dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

125 000 zł52 m² 2 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 , usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i pokoju, na ścianach gładź, na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

315 000 zł59 m² 5 338,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rewelacyjnie zlokalizowany apartament na I pietrze w ścisłym centrum Ustronia. Mieszkanie jest nowe i umeblowane. Idealnie nadające się do całorocznego zamieszkania. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z loggią. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu szkoła, markety, komunikacja miejska, nowe centrum handlowe Zielone Arkady. Blisko do centrum. Układ pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w odnowionej kamienicy na oś. Wilczak. Budynek ocieplony, zadbany z prężnie działającą wspólnotą mieszkańców. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bociania

Warszawa,mazowieckie

1 065 800 zł146 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie dwupoziomowe 146,5m2. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gustownie wykończone. Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie częściowo ze skosami, antresola nad salonem. Kondygnacje połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartoka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu tuż przy stacji metra Ursynów. Mieszkanie podzielone na część dzienną i prywatną. Część dzienna usytuowana od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

547 230 zł50 m² 11 046,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

La Clarte to inwestycja w miasteczku Wilanów u zbiegu ulicy Sarmackiej i Osi Królewskiej. Bliskość do nowo powstającego Centrum Galeria Wilanów, bogactwo sklepów, przedszkoli, kawiarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

1 230 600 zł176 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

Lokal mieszkalny w budynku usługowo-biurowo-mieszkalnym dotychczas był wykorzystywana w celach biurowych. Na parterze recepcja/ochrona. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze ( bez windy) ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł71 m² 3 929,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 w samym Centrum miasta. Mieszkanie w standardzie do remontu. Pokoje ok. 20, 18 i 10m2. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myszków

Myszków,śląskie

184 000 zł74 m² 2 489,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie M-5,o powierzchni 73,9 m2, trzy pokoje, łazienka oraz kuchnia połączona z salonem, na podłogach w salonie znajdują się płytki gres natomiast w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

155 000 zł37 m² 4 230,35 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,64m2. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchnia(w chwili obecnej przeniesiona na przedpokój, a w miejscu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

263 000 zł90 m² 2 922,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Ciekawie zaaranżowane M-5 utrzymane w bardzo dobrym stanie. Okna pcv, ściany zewnętrzne ocieplone, mieszkanie ekonomiczne, niskie koszty eksploatacji! Dodatkowo na podwórku pomieszczenie murowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chorzów Batory

Chorzów,śląskie

87 000 zł34 m² 2 558,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej i cichej okolicy Chorzowa Batorego. Mieszkanie mieści się w bloku na trzecim piętrze. Powierzchnia 34m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Wrocław,dolnośląskie

303 784 zł58 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający. Nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 58,42 z balkonem i miejscem parkingowym. Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku jednopiętrowym. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

143 000 zł54 m² 2 667,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszej ofercie piękne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Kopernika na I piętrze. Mieszkanie o pow. 53,60m 2 , składa się z dwóch pokoi (18 i 16m 2 ), dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Katowice,śląskie

248 000 zł63 m² 3 936,51 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

133. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63m2 usytuowane w okolicy ul. 1 maja w dzielnicy Zawodzie. Doskonała lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł61 m² 6 803,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ciche, ładne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku, na Bemowie, przy ulicy Lazurowej. Lokal o powierzchni 61m2, umeblowany, w dobrym stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł38 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne mieszkanie, w bardzo dobrej lokalizacji - centrum miasta - ul. Garbary, w pobliżu głównego gmachu Uniwersytetu. Ciepłe, ciche, słoneczne - pow. ponad 38 m. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym Centrum Wrzeszcza, na ulicy Partyzantów, na wysokości Dworca pkp, w budynku oddalonym od bezpośredniego ruchu ulicznego. Doskonałe skomunikowanie oraz bliskość uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

90 000 zł42 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m kw. położone w centrum Bytomia. Lokal składa się z przedpokoju, 2 pokoi, kuchni i łazienki. W pokojach położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rozbark

Bytom,śląskie

120 000 zł51 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w Bytomiu Rozbark. Lokal posiada 51 m kw. i składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Michałkowice

Siemianowice Śląskie,śląskie

145 000 zł54 m² 2 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Niska zabudowa***** Polecam mieszkanie w Siemianowicach -michałkowicach na 3 piętrze w 4 piętrowej zabudowie. Powierzchnia 54m2, 2 duże, ustawne, niezależne pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

