dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków, kozłówek - ul. Okólna Cena: 260 000 złotych (do negocjacji) Mieszkanie w czteropiętrowym bloku na parterze o powierzchni użytkowej 47m2 do sprzedaży, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

259 160 zł68 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ostatnie wolne mieszkania! Nowe mieszkania to luksusowy projekt usytuowany w Częstochowie , w dzielnicy Wrzosowiak to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć rytm miasta i być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Chorzów,śląskie

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Chorzowie Centrum. Mieszkanie o powierzchni 54,48m2 położone na drugim piętrze budynku (2004) w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie na Górzyskowie w bloku z cegły z 2007 roku na 1 piętrze. Teren ogrodzony z bramą otwieraną na pilota i miejscem postojowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

138 000 zł64 m² 2 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-5 na ul. Zielonej. Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 64 m 2 z balkonem na pierwszym piętrze. Mieszkania składa się z 3 pokoi, salonu, kuchni oddzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

172 200 zł21 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Oferta na wyłączność Oferujemy Państwu kawalerkę na Pradze Północ. Bardzo korzystna lokalizacja. Blisko Dw. Wileński, ch Arkadia. Dobry punkt komunikacyjny - przy Placu Hallera, niedaleko apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł120 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Piękny w pełni wyposażony i umeblowany apartament w sercu Mokotowa. Apartament dwustronny zachodnio-wschodni. Składa się z następujących pomieszczeń: - salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

243 100 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ponadczasowa jakość! Bezkompromisowe rozwiązania: nowoczesna architektura, wysoka jakość wykończenia, bliskość miasta, wewnętrzny park z dużą ilością zieleni w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Toruńskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

145 000 zł48 m² 3 014,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świąteczna promocja! tylko U nas! dla klienta kupującego to mieszkanie telewizor W prezencie! Dopłata w programie MDM przy zakupie tej nieruchomości wynosi: - dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

738 103 zł101 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ponadczasowa jakość! Bezkompromisowe rozwiązania: nowoczesna architektura, wysoka jakość wykończenia, bliskość centrum miasta, wewnętrzny park z dużą ilością zieleni w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Strusia

Kraków,małopolskie

200 000 zł38 m² 5 270,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do obejrzenia 2-pokojowego mieszkania przy os Strusia. Mieszkanie bardzo zadbane-do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie po remoncie w latach 2005-2006. Składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łebień

Łebień,pomorskie

145 000 zł73 m² 1 987,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Łebieniu (opodal szkoły i Przedszkola) o metrażu 72,96m 2 , nie wymagające dużego wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

480 000 zł117 m² 4 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1901

Dla wymagających! 5-pokojowe, komfortowe mieszkanie w zabytkowej, stylowej kamienicy. Usytuowane na drugim piętrze, przy jednej z najpiękniejszych uliczek centrum miasta. PO kapitalnym remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

485 500 zł39 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w odrestaurowanej kamienicy znajdującej się w części Starego Mokotowa. Atutem inwestycji jest prestiżowa lokalizacja oraz wysoka jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wietrzna

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam Przytulne, zadbane trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w przy ul. Wietrznej w dzielnicy Krzyki. Pierwsze piętro z pięciu w apartamentowcu. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnkowska

Łódź,łódzkie

175 000 zł43 m² 4 107,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Czarnkowskiej. Nieruchomość położona na II piętrze w bloku z cegły, składa się z jasnego salonu wygodnego do zaaranżowania, drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karb

Bytom,śląskie

86 000 zł55 m² 1 563,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! 2 pietro stan do zamieszkania~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, mieszkanie usytuowane na 2 gim piętrze w Bytomiu dzielnica Karb.~Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

190 000 zł76 m² 2 507,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 75,78m2 usytuowane w centrum Stargardu Szczecińskiego.Lokal posiada 3 pokoje,oddzielną kuchnię,łazienkę z toaletą oraz przedpokój.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł86 m² 3 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.Blisko do centrum miasta, przedszkole, szkoła, siłowania, basen, lotnisko, las. Rozkład pomieszczeń: salon - 26m/2 - panele,gładzie Pokój - 16m/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Załęże

Katowice,śląskie

109 000 zł43 m² 2 534,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy!~mieszkanie po remoncie stan idealny~do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe położone w Katowicach Dzielnica Załęże usytuowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy.~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł64 m² 6 531,25 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rozkładowe, ciche i jasne, trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Doskonały punkt komunikacyjny, spokojna okolica. Wokół dużo zieleni. Po remoncie budynek, ocieplony i odnowiony, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solipska

