dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Argentyńska

Warszawa,mazowieckie

420 488 zł53 m² 7 950,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Saska kępa to kameralny budynek wielorodzinny zlokalizowany w jednej z najładniejszych dzielnic Warszawy, zielonej i prestiżowej Saskiej Kępie. W tym czteropiętrowym, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł79 m² 9 577,82 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie dwupokojowe położone na piątym piętrze w ośmiopiętrowej kamienicy z 1936. Mieszkanie wysokie 3m, ciche, widok z okien na rozległy wewnętrzny dziedziniec. W hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł64 m² 5 511,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku na Wrocławskim Sępolnie. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 dużych i 1 mniejszego pokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czysta

Sosnowiec,śląskie

95 000 zł29 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Info - wiola   ~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy czystej w sosnowcu. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w nowym budownictwie ( 2008 ) na ul. Renesansowej w stanie deweloperskim, bielany. Budynek o nowoczesnej architekturze, strzeżony, z portierem. Cicha i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wolin,zachodniopomorskie

159 000 zł67 m² 2 369,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Uwaga oferta 0% - koszty biura pokrywa sprzedający! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,07 m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

205 000 zł58 m² 3 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie dwu pokojowe 58 mkw centrum miasta W kamienicy! Lokalizacja: centrum miasta, w okolicy Carefour, MC Donalds, w niedalekiej odległości szkoła, przedszkole, sklepiki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanadyjska

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie na zielonej spokojnej Saskiej Kępie, ul. Kanadyjska, 2 pokoje, 35mkw, widna oddzielna kuchnia, pokoje salon14m z wyjściem na balkon, drugi pokój sypialnia piwnica, suszarnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie przy placu grunwaldzkim! o powierzchni całkowitej 65m2, na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku mieszkalnym, wybudowanym w 1994 roku. Mieszkanie jest rozkładowe. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikulczycka

Zabrze,śląskie

64 000 zł33 m² 1 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie 1 pokojowe z możliwością adaptacji strychu. Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum miasta. Czynsz 140 zł. Kontakt Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł104 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Nietuzinkowe I ciche miejsce Z duszą i przedwojennym klimatem W samym sercu warszawy- trakt królewski! miejsce idealne dla pasjonatów niebanalnym rozwiązań- koneserów! Atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

149 000 zł50 m² 2 977,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,04m2 z balkonem usytuowane na osiedlu VI. Kuchnia z oknem: pozostaję meble, ściany-panele oraz kafelki, podłoga-kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł28 m² 11 392,90 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie , do wprowadzenia. Pokój z kuchnią w aneksie. Obszerna garderoba ukryta za przesuwną ścianą. Łazienka z wc, glazura, terakota, kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie dwu pokojowe, z widną kuchnia i loggią, w niskim budynku. Mieszkanie po generalnym, gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Ustawne pokoje, mały pokój z loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biskupia

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie z pełnym wyposażeniem oraz zewnętrznym miejscem postojowym - okolice Rynku. W nowym budynku z windą, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Pokój dzienny w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szombierki

Bytom,śląskie

88 000 zł33 m² 2 633,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! stan brdzo dobry.~CENA DO NEGOCJACI!BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!~~Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie, ciepłe, czyste, mieszkanie usytuowane na 9- tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

139 500 zł31 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe na os. Uroczysko przy ul. Klonowej. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

195 000 zł25 m² 7 744,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

| jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 25,18 m2 zlokalizowane na ulicy Bajecznej (dąbie), usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z 1965 roku. W mieszkaniu okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł65 m² 9 923 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Oferta srzedaży aktualna tylko do 18.09! UNIKATOWE MIESZKANIE - PILNIE DO SPRZEDANIA! Atrakcyjnie , przestronna i niepowtarzalna nieruchomość o powierzchni 65m2 (4. piętro) w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Chorzów,śląskie

90 000 zł36 m² 2 491,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Katowickiej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 36,12 m2. ~położenie: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-agnieszka   ~oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 38m2 w Będzinie na Syberce: mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

