dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

182 000 zł53 m² 3 433,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na bielawach - M-4, 53 m2, III p, balkon - pokoje - 16, 9, 8 m2 - kuchnia - 7 m2 - wszystkie media miejskie - nowoczesne okna drewniane I pcv - podłogi - panele - ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

158 000 zł54 m² 2 912,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Do sprzedania bez pośredników jest bardzo ładne, słoneczne mieszkanie przy ul. Kiepury na Zabobrzu III w Jeleniej Górze (bardzo blisko zus-u i Centrum Handlowego z hipermarketem "real").

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Kalisz,wielkopolskie

36 000 zł96 m² 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie za odstępne w kamienicy w centrum miasta; 96 metrów ze stałym meldunkiem. Mieszkanie usytuowane jest na parterze, posiada oddzielne wejście z bramy, okna od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pucka

Reda,pomorskie

200 000 zł55 m² 3 649,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zadbane i ładne mieszkanie w kameralnym budynku zbudowaym w 2002 roku. Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się punkty handlowe, z kolei drugie pietro stanowią indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł44 m² 6 015,89 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam na prezentację - mieszkanie do remontu w super cenie z szybkim dojazdem do centrum miasta - raptem 4 przystanki od ch Arkadia - granica Żoliborza i Bielan. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł50 m² 7 656,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone w doskonałym miejscu komunikacyjnym na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Kolberga. Mieszkanie rozkładowe, okna wychodzą w kierunku zachodnim na podwórko, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

234 000 zł48 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku (1972r.) przy os. Złotego Wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ogrody

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

35 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie jednostronne, kuchnia na wymiar ( lodówka, zmywarka Black Red White) na podłodze płytki; wymienione okna, drzwi; w łazience kabina prysznicowa; w sypialni duża szafa na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł91 m² 9 602,65 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

4-pokojowe mieszkanie, o funkcjonlnym układzie pomieszczeń. Kuchnia 10m, widna, odzielnna + spiżarnia 1,5m. Pokoje: 22m / z wyjściem na 4,7m werandę/, 9.2m, 9.5m, 15.5m /+ garderoba 1,5m /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikornik

Gliwice,śląskie

124 000 zł39 m² 3 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie na os. Sikornik. Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Okna drewniane, na podłodze w mniejszym pokoju panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Stylowe mieszkanie na Śródmieściu, - idealne na kancelarię. Dużo światła i przestrzeni. 3 pokoje ( 23m2, 23m2, 19m2), widna kuchnia ok.14m2, łazienka, garderoba ok.8m2. Obszerny przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! 0% prowizji od kupującego! Gwarancja bezpiecznego zakupu! Komfortowo urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Legnica,dolnośląskie

115 000 zł36 m² 3 168,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śliczne mieszkanie w samym centrum Legnicy na pierwszym pietrze. 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. 36,3 mkw. plus piwnica. Budynek izolowany, okna nowe, junkers nowy, lodówka nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Libijska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł66 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 66,3 m2 położone na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z windą z 2001 r., przy ul. Libijskiej, na Saskiej Kępie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

345 000 zł77 m² 4 453,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Super oferta - bezczynszowe mieszkanie Z ogrodem - nowe budownictwo! Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo ładnie i gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł45 m² 6 446,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Damrota. Bardzo dobre połączenie z różnymi częściami Wrocławia (autobusy, tramwaje), do rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Białystok,podlaskie

200 000 zł52 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Witam, mam do sprzedania ladne dwupokojowe mieszkanie na 1szym pietrze w laczniku z cegly z 1988 roku. Mieszkanie jest umeblowane, posiada duzy balkon i piwnice. Znajduje sie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Batalionu AK Parasol

Warszawa,mazowieckie

162 000 zł21 m² 7 570,09 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na Woli; powierzchnia całkowita wynosi 21,5 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju- korytarza, przestronnego, ustawnego pokoju dziennego o powierzchni ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wólki

Nowy Sącz,małopolskie

228 000 zł78 m² 2 923,08 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o pow. 78m2 na parterze w dwupiętrowym budynku z cegły na Oś. Wólki. Parter: salon z wyjściem do ogródka, kuchnia, łazienka, przedpokój, schowek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