178 000 zł42 m² 4 258,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym ok. 42 m2. I piętro, po generalnym remoncie, opole śródmieście. Proponujemy Państwu wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 500 zł36 m² 4 430,56 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na parterze w wieżowcu. Blisko Posterunek policji sklepy, infrastruktura miejska. Układ mieszkania: pokój - 14 m/2 - wykładzina, gładzie, pokój - 7 m/2 - wykładzina, tapety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Białystok,podlaskie

210 000 zł60 m² 3 471,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

*** olsztyńska * 3 pokoje * 60,5M2 * blisko centrum * 210.000 ZŁ NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE ATRAKCYJNE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 60,5M2 USYTUOWANE NA II PIĘTRZE W II PIĘTROWYM BLOKU ZLOKALIZOWANYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania dwu pokojowe, ładne mieszkanie o powierzchni 55m2 na Bielanach. - piaski. Położone na czwartym pętrze w czteropiętrowyn budynku z 1995r. Mieszkanie ma dwa pokoje,widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrowicka

Katowice,śląskie

165 000 zł51 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

179. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 usytuowane w okolicy ul. Piotrowickiej w dzielnicy Ligota. Doskonała lokalizacja zapewnia idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Sopot,pomorskie

520 000 zł46 m² 11 279,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta skierowana głównie do osób ceniących starą architekturę oraz klimat wnętrz poddaszowych, a także spokój i atuty położenia w Górnym Sopocie. Na sprzedaż prześliczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

198 000 zł27 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - sky tower / stysia / ciche / super lokalizacja Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży wspaniała kawalerka o powierzchni 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witolda

Gdynia,pomorskie

620 000 zł97 m² 6 381,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie czteropokojowe, dwupoziomowe w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Mieszkanie składa się z: salonu (20,1 m2), sypialni (15,3 m2), sypialni (12,8 m2), sypialni (11,5 m2), garderoby (2,8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł62 m² 4 177,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 62m2 usytuowane na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym przy ul. Przy Kaszowniku. Lokal w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania od zaraz. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

368 753 zł48 m² 7 688,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Pragniesz zrealizować swoje marzenia o prestiżowo położonym mieszkaniu dla siebie i swojej rodziny i nie chcesz nadwyrężać domowego budżetu? Mamy dla Ciebie Świetną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

355 000 zł65 m² 5 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w bloku z 2007 roku. Pokój dzienny połączony z kuchnią (istnieje możliwość przywrócenia układu z oddzielną kuchnią), dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dębniki

Kraków,małopolskie

359 473 zł51 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przemyślana propozycja inwestycyjna. Oferta na wyłączność. Wysokiej klasy mieszkania - nowa jakość komfortu. Kameralna inwestycja w zacisznej części Krakowa - Dębnikach. Luksusowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł64 m² 3 515,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na parterze w odnowionym bloku. W mieszkaniu alarm, nowe drzwi wejściowe. W pobliżu sklepy, rynek, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł76 m² 11 016,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 pokojowe mieszkanie W przedwojennej kamienicy! Kamienica i mieszkanie po generalnym remoncie - przepięknie odrestaurowana klatka schodowa. Dwa pokoje - każdy po 23 m.kw., oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł74 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74 m2- mieszkanie posiada trzy pokoje, w tym salon, który połączony jest z otwartą kuchnią, łazienkę wraz z wanną i kabiną prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

532 000 zł58 m² 9 172,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Sprzedam piękne, w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z 1929 roku na Starym Mokotowie. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne, ma oryginalny, przedwojenny rozkład i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł47 m² 7 708,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio sprzedam. 2-pokojowe mieszkanie własnościowe (z kw) z osobną kuchnią na pięknym osiedlu Park Leśny (warszawa-Targówek), przy ul. Kondratowicza, tuż obok Parku Leśnego Bródno. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe! Wysoki standard wykończenia i użytych materiałów. Taras! osiedle zamknięte, strzeżone. Bardzo dobra lokalizacja - komunikacja miejska, sklepy, blisko do centrum miasta. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł42 m² 4 261,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów finansowych. W cenie zabudowa kuchni oraz szafa komandor.W mieszkaniu przeprowadzono remont w 2010 roku wymieniono instalację elektryczną.