Warszawa,mazowieckie

410 850 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe, 54,78 m2, na pierwszym piętrze, położone we Włochach. Mieszkanie w stanie deweloperskim składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, holu, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

149 000 zł34 m² 4 356,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka na II piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Robotniczej. Rok budowy 1999, cegła. Pow. mieszkania 34,2 mkw., duża widna kuchnia, balkon, okna pcv, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł66 m² 3 576,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne trzypokojowe mieszkanie w ocieplonym bloku. Mieszkanie po remoncie, do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Układ mieszkania: pokój 17,24 m2 - tapeta, lite drewno sosnowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Polesie

Łódź,łódzkie

119 000 zł27 m² 4 363,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie mieszczące się bloku na pierwszym piętrze. Blok ocieplony, klatka odmalowana, prężnie działająca wspólnota. Mieszkanie ma wymienione okna, podwójne drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

248 800 zł44 m² 5 598,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

249 tys! mieszkanie 44m2 + 7,6m2 balkonu na tarchominie! 249 tys Dwu pokojowe mieszkanie na warszawskim Tarchominie w nowo powstającej inwestycji w sąsiedztwie lasu. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrowicka

Katowice,śląskie

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

36. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, jednostronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 usytuowane w okolicy ul. Piotrowickiej w dzielnicy Ligota. Blok ocieplony, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

442 364 zł60 m² 7 416 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 59,65 m2, 3-pokojowe na 3 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, holl, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zawiercie

Zawiercie,śląskie

56 000 zł34 m² 1 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie typu M-2, nie wymagające dużych wkładów finansowych. Mieszkanie posiada balkon oraz piwnice. W pobliżu sklepy, szkoły, przychodnia, przystanek autobusowy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

190 000 zł84 m² 2 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, duże mieszkanie o pow. 84m2, usytuowane w ścisłym centrum Sosnowca, w skład którego wchodzą 3 duże jasne pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka, dodatkowo balkon i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

216 000 zł55 m² 3 927,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Pierwsze pietro! blok Z cegły! loggia! Komfortowe mieszkanie trzy pokojowe położone w świetnej lokalizacji w Fordonie. W pobliżu: szkoła, sklepy, komunikacja miejska, stadnin, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł71 m² 5 492,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjne Mieszkanie w centrum z dogodnym parkingiem. Usytuowane na drugim piętrze w niskim budynku z 1992r na ogrodzonej posesji. Mieszkanie składa się z trzech pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czysta

Wasilków,podlaskie

199 000 zł45 m² 4 402,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja! Polecamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,2m2 położone na parterze w IV-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie środkowe, dwustronne, z balkonem i przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałtycka

Koszalin,zachodniopomorskie

185 000 zł50 m² 3 674,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w IV piętrowym bloku w doskonałej lokalizacji. Wystawa okienna ( pcv ) dwustronna. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł113 m² 8 613,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Lokal przystosowany na biuro jest możliwość przywrócenia pierwotnej funkcji mieszkalnej. Mieszkanie o powierzchni 113m2 (4pokoje + duży wc 7m2 + kuchnia + pomieszczenie po kuchni zaadaptowane na cel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

338 000 zł47 m² 7 191,49 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przy nabyciu tej nieruchomości kupujący nie płaci prowizji, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający! W dobrym stanie, gotowe do zamieszkania, dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładny 1 pokojowy apartament położony na wyjątkowym osiedlu w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w najpiękniejszym zakątku Polanicy Zdroju.~Apartament o pow.34,97 mkw położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

1 002 800 zł92 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Apartament przy Łazienkach w Warszawie opow. 91,80 m2 - 3 piętro. Mieszkanie posiada 4 pokoje, 2 łazienki, oddzielną kuchnię i 2 balkony. Dwa miejsca postojowe wgarażu podziemnym w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

323 220 zł42 m² 7 708,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle położone jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

468 756 zł60 m² 7 843,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie blisko Jeziorka Gocławskiego, położone na drugim piętrze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe przy ul. Międzyborskiej. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chudoby

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł54 m² 4 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - mieszkanie po remoncie/ dwa osobne pokoje/ Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z dwóch pokoi -ok.26m2, ok.11m2-, aneksu kuchennego bez.