140 000 zł74 m² 1 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piekne mieszkanie W centrum gryfowa sl. PO generalnym remoncie, dostepne od zaraz! Krótki opis mieszkania: powierzchnia - 74m2 Trzy pokoje (sypialnia z garderoba) Kuchnia Lazienka Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł62 m² 3 790,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szybka sprzedaż! zaproponuj swoją cenę! Do sprzedaży mieszkanie typu M-4 w bloku na osiedlu Leśnym. Budynek po generalnej modernizacji, teren ogrodzony z miejscami postojowymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł113 m² 5 044,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowy lokal mieszkalny , 2.poziomowy, w stanie deweloperskim, w budynku dwulokalowym. Pow. lokalu 113 m2, jest możliwość adaptacji poddasza o pow. ok. 30 m2. Na pierwszej kondygnacji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł42 m² 5 903,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Super oferta! dobra cena! Polecam w pełni rozkładowe, dwustronne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Popowice Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kalinowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

199 000 zł52 m² 3 790,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Super oferta, mieszkania z ryku pierwotnego! bez prowizji! bez podatku pcc! Biuro Nieruchomości kontrakt prezentuje nowe mieszkanie zlokalizowane w podwrocławskiej miejscowości Jelcz-Laskowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł50 m² 6 495,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2 pokojowe, 50,5m2, nowe budownictwo, spokojna okolica, świetny punkt komunikacyjny. Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 50,5m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

261 000 zł58 m² 4 469,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w cichej i zielonej okolicy na Oporowie. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni, trzech pokoi oraz łazienki z wanną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

250 000 zł55 m² 4 520,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Jasne, słoneczne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 55,3 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

314 000 zł74 m² 4 256,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Do sprzedanie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,80mkw, zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku na Os.Kazimierzowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie jednopokojowe o pow.35 m2, z wnęką sypialną i jasną kuchnią z oknem. Znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze , w niższej części sześciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okocimska

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł30 m² 7 540,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację! Bardzo ładne, ciche, rozkładowe mieszkanie położone w zielonej, bezpiecznej okolicy jak i w doskonałym punkcie komunikacyjnym. 12 min. do Centrum autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

260 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie w centrum z idealnym dojazdem. Pokoje o wymiarach: 16 m2, 8m2, 11m2. Kuchnia zabudowana i wyposażona. Na podłogach panele, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Poziomkowe

Suchy Las,wielkopolskie

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Polecam do kupna bardzo ładne mieszkanie dwupoziomowe, 3-pokojowe z dwoma łazienkami plus tzw biblioteka, o powierzchni użytkowej 65 m2, a powierzchni całkowitej (po podłodze) ok. 90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 50 mkw. na Popowicach. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze 4 - ro kodygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł45 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Agent prowadzący: magdalena Osipowicz Mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy. Blisko przystanki autobusowe, D.H Tarchomin. Osiedle zamknięte, strzeżone. Na terenie osiedla plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kozanów

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne, wygodnie urządzone 1-pokojowe mieszkanie 34m2.! kozanów.! 2011r.! Kawalerka posiada bardzo ładną łazienke wraz z kabiną prysznicową, przytulną w pełni urządzoną kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł36 m² 8 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Ciche mieszkanie w zadbanej kamienicy. Pokoje rozkładowe 16 i 9 m, parkiet, szafy w zabudowie. Kuchnia widna, zabudowa, glazura i terakota (starszego typu). Łazienka z oknem, wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja i super cena bnkontrakt poleca na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie o pow. 43 m2 okolice ul. Tadeusza Kościuszki Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł52 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Zapraszam na prezentację! Bardzo ciche, słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone na Starym Mokotowie. trzy minuty piechotą do metra Racławicka! Niska zabudowa- pierwsze piętro. Kuchnia w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

145 000 zł37 m² 3 903,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Piasecka Nieruchomości Kamień Pomorski Oferta 0% - - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,16 m2 (całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł107 m² 3 253,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Okazja. Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania położonego w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej. Mieszkanie w budynku po dawnych koszarach wojskowych, który w 2008 roku przeszedł gruntowny.