do Łazienek Królewskich, bliskość sklepów, restauracji i lokalnej infrastruktury. Nowoczesne mieszkanie urządzone i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

175 000 zł42 m² 4 121,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest urocze, nowoczesne mieszkanie w centrum miasta. Na powierzchnię 42m2 składają się 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka i przedpokój. Lokal jest adaptacją strychu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Kraków,małopolskie

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta - ustawne mieszkanie Z potencjałem najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł55 m² 4 552,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na wysokim parterze na osiedlu Koniuchy! Polecam dwa rozkładowe pokoje, usytuowane w bloku z nowszej cegły na osiedlu Koniuchy. Na powierzchnię prawie 55m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fałata

Koszalin,zachodniopomorskie

119 000 zł32 m² 3 718,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 32 m2 na 9 piętrze w bloku ze świeżo wyremontowaną klatką i nową windą z pięknym widokiem na panoramę miasta. Nieruchomość znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

259 200 zł27 m² 9 459,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament hotelowy W apartamentowcu blue marine. Oferta bezpośrednia Komfortowy apartament o pow. 27,4 m2 wykończony w wysokim standardzie hotelowym. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

297 000 zł45 m² 6 659,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Aluzyjnej 28 G, białołęka. Powierzchnia 44,6 m2, piętro 1/8, 2003 r. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł56 m² 4 082 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Oferujemy do sprzedaży na rynku wtórnym mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,10 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Politechniki

Warszawa,mazowieckie

388 000 zł33 m² 11 686,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Cena do negocjacji!doskonałe na inwestycję! Zapraszamlub! Sprzedaż mieszkania jednopokojowego z widną kuchnią w zadbanej kamienicy z 1928 r. Istnieje możliwość przeniesienia kuchni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kupa

Kraków,małopolskie

644 000 zł54 m² 11 970,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

DO sprzedaży unikalny apartament typu studio na kazimierzu składający się Z : - salonu - aneksu kuchennego - łazienki - przedpokoju Apartament w pełni umeblowany i wyposażony. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Łódź,łódzkie

205 000 zł71 m² 2 887,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania M5 o powierzchni 70,5 m2, usytuowane na trzecim piętrze w 11-piętrowym bloku na Bałutach. Mieszkanie pierwotnie cztero pokojowe mieszkanie, obecnie mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

379 058 zł50 m² 7 559,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokojowe, 50,14 m2: 7 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza Termin oddania IV kwartał 2016.~~Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam słoneczne mieszkanie 2-pokojowe na Pomorzanach. Pokoje o powierzchni ok. 16 i 9 m2 ustawne, rozkładowe, malowane, na podłodze wykładzina pcv i panele. Kuchnia z oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaronia

Bytom,śląskie

85 000 zł42 m² 2 023,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na parterze w kamienicy na Rozbarku przy ul Jaronia. Do każdego pomieszczenia osobne wejście. W pokojach na podłogach panele, w pozostałych pomieszczeniach płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Katowice,śląskie

265 000 zł51 m² 5 216,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, dzielnica Brynów przy ul. Orkana. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku mieszkalnego. Powierzchnia lokalu to 50,8 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w stanie do wejścia na sprzedaż w Sosnowcu przy ul. R. Dmowskiego stan I rozkład mieszkania (skopiuj do wyszukiwarki) mieszkanie Nieruchomość o powierzchni 56,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

188 000 zł57 m² 3 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokoje - elbląg - atrakcyjna lokalizacja Rewelacyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 57 m2, usytuowane na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego przy ulicy Baron. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentacja nieruchomości jest bezpłatna. Przed prezentacją podpisywana jest standardowa umowa pośrednictwa współpracy. Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe 36m2, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł60 m² 2 632,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentowania mieszkania mieszczącego się w bloku na osiedlu Lotnisko o powierzchni 60,4na IV pietrze.Mieszkanie składa się z trzech pokoi,kuchni,łazienka z WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

132 000 zł31 m² 4 258,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zainteresowania się ofertą sprzedaży jednopokojowego mieszkania, znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy wyżyny - pięć minut pieszo do centralnej części osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Oleśnica,dolnośląskie

397 000 zł111 m² 3 576,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam mieszkania w stanie dewloperskim o powierzchni 111,40 mkw. Składa się z: 4 pokoje, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

123 000 zł38 m² 3 263,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

M3 Teofilów 38m2 z balkonem tylko 3263zł/m3 bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na trzecim pietrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł52 m² 9 134,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

polecam dwupokojowe mieszkanie z oknami w dachu mansardowym, do generalnego remontu w prestiżowej lokalizacji - Al.Wyzwolenia. Budynek zwany Latawcem jest z początku lat 50-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Koszalin,zachodniopomorskie

229 000 zł114 m² 2 001,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Oferta bezpośrednia: kupujący 0% prowizji słoneczne, dwustronne Z garażem I dużym balkonem Bezczynszowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze pięknej kamienicy z 1927 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

623 981 zł57 m² 10 870,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowy apartament o pow. 57,4 mkw usytuowany na II piętrze w prestiżowym 6 piętrowym budynku spółdzielni mieszkaniowej dembud przy ul. Czerniakowskiej. Budynek jest wycofany z linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejewskiego

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł58 m² 6 379,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży przestronne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,73 m2 znajdujące się w nowoczesnym budynku otoczonym zielenią. Kameralne, zadbane osiedle z 2006 roku usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w spokojnej zielonej częsci Starego żdroju. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, ponieważ w mieszkaniu są skosy rzeczywista powiezchnia mieszkania przy podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze w bloku z cegły na osiedlu Wyżyny. Blok znajduje się na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

48 m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wynajęcia ciche i przytulne, dwupokojowe mieszkanie - z meblami lub bez. Mieszkanie na wysokim parterze, w ogrodzonej kamienicy na Starym Żoliborzu. Kameralna uliczka, 200 m od Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

125 900 zł53 m² 2 375,47 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe , ustawne , do każdego pokoju niezależne wejście. Mieszkanie w standardzie przeciętnym; okna pcv , w pokojach na podłodze panele , w kuchni i w przedpokoju.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij