dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Żarów,dolnośląskie

165 000 zł53 m² 3 089,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w cichym i spokojnym miejscu, z balkonem i z piwnicą, bardzo dobrze utrzymane, umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie położone w niskim bloku przy cichej ulicy na warszawskiej Ochocie. Budynek oddalony od ruchliwej ulicy Grójeckiej, dlatego ciche. Mieszkanie małe, ale bardzo przytulne. Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

177 000 zł32 m² 5 531,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecam jednopokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, okna pcv, nowe drzwi i podłogi, na ścianach gładzie, nowe grzejniki, parapety, nowa instalacja elektryczna oraz tv, pokój około 14m2, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

206 000 zł38 m² 5 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Dobra lokalizacja, blisko komunikacja. Wokół bloku dużo zieleni. W bloku brak gazu, ciepła woda z sieci! Niski czynsz - 289 zł z f. remontowym i zaliczkami za media. Pokoje: 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi - 20,9m2 i 12,4m2, kuchni 7,3m2, łazienki 3,2m2 oraz przedpokoju 6,2m2. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Okna pcv, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

190 000 zł41 m² 4 634,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, oddzielna jasna kuchnia, przedpokój oraz łazienka. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zakup za gotówkę. Prowadzone rozmowy z biurem prezydent Warszawy w sprawie uregulowania gruntów. Trzypokojowe, jasne i zadbane mieszkanie w okolicy stacj metra Imielin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

267 000 zł48 m² 5 562,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

___ arka dom __ Biuro Nieruchomości zaprasza na prezentację mieszkania 3-pokojowego w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia 48m2+ loggia 5m2 +piwnica 2m2. Położone na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

143 000 zł28 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Słoneczna i ustawna kawalerka znajdująca się na parterze cztero-piętrowego budynku przy ul. Potulickiej. Blok niski, zadbany i ocieplony, a klatka chodowa czysta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu, 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na 6. piętrze. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

173 000 zł60 m² 2 883,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty proponuje Państwu bardzo atrakcyjną ofertę!~~mieszkanie w Cieplicach, położone w budynku 3-rodzinnymm na parterze.~Idealnie nadaje sie dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w bloku. W cenie nowoczesna zabudowa kuchni oraz obszerne szafy typu komandor w przedpokoju. Metraże pomieszczeń: salon-17m2 dwie sypialnie: 12m2/17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe w budynku z lat 90- tych. Mieszkanie położone w urokliwym Szczawnie Zdroju w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie położone na parterze jednak okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

225 000 zł61 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 pokoi (25m/12m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Warszawa,mazowieckie

288 500 zł38 m² 7 592,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Skoczylasa w sąsiedztwie Placu Hallera. Lokal mieści się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, w bliskiej odległości od metra Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 287 000 zł130 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament z tarasem na warszawskim Wilanowie na Osiedlu "Królewskie Przedmieście". Salon 40 m2 z wyjściem na piękny taras 104 m2! Rewelacyjny widok z okien na" otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bażantarnia

Elbląg,warmińsko-mazurskie

239 000 zł81 m² 2 950,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z nowowymurowanym kominkiem z prawdziwej cegły, otwarta kuchnia z umeblowaniem i nowym wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu. Teren ogrodzony, monitorowany! miejsce postojowe w cenie mieszkania na terenie obiektu. Z mieszkania widok na plac zabaw. Wolne od zaraz! Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

330 000 zł96 m² 3 455,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie w miejscowości Bezrzecze, oddane do użytku w 1994 roku. Mieszkanie 4 pokojowe, trzecie piętro. Powierzchnia użytkowa 95.5 m 2. W 2010 r mieszkania zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

125 000 zł38 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w kameralnym miejscu na Złotych Łanach! na sprzedaż przestronna kawalerka Z balkonem W bielsku-białej W pobliżu centrum. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ukośna

Białystok,podlaskie

210 000 zł58 m² 3 626,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy 3 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim bloku przy ul. Ukośnej na os. Antoniuk w Białymstoku. Na powierzchni 57,90mw znajduja sie 3 oddzielne pokoje, kuchnia i łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Zawiercie,śląskie

68 000 zł34 m² 1 971,01 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam kawalerkę pokój z wnęką na adaptację sypialni i szafą wnękową, osobna kuchnia. Mieszkanie zadbane , do zmieszkania,. Blisko dworca, sklepów, szkół, przedszkoli, przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przy nabyciu tej nieruchomości kupujący nie płaci prowizji, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający! Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł71 m² 4 634,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wynagrodzenie pośrednika W całości ponosi sprzedający! Piękne mieszkanie położone na prężnie rozwijającym się osiedlu Fenikowskiego w Wejherowie. Mieszkanie ciche, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł67 m² 6 278,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Proponujemy Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji Centrum Pragi Południe - okolica Rondo Wiatraczna - doskonały dojazd do Śródmieścia Warszawy środkami komunikacji miejskiej - tramwajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

374 000 zł57 m² 6 561,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o pow.57m2 na Woli, w sąsiedztwie Parku Moczydło, Położone na parterze w trzypiętrowym budynku z 1952r - cegła. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

259 000 zł71 m² 3 647,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3 pokoje 71 m2 - Bliskie Zaodrze Proponujemy Państwu rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej ok. 71 m2 usytuowane na wysokim parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł85 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Komfortowe, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w bloku z cegły z 2001r. Teren zamknięty, ogrodzony z placem zabaw oraz miejscami parkingowymi. Dodatkowo możliwość dokupienia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Bytomiu na Osiedlu Dymitrów. Mieszkanieposiada 35 m kw. i składa się z dużego salonu, kuchni, przedpokoju i łazienki. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Konstantynów Łódzki,łódzkie

195 000 zł63 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej okolicy. Blok ocieplony i ladnie otynkowany rok temu. Salon przestrzenny, bardzo dobrze oswietlony dzieki duzym oknom wychodzacym na wschod. W kazdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tarchomin centralny - przestronne 2 pok. mieszkanie .~~Mieszkanie OWE to 51 metrowe locum na pierwszym piętrze. Po wejściu znajdujemy się w przedpokoju o powierzchni 6,5 m2. Dalej przechodzimy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rozkładowemieszkanie o powierzchni 100 m kw. zlokalizowane w Bytomiu. Lokal składa się z przedpokoju, 3 dużych pokoi, jednego mniejszego pokoiku, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 255 zł58 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

„Dzielnica środka” - nowe o wysokim standardzie mieszkanie w stanie developerskim. Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Bez podatku pcc Zadajecie sobie państwo pytanie, dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł33 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Polecamy słoneczne 1 pokojowe na Mokotowie. Funkcjonalny rozkład typu studio na Górnym Mokotowie, tuż przy Polach Mokotowskich, osiedle Eko-Park. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

DO wprowadzenia. W cenie zabudowa kuchni ze sprzętem agd, dwie szafy Z przedpokoju oraz sypialni. Metraże pomieszczeń: salon -16m2, panele, gładzie Sypialnia -8m2, panele, gładzie, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niepodległości

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł75 m² 3 216,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne czteropokojowe mieszkanie w bloku na czwartym piętrze na osiedlu Niepodległości w Fordonie. Blok ocieplony i odswieżony, w pobliżu tereny spacerowe, sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

278 000 zł42 m² 6 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego o pow 42m2 , zlokalizowanego przy ul. Grzegórzeckiej na parterze w 5 piętrowym bloku z 2000r. Mieszkanie służyło jako lokal biurowy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

220 000 zł42 m² 5 275,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam wygodne mieszkanie składające się z 2 pokoi w tym jeden z loggią, osobnej, jasnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszklanie ma powierzchnie 41.7m2 : pokój: 18m2, pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

255 000 zł67 m² 3 828,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie w centrum Białegostoku na ul. Orzeszkowej o powierzchni 67m2. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze w niskim bloku po termoizolacji. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

224 400 zł66 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Jeżeli poszukujesz mieszkania i cenisz sobie bezpieczeństwo i przestrzeń w zabudowie wielorodzinnej, zachęcamy do rozważenia zamieszkania w północnej części Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brukselska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł107 m² 12 149,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Luksusowy apartament na Saskiej Kępie. Mieszkanie w apartamentowcu, na pierwszym piętrze. Powierzchnia 107 metrów kwadratowych, na którą składają się: - dwie sypialnie (jedna z dużą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij