dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

484 273 zł67 m² 7 190,39 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

4-pokoje na Woli w nowej inwestycji. Mieszkanie całkowicie wykończone z urządzoną kuchnią. Zdjęcia przedstawiają przykładowy standard wykończenia. Mieszkanie na 1 piętrze. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł81 m² 7 530,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 81m2 mieszczące się w inwestycji orco "szafirowa Aleja". Ciekawy rozkład pomieszczeń: salon z jadalnią i aneksem kuchennym o łącznej pow 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

135 199 zł38 m² 3 530 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta bezpośrednia! prowizję biura pokrywa developer! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwu pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym o powierzchni 38,30m2 na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Legnica,dolnośląskie

182 000 zł73 m² 2 505,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie. Powierzchnia 72.64 m2, położone III piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się 3 samodzielnych pokoi. Pokoje są ustawne mają 21,06 m2, 15,14 m2 12,32 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

305 670 zł44 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* nowe mieszkanie od dewelopera * 10 minut spacerem od rynku * system płatności 10/90 * wykupiony grunt * ogrzewanie miejskie * osiedle ogrodzone I monitorowane umów się na prezentację mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł38 m² 12 801 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Do sprzedaży: kawalerka w centralnej części ulicy Francuskiej.Kamienica po remoncie ,w 2005 roku wymieniono instalacje elektryczną i hydrauliczną. Do mieszkania przynależna piwnica lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hallera

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z dużą, widną kuchnią w kamienicy z 1954 r., do mieszkania należy, piwnica. Znakomita lokalizacja: blisko zoo, przystanki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nieporęcka

Warszawa,mazowieckie

616 990 zł71 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Wyjątkowe i pełne uroku mieszkanie w kamienicy z 1929 roku. Lokal dwupoziomowy: -poziom pierwszy to kuchnia z przestrzennym salonem oraz wc -poziom drugi to dwie sypialnie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trynek

Gliwice,śląskie

168 000 zł48 m² 3 463,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania mamy komfortowe mieszkanie 2-pokojowe niedaleko Politechniki. (dzielnica Żwirki i Wigury). Mieszkanie w bardzo dobrym staniem, na podłogach panele, w łazience oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

159 000 zł55 m² 2 880,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Osadzie Jana w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 55,2 m kw + piwnica, posiada balkon. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam duże przestronne mieszkanie w śródmieściu z pięknym widokiem na Bydgoszcz. Blok oraz klatka schodowa są po remoncie, do dyspozycji mieszkańców jest ogrodzony ogród. - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł52 m² 6 326,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży mieszkanie w pełni rozkładowe, w bloku mieszkalnym w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie o pow. 52mkw, składa się z dwóch pokoi (22 i 12 mkw), jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawodzie

Zawodzie,śląskie

198 000 zł61 m² 3 245,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w bloku na 2 pietrze w dzielnicy Zawodzie. Uklad pomieszczen wschód-zachod. Nowe okna pcv,rolety,balkon. Kuchnia z meblami. W pokojach szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł60 m² 3 310,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ mieszkania: pokoje: 18,12 m2 (salon z wyjściem na balkon typu loggia), 12,30 m2 i 8 m2. Kuchnia z zabudową o pow. 7,80 m2, łazienka 2,59 m2, wc 1,00 m2. W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

107 000 zł37 m² 2 891,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3-37m2 Komorowice Krakowskie do remontu 3 piętro! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku w Komorowicach Krakowskich. składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

125 000 zł45 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię mieszkanie dwupoziomowe na poddaszu powierzchnia po podłodze 45 m. Czynsz na 3 osoby wynosi 164 zł w tym ogrzewanie mieszkanie położone w cichej okolicy blisko centrum po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe przestronne mieszkanie na Osiedlu Ruda -w jednej z piękniejszych warszawskich lokalizacji - w sąsiedztwie parku Kępa Potocka oraz Lasku Bielańskiego. 2 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

33 000 zł38 m² 870,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój o powierzchni 37,89m2 Mieszkanie składa się z dużego pokoju oraz widnej kuchni, toaleta znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Kraków,małopolskie

236 000 zł50 m² 4 720 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Podgórze, os. Prokocim Nowy, ul. Barbary, do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z osobną jasną kuchnią, przedpokój, osobno łazienka i wc o pow. ok. 50 m2. Mieszkanie zadbane, 2 lata po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

97 000 zł34 m² 2 811,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie typu M-2 znajdujące się w centrum Jastrzębia Zdroju. Nieruchomość o pow. 34,50 składająca się z pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju.W pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Morąg,warmińsko-mazurskie

130 000 zł47 m² 2 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Blok usytuowany obok Biedronki i Czerwonej Torebki. Niedaleko znajduje się Inter Marche i Brico Marche, myjnia i piekarnia. Mieszkanie posiada dwa przedpokoje, kontakt telefoniczny po godzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł32 m² 6 656,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Rodzinnej. Piękne mieszkanie o powierzchni 32 m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Morelowe

Zielona Góra,lubuskie

179 500 zł57 m² 3 149,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Morelowym. Mieszkanie ma powierzchnię 57m2 i położone jest na parterze w niskim budynku zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

171 700 zł47 m² 3 653,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przytulne i zadbane mieszkanie w bloku z balkonem, w sasiedztwie terenów spacerowych nad Kanałem Bydgoskim. Pokoje: 15m2 - z wyjsciem na balkon sypialnie: 11m2 oraz 7 m2 kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Witam i polecam przestronne mieszkanie 4 pokojowe, na Grunwaldzie - w pobliżu ul. Głogowskiej. Mieszkanie w budynku z cegły- kamienica po rewitalizacji, lokal na 3 piętrze-w budynku 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Anielin

Pruszków,mazowieckie

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52,73 m2 salon z aneksem kuchennym - 24,20 m2 sypialnia - 14,77 m2 łazienka - 6,14 m2 garderoba - 2,50 m2 przedpokój - 5,00 m2 balkon - 6,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

120 000 zł46 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46 m2 na pierwszym piętrze kilkurodzinnej kamienicy w okolicy Rynku w Kątach Wrocławskich. Lokum składa się z 13 metrowego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe 60 m2 mieszkanie po remoncie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Dużym atutem jest 4 m2 balkon i 6 m2 piwnica. Położone jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

123 000 zł48 m² 2 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie w niskim bloku na 4 piętrze z balkonem. W mieszkaniu wymieniono okna na nowe pcv. Kuchnia w kafelkach pozostają meble kuchenne na wymiar. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł89 m² 4 146,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta wstrzymana do 15,03,2016r rozkładowe / 4 pokoje / dwu stronne / garaż / komórka lokatorska W pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł59 m² 2 864,41 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

M-4 usytuowane z widokiem na panoramę miasta. Z dwóch dużych pokoi wyjście na dwie niezależne loggie. Jeden z pokoi przejściowy. Budynek ocieplony, odnowiony, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł32 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Do sprzedaży: kawalerka na Saskiej Kępie .Jeden pokój ,oddzielna widna kuchnia.Duży pokój ma ok 17m ,i wyjście na balkon.Wysokość lokalu 265 cm.Pełna własność z Kw Czynsz w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł54 m² 5 981,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie na Targówku , Salon duży , jasny z podwójnym oknem Kuchnia widna z oknem , duża mieszcząca stół i krzesła jak widać na zdjęciach Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Gdynia,pomorskie

299 000 zł42 m² 7 112,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowe mieszkanie dwupokojowe wykończone pod klucz w dzielnicy Pogórze w Gdyni. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym (27 m2), sypialni (10,80 m2), łazienki (4,24 m2). Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skoki

Skoki,wielkopolskie

205 158 zł66 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe W skokach, na sprzedaż, III piętro 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, skoki, rynek pierwotny Przedmiotem oferty jest nowe mieszkanie w nowo powstającym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

412 000 zł70 m² 5 885,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Blok wybudowany w 1998 roku, ocieplony i otynkowany z cegły. Do pkp/skm 5 minut, autobus do Warszawy 716, 717 pod blokiem. Sklepy, szkoła, przedszkole, oś. zdrowia, apteka, poczta. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

205 650 zł46 m² 4 570 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży (bez prowizji) nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w północnej części miasta na osiedlu Zatorze. Mieszkanie rozkładowe dwupokojowe z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczorka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

105 000 zł47 m² 2 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 47 m2 w dzielnicy zdrój na ul. Wieczorka na idealnym 1 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bloku ocieplonym, dwu-klatkowym. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

205 000 zł30 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulna, słoneczna kawalerka położone w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Piławskiej. Rozkładowa kawalerka o powierzchni 30 m2, zlokalizowana przy Feriogaju. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Zamość,lubelskie

235 000 zł58 m² 4 051,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

ładne. eleganckie mieszkanie na nowym osiedlu w Zamościu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wspólny Dom

Koszalin,zachodniopomorskie

164 000 zł37 m² 4 482,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie z balkonem na osiedlu nasz dom! Wyjątkowa "perełka" wśród mieszkań, które nie wymaga nakładów aby się wprowadzić i mieszkać. Przemyślana.