269 000 zł71 m² 3 788,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży M-4 o pow.71,23m2 na Osiedlu, Na Lipce, w Piekarach Śląskich zwłasnym miejscem parkingowym. Z możliwością dokupieniagarażu 16,24m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego

Warszawa,mazowieckie

282 000 zł38 m² 7 520 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Super okazja! piękne, klimatyczne mieszkanie na Starych Bielanach na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z cegły. Mieszkanie po generalnym remoncie, składa się z dużego ( 20 m2 ) pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

79 900 zł46 m² 1 726,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanie M-3 do remontu na os. Orłowiec W rydułtowach! Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,28m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku. Blok jest ocieplony, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł31 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (rzymowskiego, wilanowska, lotników). Blisko Galeria Mokotów, szkoły, przedszkole, place zabaw. Do remontu. Aneks w przedpokoju. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

76 000 zł38 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-okazja!-mieszkanie bezczynszowe!-~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 38 m2. ~położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

108 800 zł62 m² 1 749,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowo budowane apartamenty w Świebodzicach. Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Na mieszkanie składa się: aneks kuchenny połączony z pokojem 22,69m2, 2 pokoje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

237 000 zł55 m² 4 309,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w spokojnej kamienicy (IV piętro) w okolicach Placu Staszica. Pełna własność z kw. Mieszkanie rozkładowe: - 2 pokoje (ok.16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

115 000 zł38 m² 3 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna lokalizacja - centrum halemby II, blisko szkoła, przedszkole, targ, przychodnia, przystanek, bank. Cena do negocjcacji! polecam na sprzedaż mieszkanie - spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł49 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w spokojnej okolicy. W bardzo dobrym stanie. Kuchnia w pełnej zabudowie w agd (płyta gazowa, piekarnik, lodówka, zmywarka). W przedpokoju i małym pokoju bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Makowskiego

Kraków,małopolskie

175 000 zł26 m² 6 626,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe w centrum o powierzchni 26,41m2 zlokalizowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł68 m² 6 499,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze w bloku 3 piętrowym z windą. Do windy wejście bezpośrednio po wejściu do klatki schodowej (bez konieczności pokonywania żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł35 m² 6 741 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Ładne, przytulne mieszkanie, przestronna kawalerka w dobrym stanie, w dzielnicy Białołęka Nowodwory. Nieruchomość znajduje się na terenie ogrodzonego, monitorowanego i chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł65 m² 6 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

DO sprzedania 3 pokojowe mieszkanie Z widną kuchnią W niskim bloku na ursynowie W pobliżu metra! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 1986 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

570 000 zł200 m² 2 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice, centrum, kościuszki~~ Przestronne 200m2 ( w księdze wieczystej jest 170m2,ale zostało zaadaptowane dodatkowe pomieszczenie,więc faktyczna pow.użytkowa to 200m2 ) mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 2004r we Wrocławiu na ul. Jaracza. Mieszkanie ma 38 m2 składa się z pokoju z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

490 000 zł96 m² 5 125,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji w Bielanach Wrocławskich. Kameralne osiedle. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poczty Gdańskiej

Warszawa,mazowieckie

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie jednopokojowe z otwartym aneksem kuchennym na zamkniętym osiedlu z ochroną. Łazienka z kabiną prysznicową. W kuchni są dwa okienka,można ją oddzielić od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

255 000 zł63 m² 4 022,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone w trzypiętrowym bloku na osiedlu Ślichowice II w Kielcach. Składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

189 000 zł51 m² 3 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji.!~~IDEALNE POD WYNAJEM!~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!~Oferujemy do sprzedaży ustawne czyste mieszkanie położone na 1 wszym piętrze w bloku położonym przy oś. Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł46 m² 6 989 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pilnie!świetna okazja! Atrakcyjna, tania i cicha nieruchomość o powierzchni 46,5m2 (2. piętro) na Saskiej Kępie- idealna do zamieszkania lub pod wynajem. Mieszkanie do odświeżenia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij